Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

brak ochoty na sex czy to depresja?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 agatka

agatka

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 4 postów

Napisano 16 lipiec 2008 - 16:15

od prawie 3 lat jestem szczesliwą matką a niedo konca meżatką.Nasze zycie przed porodem było usłane różami a wszystko to dzieki seksowi....Gdy urodziłam synka po 2 miesiącach mąż bardzo chciał sie kochac,niemiałam ochoty ale sie zmusiłam do tej pory moge zliczyc na palcach ile razy to robilismy..kochamy sie przy zgaszonym swietle,jeden plus,mąż niewidzi mojej twarzy jakby miałam sie zachwile rozplakać....
Gdy mnie dotyka,odczuwam obrzydzenie,gdy chce pocałowac odwracam twarz....moze problem tkwi w czym innym???!!!

#2 Gocha

Gocha

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 89 postów

Napisano 16 lipiec 2008 - 19:38

Moze to zwiazane z porodem?

#3 hells

hells

Bywalec

• Bywalec
  • 728 postów

Napisano 16 lipiec 2008 - 23:30

napewno jest to zwiazane z porodem..objawy nastapily po porodzie!

fakt jednym z objawow depresji moze byc zanizone libido ale nie obrzydzenie..chyba, ze zwiazane z jakims traumatyczynymi przezyciami...

moim zdaniem to nie objawy depresejyne chyba,ze tkwisz w depresji poporodowej *imo* to tez odpada...zapytaj sie swojego ginekologa jak sobie z tym poradzic on Ci poradzi cz isc do sexuologa z tym problemem, czy do psychiatry lub psychologa..tego hells nie wie :-)

#4 adamsen

adamsen

Weteran forum

• Bywalec
  • 1357 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 23:58

hells wie co mówi.
Jestem tego samego zdania. Porozmawiaj z ginekologiem i psychologiem

#5 Guest

Guest

Nowy uczestnik

• Gość
  • Pip
  • 0 postów

Napisano 10 sierpień 2008 - 01:51

Ja mimo depresji nie narzekam na brak ochoty na sex :)

#6 aakik

aakik

Bywalec

• Bywalec
  • 513 postów

Napisano 13 sierpień 2008 - 15:40

ja nie mam po lekach jazdy pt.ze mi sie nie chce,,,mi sie chce ale nie mam z kim-hihi,,,w sensie ze moglabym ale z tym co chce to nie moge...bo on juz nie chce,,pierdolca dostane

#7 adamsen

adamsen

Weteran forum

• Bywalec
  • 1357 postów

Napisano 18 sierpień 2008 - 10:15

ja nie mam po lekach jazdy pt.ze mi sie nie chce,,,mi sie chce ale nie mam z kim-hihi,,,w sensie ze moglabym ale z tym co chce to nie moge...bo on juz nie chce,,pierdolca dostane

Ale młyn. Moja kobieta po porodzie miała z kim i miała ochote i nadal ma z kim i ma ochote tak jak ja :)
Jesteśmy zgrani i mówimy co kto i jak, o wszystkim.

#8 wostatniejrundzie

wostatniejrundzie

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 151 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 20:43

powiem szczerze ze odkad lecze sie na depresje zauwazylam ze mam mniejsza ochote na seks ... w sumie to wogole jej nie mam, a zmuszac sie nie bede, bo kiedy to robie to po wszystkim placze... moj chlopak to zauwazyl i juz nawet nie probuje - wie ze kazde zblizenie konczy sie szlochaniem w poduszke
Nikt - osoba pusta w środku...
Znasz kogoś takiego?
Przecież każdy ma jakąś wartość...

#9 Gail

Gail

Wędrowiec

• Bywalec
  • 2569 postów

Napisano 28 listopad 2008 - 18:26

sexuolog wszystkiemu zaradzi.

#10 kasia21

kasia21

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 5 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 07:08

A ja od roku jestem mamą, po ciąży straciłam zupełnie ochotę na seks, do tego jestem strasznie nerwowa i ciągle zdołowana, a seksu unikam bo każda próba kończy sie łzami, niewiedzieć czemu...:( Kiedys (przed ciążą) nasz związek był udany, a teraz brak w nim już pozytywnych emocji...bo ja ciągle jestem w złym nastroju a seks to ostatnia rzecz na ziemi na jaka miałabym ochote! nie wiem co sie zemna stało..chciałabym to zmienic bo czuje sie nieszczęśliwa..i wszystkiemu winna:(:(:(

#11 bodydance

bodydance

Bywalec

• Bywalec
  • 950 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 23:51

Im bardziej sie obwiniasz Kasiu, tym jest gorzej. Znam to z wlasnego doswiadczenia. Wiem, wiem, mowie to wszystkim, ale psycholodzy znaja sie po prostu na rzeczy i wiem, ze moga pomoc - porozmawiaj o tym z psychologiem...
Myślisz sobie, że gorzej już być nie może? To super! Teraz będzie tylko lepiej :)

gg 10363418

#12 chill

chill

Bywalec

• Bywalec
  • 867 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 19:52

ehhh... ja już nie pamiętam co to seks...
Podtrzymywałaś moją głowę
Nie roztrzaskałam skroni
O podłogę - póki co

#13 Gail

Gail

Wędrowiec

• Bywalec
  • 2569 postów

Napisano 04 marzec 2009 - 11:28

Ja ostatnio w czasie sexu nic nie czulam, chyba jakas blokada w glowie. No ale coz, narazie nie zamierzam sie Kochac z nikim, no moze za pare miesiecy ;)

#14 Gość_Ewald_*

Gość_Ewald_*
  • Gość

Napisano 01 sierpień 2009 - 21:05

a ja to jestem głupia czasem mam wielki apetyt na sex ale nie mam z kim :(
a na drugi dzień przez miesiąc lub dwa moja ochota jest zerowa.

Ja też myśle że ona jest przemęczona nowymi obowiązkami nie miałam depresji po porodowej a straciłam ochote na sex przez zmęczenie nowym trybem zycia...
Też mogłam na palcach zliczyć ile się z śp mężem kochałam nie musiałam mieć zgaszonego światła jak już zmusiłam się do współżycia ale leżałam na plecach jak kłoda

#15 Forsaken

Forsaken

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 237 postów

Napisano 04 sierpień 2009 - 09:01

Hmm, u mnie było tak, że jak byłem naprawdę w złym stanie to faktycznie nie miałem ochoty na sex. Ale jak zacząłem brac antydepresanty i poczułem się lepiej, to ochota powróciła ze zwielokrothnioną siłą :)
Orchidea na dłoni, na sercu polny mak,
pamięć za wiatrem goni, do ucha szepce żal,
orchidea na dłoni, na sercu polny mak
pamięć za wiatrem goni, do ucha szepce żal...

#16 Filozofka

Filozofka

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2594 postów

Napisano 13 sierpień 2009 - 11:25

a mi się nic nie chce 0-o od roku leczenia...czuje sie nieatrakcyjnie...
http://pl.wikipedia....g/wiki/Rusałka

"Prozac – na chęć życia. Geriavit – na się nie starzenie. Nootropil – na lepsze funkcjonowanie metabolizmu mózgu. Etopirynę – profilaktycznie." Dzień Świra

#17 stokrotnisien

stokrotnisien

Bywalec

• Bywalec
  • 542 postów

Napisano 20 sierpień 2009 - 16:55

w depresji to chyba nic się nie chce :/
I wiem, że mogę, wiem, że mogę,
choć mam pod skórą coś jakby strach.

#18 kasia21

kasia21

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 5 postów

Napisano 01 wrzesień 2009 - 07:21

Witam wszystkich!ostatni raz pisałam tu w marcu tego roku!niedługo po tym zgłosiłam sie do psychologa ale tylko sie wkurzylambo wogule nie rozumiała o co mi chodzi, więc poszłam do psychiatry,stwierdzono stany depresyjne i nerwicowe.Przez kilka miesięcy brałam seteloft-taki lek na depresje, na początku było lepiej ale potem niewidziałam zadnej róznicy, tylko bardziej nakręcona chodziłam i na tylku nie mogłam usiedzieć, pomógł mi dopiero anafranil 75, teraz biorę już 25, życie z facetrem się poprawiło, wróciła ochota na seks, juz od tego nie uciekam jak kiedyś,częściej się uśmiecham,jestem w trakcie odstawiana leku i boje sie co bedzie potem...

#19 kasia21

kasia21

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 07:22

a dzis jest znow tak samo jak kiedys, jestem szczęśliwą mama, zestresowaną studentką, a życie z partnerem ogranicza się do kilku słow, zazwyczaj niezbyt miłych nawet nie mam ochoty z nim rozawiać, wogule nie ma już życia intymnego,, gdzieś odeszło w zapomnienie...

#20 Gość_toy._*

Gość_toy._*
  • Gość

Napisano 11 grudzień 2009 - 20:52

nie lubie cię chyba :/