Skocz do zawartości

- - - - -

Szczecin - grupa wsparcia!

Szczecin Szczecin grupa wsparcia Szczecin spotkanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 dziedzic

dziedzic
  • Imię:Dominik

Napisano 28 luty 2016 - 18:15

Witam, następne spotkanie odbędzie się 06.03.2016 o godzinie 16:00 w Kawiarni Cinnamon Garden na Alei Jana Pawła II.

Zainteresowanych proszę o posta lub PM (godzina spotkania może ulec zmianie, jeżeli tak się stanie to umieszczę nowe informacje w następnej wiadomości).

...nag­le świat stał się sza­ry, naz­naczo­ny bólem, zdzi­wieniem i żalem.

#42 zuzka1

zuzka1
  • Imię:zuzka

Napisano 14 maj 2016 - 23:17

Cześć.Chętnie nawiążę znajomość z ludźmi ze Szczecina którzy z  tematem depresji i wrażliwości na ogół życia bardzo się utożsamiają.

Mam 35 lat i mieszkam w Szczecinie.Będzie mi miło poznać ludzi wiekowo podobnych do mnie.

Jeśli rzadko tutaj wchodzicie to zostawię maila do siebie [email protected]

Pozdrawiam

• Wisienka770330, "beatka" i apsa lubią to

#43 pola4629

pola4629
  • Imię:Justyna

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:12

hej, moze znajda sie osoby zainteresowane stworzeniem jakiejs grupy wsparcia? W szczecinie nie znalazlam nic takiego, a mysle ze nie tylko ja chcialabym pogadac z kims, kto rozumie moje problemy:) 

• Wisienka770330 lubi to

#44 DontForget

DontForget

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:16

Będąc szczerą... fajnie że ktoś jest ze Szczecina, ale nie wiem czy dam radę wyjść do ludzi z domu.

• Wisienka770330 lubi to
maybe we feel empty because we leave pieces of ourselves in everything we used to love

#45 Aneta78903

Aneta78903

Napisano 08 lipiec 2017 - 04:09

hej jestem chętna na spotkanie 

piszcie [email protected]

• Wisienka770330 lubi to

#46 mszczecin

mszczecin
  • Imię:Michał

Napisano 17 wrzesień 2017 - 12:23

Jakieś propozycje na spotkanie? Najlepiej jakaś sobota.

• Wisienka770330 lubi to

#47 kress

kress
  • Imię:Grzegorz

Napisano 17 październik 2017 - 09:35

Witam również jestem chętny na spotkanie.
Planujecie coś w najbliższym czasie?
  • Wisienka770330 lubi to

#48 mszczecin

mszczecin
  • Imię:Michał

Napisano 21 październik 2017 - 11:44

Nic mi nie wiadomo. Temat umiera chyba.

#49 bulbosaur33

bulbosaur33
  • Imię:Marcin

Napisano 22 wrzesień 2018 - 01:45

Cześć wszystkim

Mam na imię Marcin. Napiszę wprost. Myślę nad jakimś spotkaniem. Patrząc po wpisach , widzę , że zainteresowanie jest duże lecz ciężko z zorganizowaniem. Dlatego proponuje zrobić tak. Jako , że ludzie dosyć sporadycznie odwiedzają to miejsce , moim zdaniem optymalna data przypadała by jakoś w marcu. Na takim spotkaniu moglibyśmy porozmawiać o wszystkim -  o normalnych rzeczach , o tym co nas trapi . Miejsce przyzwoitych spotkań. Oczywiście , takie coś nie przyjdzie "od tak". Będzie wymagało chęci aby coś z tego wykiełkowało. Uważam po prostu , że dobrze mieć kogoś z kim można po ludzku porozmawiać. 

Zachęcam do wypowiadania się!

Użytkownik bulbosaur33 edytował ten post 22 wrzesień 2018 - 02:17

• Wisienka770330 lubi to

#50 Aniaaa

Aniaaa
  • Imię:Ania

Napisano 23 wrzesień 2018 - 18:18

Cześć. Bardzo bym chciała poznać ludzi którzy czują, bądź czuli to co nazywamy depresją. Nie mam pojęcia jak by to miało dokładnie wyglądać i wiem że utworzenie grupy wsparcia graniczy z cudem. Sama od długiego czasu mam spory problem z nawiązaniem i utrzymaniem relacji. Pozdrawiam, Ania, 22

#51 Obieżyświat

Obieżyświat
  • Imię:Kuba

Napisano 03 marzec 2019 - 21:01

Hej, niedługo przeprowadzam się do Szczecina. Nie mam tam żadnych znajomych i chętnie bym się z wami spotkał, o ile temat nie umarł. Mam 22 lata, o swojej depresji uświadomiłem sobie w ostatnie wakacje. Wraz z przeprowadzką umówiłem się na spotkanie u psychoterapeuty. Pozdrawiam.