Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

SAMOBÓJSTWO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4042 odpowiedzi w tym temacie

#4041 hawwa

hawwa

Napisano 29 grudzień 2020 - 10:29

A czy warto się męczyć, starać dla kogoś takiego jak ja?
No chyba raczej nie. Ja nie widzę ku temu powodu.
Nie ma też najmniejszego powodu, aby jakiś uszczerbek dotknął moją córkę z powodu zmiany relacji pomiędzy rodzicami.

Przecież możesz się rozwieść, a uwierz mi bo jestem po dużych przejściach. Trafisz na osobę, która będzie patrzyć na serce. Życie nie kończy się, bo życie rodzinne ( małżeństwo) upada... Masz córkę, masz dla kogo żyć, masz dla kogo walczyć, a z czasem spotkasz kogoś kto otworzy Twoje serce na nowo... Mój drugi mąż czuł się tak samo jak Ty ze swoją żoną, zmienił poglądy gdy spotkaliśmy sie, odżył... Odzyskał wiarę w miłość
  • anche i molenka lubią to
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#4042 beatrycze

beatrycze

Napisano 29 grudzień 2020 - 15:26

przedawkować, podciąć sobie żyły i się powiesić. wszystko na raz, by to czasem nie zostało odebrane jako wołanie o pomoc.
przynajmniej tak to wyglądało do tej pory. Przez ponad 10 lat umierałam, codziennie od nowa.

wszystko się pozmieniało.

To jest straszne dziwne uczucie, gdy człowiek nagle zaczyna obawiać się śmierci i tęsknić za życiem.

• anche i molenka lubią to

#4043 Nann

Nann

Napisano 30 grudzień 2020 - 01:53

@beatrycze to mnie zastanawia ciagle. Niby mialam tyle prob, etc. i nie balam sie, chcialam tego, nie chcialam pomocy (a  przynajmniej tak mi sie wydaje). Jednak mam pewne obawy co do smierci. To jest takie az absurdalne