Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Muzyka moją największą pasją...(moje wlasne kompozycje oraz moi ukochani idole)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 09 październik 2011 - 00:16

WITAJCIE KOCHANI:*
Oto jedna z moich piosenek....Powstała w 2004 roku,ku pamięci ukochanych Osób które odeszły..
Pomijając dedykacje tej piosenki...,utwór ten wyraża ból mojej duszy,który towarzyszy mi każdego dnia....:( Wykonanie na żywo,jakość nie najlepsza,bo bez nagłośnienia....,gitarka troszkę zagłusza wokal,ale coś tam słychać....:) Kocham polskie, refleksyjne piosenki prowadzona przez przepięknie złożone partie gitar. Kocham układać piosenki o bólu,przemijaniu,nostalgii....;i tylko takie komponuje...
  • molenka lubi to

#2 Gość_Aleksandra86_*

Gość_Aleksandra86_*
  • Gość

Napisano 09 październik 2011 - 17:56

Masz ogromny talent, uwielbiam dzwiek gitary. Piosenka jest piekna mimo ze o tak smutnym temacie. Dobrze ze przez muzyke mozesz wyrazic swoje uczucia i to co tam w duszy ukrywasz.

#3 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 09 październik 2011 - 18:32

Masz ogromny talent, uwielbiam dzwiek gitary. Piosenka jest piekna mimo ze o tak smutnym temacie. Dobrze ze przez muzyke mozesz wyrazic swoje uczucia i to co tam w duszy ukrywasz.

Dziękuję Ci z całego serca za tak miłe słowa...Kocham to co robię,to moja największa pasja.A największą radość jest wtedy,gdy to co się robi sprawia radość innym..To największa ,bezcenna nagroda :)Niestety przez swój stan już nawet moja największa pasja nie sprawia mi takiej radości jak kiedyś...
Cieplutko Cię pozdrawiam i mnóstwo uśmiechu na dzisiejszy wieczór zostawiam:** Dziękuję Ci,że jesteś:) Buziaczki:***

#4 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 10 październik 2011 - 00:51

Według mnie genialna wokalistka, posiadająca hipnotyzujący głos...Szkoda,że dziś odpadła w półfinale Must be the Music...:( Była wśród 3 moich faworytów do wygrania tego programu... Według mnie to może być w przyszłości jedna z perełek polskiego rynku muzycznego:**

Użytkownik Wisnia770330 edytował ten post 09 listopad 2011 - 00:42

#5 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 10 październik 2011 - 19:43

Są ludzie wyjątkowi... tacy, którzy z miejsca przyciągają swoją Osobą i swoim nadzwyczajnym talentem..Jesteś niewątpliwie taką Osobą Julio:* Dziękuję Ci za Twój talent:) Jestem od kilkunastu lat wielką fanką wszystkich programów muzycznych typu ,,Must be the music'' i niewiele głosów mnie zahipnotyzowało dotychczas tak jak Twój..Brzmienie gitarki w połączeniu z Twoim cudownym głosem, to coś cudnego dla moich uszu:* Czekam na Waszą płytę:**

Użytkownik Wisnia770330 edytował ten post 09 listopad 2011 - 00:41

#6 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 10 październik 2011 - 19:50

SYLWESTER 2004 część 2
( Cudowne wspomnienie......, które dedykuje ukochanym rodzicom oraz ukochanym Przyjaciołom z YouTuba jak również ukochanym Przyjaciołom z forum:*
P.S. Kolejne części już wkrótce:)

Użytkownik Wisnia770330 edytował ten post 17 październik 2011 - 20:23

#7 Gość_Aleksandra86_*

Gość_Aleksandra86_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2011 - 20:45

Pieknie Wisienko, nawet po francusku spiewasz :wub:
Dorwalam twoj kanal na YT teraz sie juz nie odpedzisz :P

Opowiedz moze jak narodzila sie twoja pasja do muzyki i spiewu? Jestes samoukiem?

Użytkownik Aleksandra86 edytował ten post 10 październik 2011 - 20:47

• Wisienka770330 lubi to

#8 Lessi

Lessi

Bywalec

• Bywalec
  • 580 postów

Napisano 10 październik 2011 - 20:55

Nieźle :)
Podziwiam za chęć realizowania swojej pasji, za pracę jaką w to włożyłaś.
Pozdrawiam!

#9 Nuria Monfort

Nuria Monfort

Zadomowiony

• Bywalec
  • 11865 postów

Napisano 12 październik 2011 - 17:11

Hej Wisienko!

Podziwiam ludzi, którzy tworzą! Budzi we mnie wielki zachwyt, podziw i szacunek każde twórcze działanie. Zarówno na polu muzyki, jak i sztuki, literatury. Co prawda jestem zakochana w dźwięku skrzypiec, uwielbiam też flet i brzmienie harfy, ale gitara również dobrze działa na moje zmysły. Fajne jest to, co robisz, "jest takie pełne Ciebie", czuć Twoje zaangażowanie, to, że muzyka jest Twoją wielką pasją, Twoim drugim "ja". Tak trzymać!

Pozdrawiam Cię serdecznie :)
„Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną – reszta wzięła się z tego, że to ją wybrałem.”
Robert Frost

#10 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 13 październik 2011 - 23:42

Kocham tą piosenkę...Jak dla mnie,to najpiękniejszy utwór w dziejach polskiej muzyki rozrywkowej...Zawsze kiedy słyszę tą piosenkę,to przechodzą mnie ciarki po całym ciele, a to świadczy tylko o kunszcie tej cudownej piosenki..To piosenka, przy której wypłakuje swój ból, który rozrywa moją duszę...,, Samotność to taka straszna trwoga....., ogarnia mnie, przenika mnie.....''

Użytkownik Wisnia770330 edytował ten post 13 październik 2011 - 23:44

• Drzeworyt lubi to

#11 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 17 październik 2011 - 20:17

SYLWESTER 2004 część 1
( Cudowne wspomnienie......, które dedykuje ukochanym rodzicom oraz ukochanym Przyjaciołom z YouTuba jak również ukochanym Przyjaciołom z forum:*
P.S. Kolejne części już wkrótce:)

Użytkownik Wisnia770330 edytował ten post 17 październik 2011 - 20:18

#12 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 19 październik 2011 - 23:32

• Elfia. lubi to

#13 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 30 październik 2011 - 23:06

#14 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 14:00

Mój ukochany Aniołek....:(

,,Choć zamknięte masz już powieki, w moim sercu zawsze będziesz żyła na wieki."

#15 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 14:03

MÓJ FILMIK KU PAMIĘCI UKOCHANYCH IDOLI:

ku pamięci ukochanej Agaty Mróz,wielkiego Michaela Jacksona oraz charyzmatycznego Ryśka Riedla.

Kocham Was z całego serca i nigdy o Was nie zapomnę :(:(

#16 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 03 listopad 2011 - 01:22

#17 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 03 listopad 2011 - 23:02

Wow, to zabrzmi banalnie ale moja szczęka potoczyła się przy "Rostaniu" aż do przedpokoju...
Słychać że to co śpiewasz płynie prosto z Twojej duszy, w takiej muzyce można się zatracić w całości.....
Proszę nie przestawaj Tworzyć, takich artystów jak Ty bardzo brakuje szczególnie przy tym jak wygląda muzyka głównego nurtu od kilku lat.

Aga Chylińska jak źle by o niej nie mówili jest dla mnie jedną z najlepszych polskich artystek, jej tekstami od dawien dawna podpieram się kiedy już trudno mi iść przed siebie.

Ściskam :)

Dziękuję Ci z całego serca za tak miłe słowa...Kocham to co robię,to moja największa pasja, miłość....A największa radość jest wtedy,gdy to co się robi sprawia radość innym..To największa ,bezcenna nagroda :) Niestety przez swój stan już nawet moja największa pasja nie sprawia mi takiej radości jak kiedyś... Ale staram się czasem coś nowego napisać.. Kocham uczyć dzieci, to moja praca. Od kilku miesięcy ze względu na stan zdrówka mam przerwę w nauczaniu.., pracuje tylko troszkę w domku opracowując nutki na zamówienia...
A pro po Agnieszki, to teraz się rozpiszę:)
Jeden z moich ukochanych Idoli - Ryszard Riedel śpiewał : ,,W życiu piękne są tylko chwile....'' Agnieszka jest dla mnie od 14 lat właśnie jedną z tych chwil...To moja największa Idolka..; z czwórki moich wielkich kilkunastoletnich Idoli Agnieszka jest u mnie na pierwszym miejscu i nic i nikt nigdy tego nie zmieni..Jak bym Ją miała opisać w kilku przymiotnikach,to powiedziałabym: cudowna,niepowtarzalna,do bólu profesjonalna,obdarzona niebywałą charyzmą,niepowtarzalnym talentem i barwą głosu........Mogę tak bez końca wymieniać Jej zalety:):) Życie daje mi strasznie w kość....,jak każdemu chyba....; wielu rzeczy nie jestem pewna,ale jednego jestem na 100 %: Moja fascynacja Agnieszką oraz O.N.A. trwa już 14 lat i nigdy nie przeminie...:)Byłam na kilkunastu koncertach O.N.A. i poznałam Ją osobiście...I jak to mawia moja kochana Mama- ten mój fiś na Jej punkcie nie minie nigdy...hi hi!! Jak mi się nie raz całe życie wali,to dzięki muzyce O.N.A jestem w stanie przetrwać najtrudniejsze kryzysy w swoim życiu...Nawet niektórych moich uczniów zaraziłam Agnieszką...
Posyłam Ci Kochana buziaki do podusi i jutro Cię odwiedzę:* :wub:

#18 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 03 listopad 2011 - 23:33

#19 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 00:04

Powtórzę się...., ale ,, List do M'' jak dla mnie,to najpiękniejszy utwór w dziejach polskiej muzyki rozrywkowej...Zawsze kiedy słyszę tą piosenkę,to przechodzą mnie ciarki po całym ciele, a to świadczy tylko o kunszcie tej cudownej piosenki..To piosenka, przy której wypłakuje swój ból, który rozrywa moją duszę... Dużo czasu spędzam na You Tubie w poszukiwaniu ciekawych coverów swoich ukochanych piosenek i muszę powiedzieć, że głos tego chłopaka mnie zahipnotyzował:* Chłopak jest według mnie genialny i w dodatku przypomina mi troszkę mnie w stylu akompaniamentu gitarowego i może dlatego tak mnie ujął... Mam podobnie do Niego opracowaną aranżację tego utworu. A Jego barwa głosu mnie powala:*

Użytkownik Wisnia770330 edytował ten post 07 listopad 2011 - 00:17

#20 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 14402 postów

Napisano 08 listopad 2011 - 23:59

Dziękuje Ci Julio za magię Twojego głosu, który sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech i zapominam o całym świecie:) Zaczyna mi już brakować słów pochwały dla Ciebie... Jesteś cudowna:*** Po raz kolejny dziękuje Ci Julio za chwilę wzruszenia i za radość, że są tacy ludzie jak Ty:* P.S. Gitarka brzmi jak zawsze przecudnie...., jesteście wspaniali:***

Użytkownik Wisnia770330 edytował ten post 09 listopad 2011 - 00:34