Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 6 głosy

Jak się czujesz?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6858 odpowiedzi w tym temacie

#6841 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 3193 postów

Napisano dziś, 18:12

No nie...ej, co jest ?

Nie brałam lekow... mój lekarz nie przyjmował i musiałam mieć wizytę u debila, który twierdzi że musze mieć lek od piczatku z mniejszą dawką początkową i nie pomaga...
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#6842 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12780 postów

Napisano dziś, 18:13

@hawwa powinnaś się jak najszybciej skontaktować ze swoim. Kiedy będzie to możliwe ? 

Bądźcie silnymi ludźmi. 

Siła to dobroć dla siebie i innych. 

#6843 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6359 postów

Napisano dziś, 18:16

@Paweł 1983 Z wyobraźnią nie mam problemu, z uciekaniem w nią tym bardziej. ;) Kino akurat mnie nuży, ale pomyślę o jakiejś aktywności sportowej, która zmusi mnie do wyjścia. I o wolontariacie, bo on też chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu. 

to widzę mamy wspólne "zainteresowania" w temacie wyobraźni, w dzieciństwie moja ulubiona czynność przed zaśnięciem.... :)

Wolontariat jest super! kiedyś się zapisałem na stronie "mój wolontariat" niestety w okresie kiedy miałem czas zaproszęń nie było a jak się pojawiły już z czasem było gorzej a weekendy czesto sa mi potrzebne do innych celów (weekendy to za duże słowo, niedziele).

Trzymam kciuki za powodzenie w tym kierunku :)

Ps. jednak "jokera" i tak polecam, sam byłem 2 razy a i trzeci moge zaliczyć, bez nudy

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#6844 Isamar

Isamar

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 123 postów

Napisano dziś, 18:19

A i polecam "Jokera"!!!!!!! :)

No dobra, na "Jokera" może się wybiorę. :) Dwie godziny w uniwersum DC są do przeżycia. :D W swoim byciu poza światem nawet nie wiedziałam, że to nakręcili.  

#6845 Graviora

Graviora

BędzieGorzej ☥ Kruk ✝

• Bywalec
  • 1045 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano dziś, 18:21

@Graviora a jesteś sam ? depreszyn wynika tylko z samotności, jesteś pewien, że czyjaś obecność Ci pomoże ? 
Może jest jednak coś co w twoim życiu nie jest dołujące.

Jasne, ze sa jakies pozytywne rzeczy - gorzej, ze ciezko sie z nich cieszyc gdy te negatywne je zakrywaja.
Jestem sam, tzn sa ludzie do okola ale jak to juz kiedys mowilem #nobodycansaveme. Zrozumialem to po X czasie, ze sami mozemy i musimy sobie pomoc, przynajmniej potrafic zyc samemu bo druga osoba nie rozwiąże wszystkich problemow :v Milego.

Setki pytan, tysiace odpowiedzi.

#BedzieGorzej. #NobodyCanSaveMe

#6846 Paweł 1983

Paweł 1983

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6359 postów

Napisano dziś, 18:23

No dobra, na "Jokera" może się wybiorę. :) Dwie godziny w uniwersum DC są do przeżycia. :D W swoim byciu poza światem nawet nie wiedziałam, że to nakręcili.  

źle z Tobą :P

Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli.

..widzę że się Pan ładnie przedstawił, przed nam, tutaj, w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy....

#6847 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6048 postów

Napisano dziś, 18:36

Strasznie mi gorąco  :mellow:

#6848 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12780 postów

Napisano dziś, 19:20

@Graviora w tobie jest siła do naprawienia ciebie, masz rację, że nikt inny tego nie zrobi. Małe kroki rób. Bądź dobrym człowiekiem dla siebie przede wszystkim i uważnie obserwuj świat. Dasz radę boś młody!
  • Graviora lubi to

Bądźcie silnymi ludźmi. 

#6849 Sidu93

Sidu93

Atencjusz

• Bywalec
  • 1006 postów
  • Imię:Mateusz

Napisano dziś, 19:23

@Graviora wpierw trzeba nauczyć się kochać siebie samego. Zobacz to kumpel (jeżeli włączy się od początku to 8:35):

Użytkownik Sidu93 edytował ten post dziś, 19:25

• Graviora i cień wiatru lubią to

#6850 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12780 postów

Napisano dziś, 21:13

@Sidu93 no to jest mega ;)

Bądźcie silnymi ludźmi. 

#6851 Sidu93

Sidu93

Atencjusz

• Bywalec
  • 1006 postów

Napisano dziś, 21:17

@cień wiatru u mnie jedynie z filmiku punkt 4 się nie zgadza :)

#6852 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12780 postów

Napisano dziś, 21:26

@Sidu93 w sensie, że nie możesz zaakceptować negatywnych zmian w swoim wyglądzie czy jak ? :)

Bądźcie silnymi ludźmi. 

#6853 Sidu93

Sidu93

Atencjusz

• Bywalec
  • 1006 postów

Napisano dziś, 21:31

@Sidu93 w sensie, że nie możesz zaakceptować negatywnych zmian w swoim wyglądzie czy jak ? :)

Że nie ma ludzi lepszych ode mnie ;) Bo jestem chodzącym ideałem :D Ale fakt, wygląd podreperować muszę ;)

#6854 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12780 postów

Napisano dziś, 21:35

@Sidu93 dobra samoocena to podstawa :D. I pamiętaj, że wygląd to tylko dodatek do wnętrza, a nie odwrotnie ;).

A najlepiej jest być doskonałym we wszystkim, ale to truuudne :(

Bądźcie silnymi ludźmi. 

#6855 Sidu93

Sidu93

Atencjusz

• Bywalec
  • 1006 postów

Napisano dziś, 21:42

@cień wiatru nie no, ja mam samoocenę bardzo zaniżoną. Albo czasem bardzo zawyżoną. Zależy jak mi się w aktualnym momencie w główce przestawi. Ale jednak przez 95% czasu zaniżoną :P

#6856 cień wiatru

cień wiatru

cieniu

• Moderator
  • 12780 postów

Napisano dziś, 21:47

@Sidu93 wiesz co, powinieneś się skupić na tym, co ci daje kopa do życia, nawet jeśli są to błahostki. Na pewno jest sporo takich rzeczy. Masz leki na stabilizację nastroju ? Te wahania cię niszczą, a napięcie powoduje autoagresję. 

Bądźcie silnymi ludźmi. 

#6857 Sidu93

Sidu93

Atencjusz

• Bywalec
  • 1006 postów

Napisano dziś, 22:00

Tak na prawdę nic mi nie daje kopa do życia, dlatego trochę popadłem w pracoholizm :P Bo jak czuję pustkę to często zajmuję się pracą. A stabilizatorów nie mam, przez chwilę grozili mi nimi, ale jednak nie było potrzeby, abym je dostawał. Przez większość czasu jestem stabilny, czasem może jestem bardzo wybuchowy, gwałtowny, może nawet agresywny, ale i tak rzadziej niż kiedyś, a przeważnie to jest po prostu stabilny dół. Jedynie czasem ego mi wystrzeliwuje w kosmos. Ale to wszystko zależy od miejsca, sytuacji, czasu itp. A ta autoagresja to bardziej przez ogromne poczucie wewnętrznej pustki lub jakieś takie napięcie emocjonalne, nie wiem jak to określić. 

#6858 Graviora

Graviora

BędzieGorzej ☥ Kruk ✝

• Bywalec
  • 1045 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano dziś, 22:32

Latwo rzucac teorami, co sie powinno a czego nie. Gorzej z realizacja, cóż. Zobaczymy :l
  • Sidu93 lubi to

Setki pytan, tysiace odpowiedzi.

#BedzieGorzej. #NobodyCanSaveMe

#6859 Sidu93

Sidu93

Atencjusz

• Bywalec
  • 1006 postów

Napisano dziś, 22:34

@Graviora dokładnie. W teorii to ja jestem tak obeznany, że mógłbym ją na jakimś uniwersytecie wykładać. Ale życie weryfikuje :<