Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Chwalimy się- twórczość w każdym wydaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
506 odpowiedzi w tym temacie

#501 Gość_Le Pentrec_*

Gość_Le Pentrec_*
  • Gość

Napisano 05 czerwca 2025 - 21:03


Wiersz o słownictwie

Słownictwa różnego, ludzie używają
Niektórzy ładnie wyrażać się starają
Inni rzucają co chwilę "ku**ami"
Albo innymi wulgaryzmami
Czasem i hrabia trochę przeklina
I ze słownictwem swoim przegina
Wtedy hrabina się strasznie oburza
I na małżonka bardzo się wkurza
Pospólstwo rzuca "pi**y" i "ch**e"
Kulturą swoją się nie przejmuje
Najgorsze słowa używają żule
Pod sklepem żaden się nie przejmuje
Jak ich czasem na wódkę suszy,
To tak bluzgają, aż więdną uszy
Są także mądrzy profesorowie
Z nich żaden nigdy brzydko nie powie
U nich kultura słowa się liczy
Każdy swój zasób słownictwa ćwiczy
Ja zaś mój czytelniku drogi
Bluzgów używam w chwilach swej trwogi
Pragnę jeszcze, przykłuć twą uwagę
Żebyś w słownictwie, znalazł równowagę


https://youtu.be/ad_...b-P6AbZOICdbXE2

https://vm.tiktok.com/ZNdSresJA/

https://www.facebook...are/1ETHBKhzn2/

Użytkownik Le Pentrec edytował ten post 05 czerwca 2025 - 21:04

  • SadFrog lubi to

#502 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 668 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 16 czerwca 2025 - 18:25

Dziś narysowałam buzię Megan Fox :)

Załączony plik  IMG_20250616_185749_copy_500x281.jpg   8,34 KB   0 Ilość pobrań

Wzorowałam się na tym zdjęciu:

Załączony plik  MjRiZmRjYgszCyxefRFvHnBTeAQ7SGFIJ0tgT31cf1MqWm9ZfQwkBjcbPx09RCoYJxk7GiJEPQZ9CCoEfRx8RTYAKR0-CzRFNwQ4CDZFe1xiXWpYNlNgW2ddbUBmDHoIf1BtWTZHL15lWmhZMAwpCTRaeBA_copy_500x281.jpg   23,45 KB   0 Ilość pobrań
  • SadFrog lubi to
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#503 Gość_Le Pentrec_*

Gość_Le Pentrec_*
  • Gość

Napisano 18 czerwca 2025 - 00:42

Wiersz o Borderline

Załączone pliki


Użytkownik Le Pentrec edytował ten post 18 czerwca 2025 - 00:43

  • SadFrog lubi to

#504 Gość_Le Pentrec_*

Gość_Le Pentrec_*
  • Gość

Napisano 19 czerwca 2025 - 20:38

Ten nie jest mój, tylko mojej siostry. O mnie.

Załączone pliki


Użytkownik Le Pentrec edytował ten post 19 czerwca 2025 - 20:39

  • SadFrog lubi to

#505 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 668 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 24 lutego 2026 - 21:21

Chciałam być po prostu dobra
I to samo dobro dostać
Ten sam schemat, inna postać
Nikt z nich nie chciał przy mnie zostać


Dziś zostałam znowu sama
Dziś krwawi ta sama rana
Puści łez wewnętrzna tama
I będzie krwawić, rozlana

Każde me dobro i ciepło
Prowadzi mnie znów przez piekło
To zdarza się mi zbyt często
Na tyle, że coś już we mnie pękło


Chciałam być po prostu dobra
I to samo dobro dostać
Ten sam schemat, inna postać
Nikt z nich nie chciał przy mnie zostać

Znów marzenie podeptane
Serce znowu rozerwane
Dobro me na darmo dane
Życie zawodem usłane

Ja tylko tak bardzo chciałam
Tylko mocno się starałam
Tak silnie potrzebowałam
I znów za to złe dostałam


Chciałam być po prostu sobą
Dzielić to z bliską osobą
Ten sam zawód, inny człowiek
Nikt z nich nie chciał mnie przy sobie
  • Willow47 i Przypadek lubią to
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#506 Przypadek

Przypadek

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 113 postów
  • Imię:Vincenty

Napisano 26 lutego 2026 - 11:41

Nie umiem się nudzić,
kiedy jestem z tobą,
nawet jeśli milczysz,
przemawiają oczy.
Wciąż bywam ciekawa,
co jest pod powłoką
mężczyzny z przyszłością…
i lubię się droczyć.

Czytaj mnie codziennie
jak oddech, od nowa.
Śmiej się, złość, przytulaj,
kiedy tylko zechcesz.
Zasypiaj spokojny
o jutro. Bez obaw.
Świat nas nie pokona,
gdy miłość orężem.

Jestem tajemnicą,
ty otwartą księgą.
Spisujemy życie
w najzwyklejszych słowach.
Nie zawsze jest łatwo,
lecz wygrywa miękkość,
choć język zawzięty
- nie chce przeholować.

Czytaj mnie codziennie
jak oddech, od nowa.
Śmiej się, złość, przytulaj,
kiedy tylko zechcesz.
Zasypiaj spokojny
o jutro. Bez obaw.
Świat nas nie pokona,
gdy miłość orężem.

Otwarte ramiona
i szept głodnych dłoni
układają myśli
w spojrzenia, najczulsze.
Dziś cię znowu spotkam,
a czas nas uchroni
przed przyzwyczajeniem.
Wiem, że nic nie muszę.

Czytaj mnie codziennie
jak oddech, od nowa.
Śmiej się, złość, przytulaj,
kiedy tylko zechcesz.
Zasypiaj spokojny
o jutro. Bez obaw.
Świat nas nie pokona,
gdy miłość orężem.

 

Autorka - Moona .. :)


  • Nelyssa lubi to

#507 Przypadek

Przypadek

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 113 postów
  • Imię:Vincenty

Napisano 05 marca 2026 - 13:05

zabierz mnie stąd
gdziekolwiek

tu jest pusto i zimno

krople deszczu wystukują rytm
mojego przestraszonego serca
wiatr zabiera wspomnienia
te dobre
bo te złe
nie chcą odejść
boleśnie się wbiły
jak drzazgi

a ja
jestem tu za karę
za wiarę
nadzieję
i miłość

i boję się

zabierz mnie stąd
do siebie

niewiele miejsca zajmę
w kąciku siądę
cichutko
i chwila po chwili
poskładam swoje fragmenty
w nową
silniejszą całość

zostaw mnie tu
przy sobie

otul spokojem
oswój spojrzeniem
ochroń przed wszystkim .

Autorka - Coffee-81  :rolleyes: 


  • Willow47 i Nelyssa lubią to





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych