Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Proponuję układ...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Izba Przyjęć

Izba Przyjęć

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 15 postów

Napisano 04 maj 2013 - 11:57

Pójść do kina niszowego. Do muzeum. Do galerii, bynajmniej nie handlowej. Przeczytać razem książkę, potem o niej porozmawiać. Spróbować obudzić leniwy, przerażony mózg. Podzielić jabłko na pół. Wysłać w nocy SMSa. Innego odebrać o świcie. Zapomnieć, że się jest ułomnym. Zapomnieć, że świat postrzega nas jako ułomnych. Być dla kogoś. Mieć kogoś. Zaprzątać czyjeś myśli. Pomagać obecnością. Nie chcieć niczego, oprócz obecności. Stworzyć coś. Tworzyć coś. Taki układ proponuję.

Piszę do tych najbardziej samotnych, nieśmiałych, chorych ze strachu. Jestem z Wrocławia. Oficjalnie depresyjna od 10 lat, nieoficjalnie od zawsze. Radzę sobie. Może teraz potrafię komuś pomóc, może ktoś później pomoże mnie, gdy przyjdzie zły czas. Nie mam pojęcia. Nie zastanawiam się. Proponuję.

Skrzynka mailowa otwarta.

Użytkownik Izba Przyjęć edytował ten post 13 lipiec 2015 - 09:08

• emcza lubi to

#2 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13813 postów

Napisano 04 maj 2013 - 13:10

witaj na forum,
ładnie napisałaś :)

giphy.gif

#3 bo-tak

bo-tak

Weteran forum

• Bywalec
  • 1234 postów

Napisano 04 maj 2013 - 13:18

Całkiem dobry układ! Witaj :)
"Już od tysięcy wieków nie ma na ziemi ani jednej żywej istoty i ten biedny księżyc niepotrzebnie zapala swoją latarnię."
A. Czechow

#4 Gość_user/3930 _*

Gość_user/3930 _*
  • Gość

Napisano 04 maj 2013 - 13:54

Ale jak skrzynka otwarta...? To nie bedziesz pisac na forum, tylko @?

#5 Izba Przyjęć

Izba Przyjęć

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 15 postów

Napisano 04 maj 2013 - 15:57

Ale jak skrzynka otwarta...? To nie bedziesz pisac na forum, tylko @?

Tak, taki mam plan. Na wymianę uprzejmości forumowych jestem już za stara. Szukam kogoś, kto chce wyjść poza rzeczywistość wirtualną. Nie interesują mnie żadne grupy terapeutyczne, psychiatrzy, leki. Veni, vidi. Interesuje mnie tylko człowiek. Jeden chory na depresję człowiek. Ten, który w lot zrozumie, dlaczego napisałam posta, po co tu przyszłam. Szanse są niewielkie, ale co mi tam... Może będę miała szczęście.

#6 Gość_user/3930 _*

Gość_user/3930 _*
  • Gość

Napisano 04 maj 2013 - 16:04

Uprzejmosci forumowych :huh: to chyba nie u nas

#7 Gość_randap_*

Gość_randap_*
  • Gość

Napisano 04 maj 2013 - 18:32

Zapomnieć ,że świat postrzega nas jako ułomnych :) a mnie się zdawało ,że to oni są ułomni :o
  • XAW lubi to

#8 emcza

emcza

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 380 postów
  • Gadu-Gadu:23523067

Napisano 09 maj 2013 - 22:10

Tak, taki mam plan. Na wymianę uprzejmości forumowych jestem już za stara. Szukam kogoś, kto chce wyjść poza rzeczywistość wirtualną. Nie interesują mnie żadne grupy terapeutyczne, psychiatrzy, leki. Veni, vidi. Interesuje mnie tylko człowiek. Jeden chory na depresję człowiek. Ten, który w lot zrozumie, dlaczego napisałam posta, po co tu przyszłam. Szanse są niewielkie, ale co mi tam... Może będę miała szczęście.

Ja nie rozumiem. Więc narazka.