Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nauka angielskiego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lena_

Lena_

Napisano 28 kwiecień 2012 - 12:03

Zbliża się długi weekend i chciałabym wrócić do nauki angielskiego. Mam kilka fajnych płyt z kursami, ale niestety zawieruszyły się gdzieś przy niedawnej przeprowadzce. Stąd moje pytanie: czy ktoś może się uczy lub po prostu zna jakieś strony z materiałami do nauki lub dobrymi kursami (najlepiej bezpłatnymi)do angielskiego?

Jeśli chodzi o poziom, który mnie interesuje to ciężko powiedzieć, bo w liceum skończyłam B2, ale nie używałam języka kilka lat i choć rozumiem dosyć sporo, to nie pamiętam wielu rzeczy nawet z poziomów podstawowych, no i o mówieniu nawet nie ma co mówić.

Dzięki za pomoc ;)

#2 owad

owad

Napisano 16 maj 2012 - 10:33

Hm.. Spróbuję coś pomóc, bo sam też się uczę języka angielskiego i mam kilka swoich metod. Po pierwsze to polecam materiały w BBC do nauki angielskiego, oni mają tam tego bardzo dużo więc możesz sobie znaleźć interesującą Cię lekcję. Do poprawy mówienia możesz skorzystać z konwersacji przez skype- są płatne, ale mają darmowe rozmowy testowe z dostępnym każdym lektorem, więc zawsze warto spróbować czy Ci się to podoba. No i na koniec polecam również czaty typu sharedtalk, gdzie piszą do siebie ludzie z całego świata. :)

#3 JestemMala

JestemMala

Napisano 26 maj 2012 - 14:51

czy ktoś może się uczy lub po prostu zna jakieś strony z materiałami do nauki lub dobrymi kursami (najlepiej bezpłatnymi) do angielskiego?

Dużo świetnych i całkowicie darmowych materiałów do nauki angielskiego można znaleźć tutaj:
Nauka angielskiego - darmowe materiały do nauki

Ja też w wolnych chwilach staram sie szlifować swój angielski.
Nie wiadomo kiedy trzeba będzie uciekać z naszego kochanego kraju :-(

Użytkownik JestemMala edytował ten post 26 maj 2012 - 14:53

#4 marta1111

marta1111

Napisano 26 maj 2012 - 17:51

http://engleash.net/
http://www.cdlponlin...action=homepage
http://www.focusengl...babysmooth.html

jak ktoś zna jeszcze jakieś stronki to chętnie również skorzystam

pozdrawiam i powodzenia w nauce

#5 andrenoname

andrenoname

Napisano 26 wrzesień 2012 - 12:44

Obecnie ludzie poszukują szybkiej metody na naukę języka. A ogólnie mają mało czasu, więc taka metoda też jest dobra.

#6 blumarinee

blumarinee

Napisano 01 marzec 2013 - 08:49

Obecnie ludzie poszukują szybkiej metody na naukę języka. A ogólnie mają mało czasu, więc taka metoda też jest dobra.

Dlatego ja wybrałam intensywny kurs angielskiego. Dla mnie to super opcja, bo w 5 tygodni naprawdę można wiele się nauczyć. A przy tym jest to super motywacja.

#7 anche

anche

Napisano 01 marzec 2013 - 13:26

super, że się za to bierzesz : ))
konstruktywnie spędzany wolny czas, o to chodzi. jak na coś wpadnę na pewno podsunę.

.... ?