Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Koszmarne sny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Martylda

Martylda

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 34 postów

Napisano 20 maj 2013 - 19:18

Heja,

Wysypiam się, wstaję o 6 rano, zasypiam ok.24 czyli naprawdę dobry czas i chyba niezła jakość.
Biorę depakine i Rexetin.
Od trzech miesięcy mam conoc koszmary, wstrętne okropne, albo ja jestem bebronna w nich albo ktoś z moich bliskich a ja nie potrafię im pomóc.
O co chodzi wie ktoś coś na ten temat ??

#22 anche

anche

anche

• Moderator
  • 5071 postów

Napisano 23 maj 2013 - 13:44

o to, że czujesz się bezbronna i nie masz za dużo wpływu na zmiany w swoim życiu i starasz się od tego odciąć i przerzuca się to na Twoje sny?
najprostsze wytłumaczenie jakie przyszło mi do głowy.
szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów.
szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
~ e. fromm

#23 Gość_coccin_*

Gość_coccin_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2013 - 10:35

hah, a nie wiele osob orientuje sie w tym ze nasze sny to nasze najbardziej ukryte lęki, pragnienia, bóle, cierpienia i urazy o których bardzo często sami nie wiemy?

mam podobnie, od dziecka w snach widze jak gine ja lub moi bliscy i nic nie moge z tym zrobic, jest to wywołane traumą z wczesnego dziecinstwa... od patrzenia jak tatuś bije mame.. i tego ze nic nie moge na to poradzic. tak bardzo to siedzi we mnie ze nie umiem w tego wyjsc od dobrych 5 lat :)

moze i w Twoim zyciu przystrafilo sie kiedys cos co wywołało u Ciebie taki stan? albo moze Ty kiedys bylas w potrzebie i nikt Ci nie pomógł i teraz nie chcesz tego dla innych ale boisz się ze nie podołasz? przeanalizuj dokladnie sny , bo to skad one się wzięły moze siedziec bardzo głęboko a Ty nie bedziesz miec na to zadnego wpływu

#24 wercia

wercia

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 9 postów

Napisano 28 luty 2015 - 23:08

Może tak odreagowujesz za duzo stresów, więcej relaksu. Może tez być coś inego ciezko stwierdzić... najlpeiej wybierz sie do psychologa może wydarzyło się coś ostanio co mogło by spowodować tak niespokojne sny? Może hipnoza cos pomoże...Szkoda sie tak męczyć bo podejrzewam, że to cie nieźle wykańcza.

#25 Gość_Marcin20.04_*

Gość_Marcin20.04_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2015 - 23:19

Mi się śnią bardzo dziwne koszmary, niekoniecznie odzwierciedlające moje problemy.

#26 Mich95

Mich95

Wysokiej rangi Admirał

• Bywalec
  • 3431 postów
  • Gadu-Gadu:48162724
  • Imię:Michał

Napisano 28 luty 2015 - 23:39

mi się raz w szpitalu śniło że kogoś zabiłem i potem policja mnie ścigała listem gończym rozwieszonym wszędzie.

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 

Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 

Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta

Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#27 Milkyway

Milkyway

Bywalec

• Bywalec
  • 605 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 22:30

Od dłuższego czasu miewam koszmar z rodzicielka w roli głównej. Jest za granica,coraz częściej śni mi się,że popełnia samobójstwo. Po fakcie dowiaduje się z ambasady że jej już nie ma i mam się zająć procedura sprowadzenia ciała do Polski,zorganizowania pochówku- płatności z tym związanych oraz płatności za jej długi. Zadłuża się co miesiąc na nie mała kwotę,wiem ze jej samopoczucie nie jest najlepsze i wiem również ze ba obczyźnie czuje się samotnie,ale tez nie chce jej powrotu do Polski. Tak naprawdę jej nie znam,a żywię do tej osoby bardzo negatywne uczucia i odrazę zarazem,dzięki temu co mi zafundowała. Ten paroletni koszmar minął ale niesmak,żal i poczucie straty minionego czasu przewyższa fakt,że dała mi życie.
Wiem,że źle jej z tym jaka jest,tylekroć ile dzwoni to przeprasza za wszystko,płacze do telefonu, a reakcja u mnie? Dwa sprzeczne uczucia w głębi i cisza do słuchawki telefonu..

Nie wiem jak wyzbyć się tego koszmaru,na przemian śni mi się jej śmierć,ze śmiercią jej matki(mojej babci) ale troszkę z innym scenariuszem..
Pomocy?

#28 tośka

tośka

niezadomowiony

• Bywalec
  • 4068 postów
  • Imię:inne

Napisano 15 wrzesień 2018 - 04:46

chyba musicie się "pogodzic" i utrzymywac chlodne i oficjalne ale jednak jakies relacje
podswiadomie chcesz aby zniknęła, prawda?
outsider

#29 Milkyway

Milkyway

Bywalec

• Bywalec
  • 605 postów

Napisano 15 wrzesień 2018 - 07:12

Jesteśmy pogodzone i relacje takie są.Sny są dalej
Nie że zniknęła ale by nie byla ze mną jakoś zwiazana(tak się nie da,wiem)

#30 tośka

tośka

niezadomowiony

• Bywalec
  • 4068 postów
  • Imię:inne

Napisano 15 wrzesień 2018 - 07:22

"Dwa sprzeczne uczucia w głębi i cisza do słuchawki telefonu" -troche co innego mialam na mysli pod slowem "pogodzic
outsider

#31 Milkyway

Milkyway

Bywalec

• Bywalec
  • 605 postów

Napisano 16 wrzesień 2018 - 15:27

Tzn? Jasnowidzem nie jestem i nie wiem co miałaś na myśli ;)

#32 anche

anche

anche

• Moderator
  • 5071 postów

Napisano 16 wrzesień 2018 - 16:24

Od dłuższego czasu miewam koszmar z rodzicielka w roli głównej. Jest za granica,coraz częściej śni mi się,że popełnia samobójstwo. Po fakcie dowiaduje się z ambasady że jej już nie ma i mam się zająć procedura sprowadzenia ciała do Polski,zorganizowania pochówku- płatności z tym związanych oraz płatności za jej długi. Zadłuża się co miesiąc na nie mała kwotę,wiem ze jej samopoczucie nie jest najlepsze i wiem również ze ba obczyźnie czuje się samotnie,ale tez nie chce jej powrotu do Polski. Tak naprawdę jej nie znam,a żywię do tej osoby bardzo negatywne uczucia i odrazę zarazem,dzięki temu co mi zafundowała. Ten paroletni koszmar minął ale niesmak,żal i poczucie straty minionego czasu przewyższa fakt,że dała mi życie.
Wiem,że źle jej z tym jaka jest,tylekroć ile dzwoni to przeprasza za wszystko,płacze do telefonu, a reakcja u mnie? Dwa sprzeczne uczucia w głębi i cisza do słuchawki telefonu..

Nie wiem jak wyzbyć się tego koszmaru,na przemian śni mi się jej śmierć,ze śmiercią jej matki(mojej babci) ale troszkę z innym scenariuszem..
Pomocy?

A co jest według Ciebie najważniejsze w tym śnie? Która kwestia wzbudza w Tobie najwięcej emocji?

szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów.
szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
~ e. fromm