Skocz do zawartości



Zdjęcie

Abilify


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 titanic

titanic

    Zadomowiony

  • Bywalec
  • 5180 postów
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 20 listopad 2011 - 19:51

Doktorka przypisała mi Abilify.
Może ktoś to stosował?
CHAD- ...i wszystko jasne...?
Jeżeli uważasz, że określają kogoś 3 lub 4 litery to znaczy, że ?
//////////////////////////////
Pożyję ile się da, a jak się nie da to też to  jakoś przeżyję.

#2 AliceInChains

AliceInChains

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 29 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano 21 listopad 2011 - 20:37

Ja będę to stosować, jak odstawię obecne leki.
Podobno skuteczny, ale drogi.

#3 pawel83

pawel83

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 72 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 22:30

Mnie bardzo nakręcał czułem się jak po 2-3 kawach miałem problemy z skupieniem uwagi, on jest drogi ale jakaś dawka jest (była) refundowana. Spotkałem się z opinią że niektórym pomagał i czuli się po nim lepiej.

#4 titanic

titanic

    Zadomowiony

  • Bywalec
  • 5180 postów
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 22 listopad 2011 - 10:16

Mam refundowany- najmniejsza dawka, gdyby nie to wcale bym nie próbowal.

Cena opakowania to jakiś koszmar- 410 zł za 28 tabletek.



Paweł, aczy oprócz tego nakręcenia jakięś skutki uboczne typu np problemy żołądkowe?

Długo to stosowałeś?

Użytkownik titanic edytował ten post 22 listopad 2011 - 10:19

CHAD- ...i wszystko jasne...?
Jeżeli uważasz, że określają kogoś 3 lub 4 litery to znaczy, że ?
//////////////////////////////
Pożyję ile się da, a jak się nie da to też to  jakoś przeżyję.

#5 pawel83

pawel83

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 72 postów

Napisano 22 listopad 2011 - 12:38

Brałem małą dawkę na rano i południe (dokładnie nie pamiętam ile) przez kilka miesięcy. Nie miałem innych kłopotów poza nadmiernym pobudzeniem, przez pierwsze tygodnie myślałem że to przejdzie gdy przyswoję lek, lekarz zwiększył mi dawkę ale bez dobrego efektu. Z tymi lekami trzeba swoje odczekać :)

#6 titanic

titanic

    Zadomowiony

  • Bywalec
  • 5180 postów
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 22 listopad 2011 - 15:24

Brałem małą dawkę na rano i południe (dokładnie nie pamiętam ile) przez kilka miesięcy. Nie miałem innych kłopotów poza nadmiernym pobudzeniem, przez pierwsze tygodnie myślałem że to przejdzie gdy przyswoję lek, lekarz zwiększył mi dawkę ale bez dobrego efektu. Z tymi lekami trzeba swoje odczekać :)



Rozumiem.
dzięki za info.
CHAD- ...i wszystko jasne...?
Jeżeli uważasz, że określają kogoś 3 lub 4 litery to znaczy, że ?
//////////////////////////////
Pożyję ile się da, a jak się nie da to też to  jakoś przeżyję.

#7 matrix

matrix

    Zadomowiony

  • Grupa z ograniczeniami
  • 11770 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 listopad 2011 - 15:29

Ja po przeczytaniu ulotki od antybiotyku mam juz dosc ...a tu taka chemia . działania i skutki ..uboczne ....no cóz czego sie nie robi ,zeby wyzdrowiec ..jak mus to mus ..musze powiedziec ,ze podziwiam ...odwage ..:)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych