Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Anoreksja i bulimia jako choroby psychiczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#141 *Aniela*

*Aniela*

Bywalec

• Bywalec
  • 633 postów

Napisano 08 październik 2018 - 18:02

Matrix to zależy niektórzy nie jedzą nic i rozglądają sie bez problemu. Funkcjonują i pomagają nawet innym w różnych sprawach . Zjedzą jak ktoś ich do tego zmusi lub przyjdzie chwila słabości. Grunt to bardzo dużo wody.Bez tego człowiek nie przeżyje

"Pomagam i daje nie dlatego, że mam dużo. Ale dlatego, że wiem jak to jest nie mieć"

#142 *Aniela*

*Aniela*

Bywalec

• Bywalec
  • 633 postów

Napisano 11 październik 2018 - 16:25

Po dwóch tygodniach.

Załączone pliki

"Pomagam i daje nie dlatego, że mam dużo. Ale dlatego, że wiem jak to jest nie mieć"

#143 anche

anche

anche

• Moderator
  • 5078 postów

Napisano 12 październik 2018 - 22:06

*Aniela* ortoreksja czy anoreksja, takie czy inne cyferki na wadze to są szczegóły. Tak się zdrowo odżywiasz, że nie masz siły, rodzina podejrzewa anoreksję, a na strony wrzucasz zdjęcia swojej wagi.
Wiesz, "demony" zaburzen odzywiania to sa bardzo podstepne suki. Mieszają w głowie, że tylko Ty masz rację, mieszają w oczach, że nie potrafisz zobaczyć swojego prawdziwego odbicia, mieszają w dłoniach którym wydaje się, że fałd skóry to całe centymetry, mieszają w sercu które zamyka się na wszystko co nie dotyczy ciała w tym innych.
Nie bój się poprosić o pomoc. Moze nawet nie chodzi o jedzenie? Nie bój się spróbować pogadać z psychologiem. Szkoda Twojego życia na bycie nieszczęśliwa.
Pisz priv jak potrzebujesz.
  • Willow47 lubi to
szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów.
szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
~ e. fromm

#144 *Aniela*

*Aniela*

Bywalec

• Bywalec
  • 633 postów

Napisano 13 październik 2018 - 10:39

Widzę ludzi dookoła. Staram się pomagać. Dla mnie to podstawa. 

Jednak czasami nie mam na to siły,by się ruszyć. Muszę odpocząć to nie wina czegokolwiek co wymieniłaś. 

Nie lubię mięsa dlatego nie jem. Odstawiłam masło=tłuszcz = nadmiar cholesterolu-to dla mojego zdrowia.

Słodycze to zabójca.Tak samo jak wszystkie słodkie napoje i gazowane. Kochana każdy powinien zwrócić uwagę na zdrową dietę. 

Przynajmniej mogę to kontrolować. Chce się pozbyć tego tłuszczu