Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie działają żadne leki. Może coś polecicie?

antydepresanty leki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BlackDog

BlackDog

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 6 postów
  • Imię:Daria

Napisano 21 październik 2015 - 19:41

Próbowałam już:

Citabax, Deprexolet, Mianserynę, Tianesal i ostatni Amisan. Żaden z nich nie przyniósł efektów, nawet ubocznych. No może poza citalopramem, tu efekty uboczne były przerażające. No i po wszystkich tych lekach moje libido jest ZEROWE, porażka :(  Przy amisulpirydzie coś jakby minimalnie w górę, ale równie dobrze mogłam po prostu sama z siebie być w trochę lepszym stanie. 

Tak oczywiście wiem, że zadecyduje o tym lekarz i wiem też, że każdy inaczej reaguje na leki, ale może ktoś miał podobnie?

Czy to może oznaczać, że żadne leki nie zadziałają?

Może coś polecicie? Coś pobudzającego, a nie uspokajającego i zamulającego  ;)

#2 incantation

incantation

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16559 postów

Napisano 21 październik 2015 - 19:55

Daria nikt nie może Ci nic polecic,bo nie weżmie za to odpowiedzialności.Psychotropy to nie cukiereczki i można je brać tylko pod kontrolą.

Niestety te leki maja działanie zamulające,Są równiez leki podnoszace nastrój,ale o tym musisz porozmawiać ze swoim lekarzem.

Sama również możesz pracować nad sobą metodą małych kroczków.Warto o tym sobie poczytac i zastosować u siebie.

#3 BlackDog

BlackDog

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 6 postów

Napisano 21 październik 2015 - 20:11

Ja mam świadomość, że to nie dropsy na kaszel. Jednak mam wrażenie, że lekarz wypisuje mi je tak z dupy.

I jeszcze pytanko, dlaczego ktoś miałby brać odpowiedzialność za polecenie mi złych leków? Recepty wypisujecie? :D  Przecież ja tylko zaproponowałabym lekarzowi dany lek a on by stwierdził, czy tak, czy nie, sama go nie kupie i nie zjem pół opakowania na raz  ;)

#4 incantation

incantation

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16559 postów

Napisano 22 październik 2015 - 13:05

Daria na tym forum pojawił sie jeden farmaceuta,który proponował pomoc w dostarczeniu leków.tych na receptę.

Jeżeli uważasz ze lekarz wypisuje Ci leki nie zastanawiając sie nad tym,to chyba powinnas zmienić lekarza.

Jezeli terapia ma przynieść skutek to powinno byc pełne zaufanie obu stron..

• molenka lubi to

#5 BlackDog

BlackDog

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 6 postów

Napisano 22 październik 2015 - 20:53

Póki co psychiatrów miałam dwóch, obydwoje niezbyt ciekawi, ale z drugiej strony co chwila zmieniać lekarza, to też nie dobrze, dam jeszcze szansę mojemu :) A z tym farmaceutą to nie wiedziałam. Mam nadzieję, że ten użytkownik dostał bana  :blink: