Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

"Sala samobójców"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_rav_*

Gość_rav_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2012 - 08:56

Film nawet przyzwoity, bardziej co prawda jako instruktraż dla rodziców by pilnowali swoich pociech przed cyberzagrożeniami niż kino, które obejrzałbym z zainteresowaniem. Scenariusz przewidywalny, homoekspresywna Roma Gąsiorowska, młody gniewny polskiego kina dawał rade nawet, ale w rzeczywistości okręt przed zatonięciem bądź wpadnięciem na mielizne ratowała Agata Kulesza. 3,5 naciągane moge dać, ale do matury bym nie dopuścił.

#42 KaReN89

KaReN89

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 21:08

Witam Was wszystkich, jestem tu nowa :) Właśnie przed chwilą skończyłam oglądać salę samobójców i powiem szczerze że film bardzo mi się podobał. Te film pokazuje, jak osoba (w tym przypadku nastolatek), jest praktycznie wyśmiewana przez kolegów, te filmiki co umieszczaja w necie na jego temat on to wszystko widzi i załamuje się psychicznie, nie może sobie dać z tym rady. Rodzice tego nie zauważają, ponieważ żyją w świecie biznesu dopiero gdy dochodzi do tragedii rozumieją to. Myśle, że jeśli chodzi o internet to raczej to nie było od niego uzależnienie tylko on szukał kontaktu z ludzmi, którzy mają podobny problem do niego.Na końcu bierze te leki a inni nagrywają filmik jak umiera, tymczasem on krzyczy o pomoc. Rzeczywiscie ten osotatni moment byłm okropny. Pozatym cały film daje dużo do myślenia, bo przeciez ile teraz jest właśnie takich osób, co się wyśmiewają z innych, nawet w taki sposób jak jest tu pokazane. To jest niestety rzeczywistość, a potem się dziwi człowiek czemu on/ona popełnił/a samobójstwo, poprostu nie wytrzymał/a presji otoczenia.. Pozdrawiam

#43 !ukasz

!ukasz

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 12 postów

Napisano 26 listopad 2012 - 15:03

siema jestem tu nowy .czesto miewam stany depresyjne i nie widze sensu w zyciu,w robieniu czegokolwiek czuje taka pustke w srodku.jak widze ludzi uczacych sie na korytarzu w mojej szkole zadaje se pytanie po chuj wy sie uczycie ,po choj wam ta piatka itp. miewam mysli samobojcze ale boje sie to zrobic .moze ktos z tego forum by mnie wyleczyl bo nie chce isc do specjalisty bo on by mi przepisal leki,a ja bym je polnal i byloby finito...a ja nie chce umierac i chce byc normalny i wyrzucic juz z siebie ta chorobe .ktos sie podejmuje tego wyzwania???????????

#44 Sato

Sato

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 10 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 14:07

siema jestem tu nowy .czesto miewam stany depresyjne i nie widze sensu w zyciu,w robieniu czegokolwiek czuje taka pustke w srodku.jak widze ludzi uczacych sie na korytarzu w mojej szkole zadaje se pytanie po chuj wy sie uczycie ,po choj wam ta piatka itp. miewam mysli samobojcze ale boje sie to zrobic .moze ktos z tego forum by mnie wyleczyl bo nie chce isc do specjalisty bo on by mi przepisal leki,a ja bym je polnal i byloby finito...a ja nie chce umierac i chce byc normalny i wyrzucic juz z siebie ta chorobe .ktos sie podejmuje tego wyzwania???????????

Witaj,
wiele osób, które zawitały na tym forum wielokrotnie przechodziło czy przechodzi prze takie okropne stany beznadziejności i bezsensu życia. Nie jesteś z tym sam i widać, że pomimo tych okropnych myśli masz w sobie wolę walki o siebie i własne życie. Nie chcesz iść do psychiatry- ja też nie chciałam, a jednak się zdecydowałam i rozpoczęłam leczenie i w dalszym ciągu jestem przerażona czy dobrze zrobiłam. Ktoś na forum poradził mi wizytę u psychologa, więc może właśnie tam poszukaj pomocy. Musisz się przełamać i poszukać wsparcia, może masz kogoś bliskiego kto mógłby Cię w tym wesprzeć. Pomyśl o tym i walcz o siebie.
Trzymaj się

#45 !ukasz

!ukasz

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 12 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 17:18

Popisz ze mną na priwie proszę...

#46 !ukasz

!ukasz

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 12 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 17:26

Myślę ze bardziej mi pomoże rozmowa z kimś co ma podobnie niż z lekarzem nie chce mi się do niego iść nie mam ochoty i pieniędzy obracania się wśród ludzi normalnych więc tu wszedłem znaleźć siostrę w biedzie może nawet dziewczynę .śmieje się z ludzi ,którzy stawiają sobie cele typu studia kariera bo ....nie wiem.Jestem zjebem.

#47 !ukasz

!ukasz

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 12 postów

Napisano 28 listopad 2012 - 11:49

Film zajebisty obejrzałem go 4 razy i nigdy go nie zapomnę.świetna gra kuleszy i gierszala.moje ulubione sceny: 1.czy można przyciszyc...2.bo ze mną się kurwa Jest ...wracam do domu sam! 3.scena rozmowy z panią psycholog 4.Ja ci dam skurwysyna ,podlacz ten internet ...mamusiu ty kurwo ...zajebie was 5.scena brania tabletek ...te qiero...w dupie ci się poprzewracalo,kolego itd.6.scena śmierci

#48 nie chciany

nie chciany

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 23 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 10:12

z za ciekawienieniem obejrzałem film i nie robi na mnie żadnego wrażenia film jak film a bohater taki sam jak ja więc nie wiem po co tyle haosu wokół tego filmu

#49 Gość_Marcin20.04_*

Gość_Marcin20.04_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2015 - 17:55

Mi się "sala samobójców" w ogóle nie podobała. Taki film może jest dobry dla przeciętnego nastolatka, ale nie dla mnie.
  • khaleesi lubi to

#50 odczepSię

odczepSię

Bywalec

• Bywalec
  • 869 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 11:33

Świetne arcydzieło pokazujące skutki niewystarczajacej miłości i uwagi dawanej dziecku przez rodziców. Jak dla mnie wątek internetu jest poboczny i dla każdego kto zmagal się z jakąś choroba Psychiczną powinien być taki.
  • paulix19 lubi to

Nie masz z kim rozmawiać? Sprawdź to

Nie ma niczego cenniejszego niż ludzkie życie.

#51 Gość_atamina_*

Gość_atamina_*
  • Gość

Napisano 29 listopad 2015 - 11:55

Film pokazuje jak ludzie potrafią zaszczuć człowieka,słaba jednostka nie ma szans na przetrwanie w tej dżungli.

Chore Psychicznie to mamy społeczeństwo!!!!!

Znam przypadek gdzie młody chłopak idzie i wiesza się w lesie na gałęzi ...mimo ,że miał kochająca rodzinę i przyjaciół.

Koledzy w szkole z niego szydzili i tak go stłamsili  :( był słaby psychicznie i nie dał rady.

A hieny do dziś chodzą bezkarnie jakby nic się nie wydarzyło  :angry:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych