Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Siemacie Ludzie!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 matrix

matrix

Zadomowiony

• Grupa z ograniczeniami
  • 11770 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 10:16

NO ja tam nie wiem ..ALE SĄ OSOBY PO TERAPII ..która trawła nawet dłuzszy czas ...i sobie bardzo chwalą ...wiedzą gdzie popełniały dotychczas błedy ,uczą sie asertywności ...innego spojrzenia na siebie ...nie wiem ..KALINA .. musiałaby sie wypowiedziec ...gdzies to ostatnio czytałam ...,ze terapie sa ..jednak bardzo wazne ...bo depresja nie bierze sie z powietrza ...
Dołączona grafika

#22 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13812 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 10:27

chodzę od ponad roku do pewnej pani... istotą jest zaufanie, pełne
wywalam z siebie różne syfy
ona pomaga mi poukładać emocje

terapia to praca nad sobą, terapeuta jest tylko narzędziem w tej pracy,
nie należy się spodziewać, że to on/ona zrobi coś za nas

giphy.gif

#23 matrix

matrix

Zadomowiony

• Grupa z ograniczeniami
  • 11770 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 10:31

a jak terapeuta nie wie ..nad czym miałby ze mna pracowc ..to jest do dupy czy znaczy ,ze ja jestem zdrowa ...znaczy depra z powietrza ...<BYŁO ICH JUZ TRZECH DWÓCH FACETÓW I JEDNA LALKA >
Dołączona grafika

#24 łysy

łysy

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 141 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 13:58

To chyba jest tak,że żeby się lepiej poczuć i jakoś żyć przydałby się jakiś mądry psycholog i czasem też prochy.
Ja do tego psychologa chodziłem prawie rok ,kilka lat temu.Jechałem jednocześnie na kilku lekach.Co sprawiło,że poczułem się dobrze nie wiem.
Miałem jakieś 3 lata teraz spokój z deprechą,jednak jetem na tyle głupi,że wróciłem do swoich kompulsywnych zachowań,które są stresujące dosyć(nie mam odwagi póki co pisać co ja takiego "ładnego" robię).
No i czuję,że wraca bezsenność,lęki i inne wspaniałe objawy.
Dlatego zacznę od psychologa,mam nadzieję że wyplączę się z tych moich chorych i stresujących zachowań i dobre samopoczucie wróci z czasem.
Jeśli nie to leki.
Przepraszam,że taki tajemniczy jestem,ale teraz boję się wszystkiego

#25 Gość_toy__*

Gość_toy__*
  • Gość

Napisano 14 lipiec 2012 - 14:30

wróciłem do swoich kompulsywnych zachowań,które są stresujące dosyć(nie mam odwagi póki co pisać co ja takiego "ładnego" robię).

poki co wiekszosc pewnie pomysli, ze sie tniesz :mellow:

#26 matrix

matrix

Zadomowiony

• Grupa z ograniczeniami
  • 11770 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 14:42

ja nie ...ja pomyslałam o sexie ...:rolleyes:
Dołączona grafika

#27 matrix

matrix

Zadomowiony

• Grupa z ograniczeniami
  • 11770 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 17:27

Erotomania, zakupoholizm, objadanie się, bulimia, anoreksja, nadmierna dbałość o wygląd ,hazard ,sexoholizm ...coś chyba z tego ...ja mam pół z tego moze ...;)

Dołączona grafika

#28 łysy

łysy

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 141 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 18:12

Matrix,Ty potrafisz człowieka rozgryżć po kilku postach.Może powinnaś psychoterapeutką zostać

#29 matrix

matrix

Zadomowiony

• Grupa z ograniczeniami
  • 11770 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 18:17

ja tylko podałam wybór ty musisz wskazac to własciwe ...;)
Dołączona grafika

#30 Kalina

Kalina

Kalina

• Junior Admin
  • 11622 postów

Napisano 14 lipiec 2012 - 19:23

To chyba jest tak,że żeby się lepiej poczuć i jakoś żyć przydałby się jakiś mądry psycholog i czasem też prochy.
Ja do tego psychologa chodziłem prawie rok ,kilka lat temu.Jechałem jednocześnie na kilku lekach.Co sprawiło,że poczułem się dobrze nie wiem.
Miałem jakieś 3 lata teraz spokój z deprechą,jednak jetem na tyle głupi,że wróciłem do swoich kompulsywnych zachowań,które są stresujące dosyć(nie mam odwagi póki co pisać co ja takiego "ładnego" robię).
No i czuję,że wraca bezsenność,lęki i inne wspaniałe objawy.
Dlatego zacznę od psychologa,mam nadzieję że wyplączę się z tych moich chorych i stresujących zachowań i dobre samopoczucie wróci z czasem.
Jeśli nie to leki.
Przepraszam,że taki tajemniczy jestem,ale teraz boję się wszystkiego

LEKI + TERAPIA!!!

Uprzedzam, terapia to nie leczenie grypy. Terapia trwa nie miesiąc, nie trzy...u mnie niemal 3 lata. Jest ważna. Są załamania, ma się ochotę rzucić terapię w cholerę,czasami wydaje nam się,że terapeuta już na nic nie pomoże, że stoimy w miejscu, czasami...zwyczajnie mamy dość ale jest cholernie ważne by jednak wytrwać. I nic się nie dzieje jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, to żmudna praca, bardzo ciężka. Ale warto :)
"I jeśli posiadacie ten rodzaj niezniszczalnego rdzenia, nie tylko pozostanie on z wami na zawsze, ale w waszych najczarniejszych momentach także inni go w was dostrzegą i pomogą wam wyjść cało z opresji[...]"

"Wszystko sprowadza się do tego, żeby stanąć prosto, spojrzeć ludziom prosto w oczy, błysnąć zabójczym uśmiechem i powiedzieć: "Spierdalajcie. Jestem boska."

"Smutek to stan umysłu gotowy przyjąć nieograniczoną porcję radości." :)

#31 łysy

łysy

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 141 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 08:24

Erotomania, zakupoholizm, objadanie się, bulimia, anoreksja, nadmierna dbałość o wygląd ,hazard ,sexoholizm ...coś chyba z tego ...ja mam pół z tego moze ...;)

Nie mogę się zdecydować ciągle, odrzucam tylko bulimię,biore wszystki inne wspaniałe ,wymienione przez Ciebie uzależnienia :blink:

#32 matrix

matrix

Zadomowiony

• Grupa z ograniczeniami
  • 11770 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:24

Nie mogę się zdecydować ciągle, odrzucam tylko bulimię,biore wszystki inne wspaniałe ,wymienione przez Ciebie uzależnienia :blink:

przynajmniej w życiu mnie masz jednostajności ..no i nuda jest ci chyba obca ..hi hi ..:P
Dołączona grafika

#33 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13812 postów

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:48

a propos erotomanii, to tak z ciekawości pytam, gawędziasz jesteś, czy raczej praktyk? :P

giphy.gif

#34 Gość_nigdy_*

Gość_nigdy_*
  • Gość

Napisano 17 lipiec 2012 - 10:58

Przyszłam się przywitać :)

#35 molenka

molenka

Molly

• Moderator
  • 13812 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 20:32

no dobra! żartowałam!!! nie było pytania !!! B)

giphy.gif

#36 łysy

łysy

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 141 postów

Napisano 22 lipiec 2012 - 12:03

No dobra ,ja się ciągle zastanawiam co odpowiedzieć.
Pytanie wcale nie jest takie niemądre.
Wstyd się przyznać po prostu,bo głównie to gawędziarzem chyba jestem.
Ot co. :blink:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych