Skocz do zawartości

* * * * * 1 głosy

Narzekalnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2124 odpowiedzi w tym temacie

#1921 relic

relic

relikt obyczajowy

• Moderator
  • 13831 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 13:04

@SmacznyKeksik polazłem do dermatologa w strachu, że mam jakiś nowotwór, a to włókniak, mam przyjść za rok na kontrolę. Dzięki, że pytasz.

no retreat 

#1922 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Bywalec

• Bywalec
  • 554 postów
  • Imię:Magda

Napisano 19 listopad 2019 - 14:58

Ufff to dobrze, że tylko włókniak :o obczaiłam to w google grafice, chyba dużo ludzi takie coś ma.

#1923 daleki

daleki

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2439 postów
  • Imię:Daniel

Napisano 19 listopad 2019 - 18:23

Dobrze że przypomnieliście, muszę się zarejestrować do onkologa.

Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.

#1924 relic

relic

relikt obyczajowy

• Moderator
  • 13831 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 10:15

@daleki jakieś problemy czy profilaktyka? Jakie są terminy?

no retreat 

#1925 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16414 postów
  • Imię:Kasia

Napisano 20 listopad 2019 - 12:52

Jestem zażenowana postawą osoby która ignoruje ludzi którzy potrzebują pomocy nie potrafiąc oddzielić w krytycznych chwilach dla kogoś antypatii bądź mniejszej sympatii do kogoś.
Widząc czyjeś cierpienie nie trzeba się bardzo lubić bo wiadomo że do jednych nam bliżej do innych dalej jeśli chodzi o zażyłość, ale słowo wsparcia w trudnych chwilach każdemu się należy.
  • relic, Liana i czarny Wilk lubią to

#1926 daleki

daleki

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2439 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 18:17

@daleki jakieś problemy czy profilaktyka? Jakie są terminy?

Ja chodzę do onkologa genetyka, centrum chorób dziedzicznych. Mniej więcej 3 miesiące.

Jestem zażenowana postawą osoby która ignoruje ludzi którzy potrzebują pomocy nie potrafiąc oddzielić w krytycznych chwilach dla kogoś antypatii bądź mniejszej sympatii do kogoś.
Widząc czyjeś cierpienie nie trzeba się bardzo lubić bo wiadomo że do jednych nam bliżej do innych dalej jeśli chodzi o zażyłość, ale słowo wsparcia w trudnych chwilach każdemu się należy.

a kogo masz na myśli?

#1927 Speedy95

Speedy95

Naczelny Szczur (El Presidento Szczurolandii)

• Bywalec
  • 4571 postów
  • Gadu-Gadu:48162724
  • Imię:Michał

Napisano 21 listopad 2019 - 17:57

kolejny zamulający dzień..

Nie po to jesteśmy mózgiem obdarzeni by godność swą na drobne zamienić 
Ty mi pomożesz i ja ci pomogę raźniej będzie walczyło się z wrogiem 
Bo czasy srogie ja dam lek na zmęczoną duszę Ewenement Selecta
Vienio i Pele - To dla moich ludzi feat Gutek, Luis.

#1928 daleki

daleki

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2439 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 18:30

Cały dzień na najwyższych obrotach.

#1929 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16414 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 21:12

Ludzie porzucają zwierzęta!!
Nie od dziś do naszego ogrodu, zadaszonej wiaty z łóżkami i zawsze pełnymi miskami jedzenia dla zwierząt ciągną bezdomne koty..
Wszystko wskazuje na to że od dziś mamy kolejnego szkraba kociego.
Śliczny chłopiec, młody i strasznie ufny do ludzi, cały czas chcący być na rękach. Podejrzewam że ktoś go wyrzucił z domu bo jest bardzo zadbany i strasznie stęskniony za dotykiem, głaskaniem.
Skarby nasze (trójca święta) nie jest zachwycona i jest mocno zazdrosna. Nie wspomnę o innych kotach z innych miotów które mają osobne wejście do pokoju innego w piwnicy i nie zgadzają się za bardzo z Miką i jej dziećmi, są kotami typowo dzikimi które przychodzą tylko jeść i spać.
W sumie z tak dużej ilości kotów które od kilkunastu lat dokarmiamy, tylko Mika i skarby są tak mocno zżyte ze mną, z nami i chętnie wchodzą do domu kiedy chcą itp.
Nie wiem jak nowy ślicznotek zaaklimatyzuje się..
Do domu nie ma szans żeby Mika go wpuściła. Zazdrosna jest strasznie że go mam na rękach i karmię.
Nie wiem czy nie napisać ogłoszenie, może ktoś go szuka, może nie wyrzucił a sam się zgubił .
Dziś 3 moje będą spać w domu, nowy ślicznotek sam bezpiecznie w piwnicy, a reszta w innym pokoju w piwnicy.
Karmienie też na raty, osobno żeby się nie kłóciły. Odgłosy zazdrości Miki są bezcenne.

#1930 relic

relic

relikt obyczajowy

• Moderator
  • 13831 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 07:58

@Wisienka770330 w mojej wiosce jest sporo bezdomnych kotów, w tym roku wyjątkowo dużo. Koczują na sąsiednich działkach, gdzie nikt nie przyjeżdża, tam w zaroślach czują się bezpiecznie. Dzieci im regularnie uzupełniają puste miski :)
  • Wisienka770330 i Liana lubią to

no retreat 

#1931 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6764 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 11:32

My też dokarmiamy bezdomnego kota...zawsze skacze na parapet w kuchni i czeka aż coś dostanie.

• Wisienka770330, relic i SmacznyKeksik lubią to
"Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych,lecz mocnych,którzy nie potrzebują źle traktować innych,by czuć się ważnymi "💕💕💕💕

#1932 relic

relic

relikt obyczajowy

• Moderator
  • 13831 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 12:48

@Liana u mnie już trzecie albo czwarte pokolenie przychodzi odkąd mieszkam na wiosce. Czarne albo pręgowane tygrysy z białymi skarpetkami. Siedzą pod samochodem ;)
  • Wisienka770330 i Liana lubią to

no retreat 

#1933 Liana

Liana

Zadomowiony

• Bywalec
  • 6764 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 12:52

U nas to drugi kot...pierwszego nazwaliśmy Tadzik i jak znikł to syn był zrozpaczony :/

Użytkownik Liana edytował ten post 22 listopad 2019 - 12:53

• relic lubi to
"Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych,lecz mocnych,którzy nie potrzebują źle traktować innych,by czuć się ważnymi "💕💕💕💕

#1934 Wisienka770330

Wisienka770330

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16414 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 13:01

Do tej pory głównie wspominałam cały czas o swoich 3 skarbach kocich które są członkami rodziny i całym światem dla nas.
Ale w sumie mamy pod opieką na ten moment (to się zmienia..) 9 kotków.
I 7 jeży.
Szkoda że państwo nie pokrywa kosztów związanych z leczeniem, tylko pokrywają koszty kastracji.
W grudniu muszę chcę zaszczepić całą ekipę. Jak co roku..
Najpierw trójka skarbów kocich czyli Mika i maluchy.
Potem jak uzbieram pieniądze to reszta.
Koszt jednego szczepienia na cały rok dla jednego kota to ,90 zł.
Na połowę udało mi się ciężką pracą dorywczą mimo kontuzji odłożyć.
Teraz martwię się o kolejną część ale zrobię wszystko żeby zdobyć pieniądze. To wydatek raz w roku.
Nie licząc nieprzewidziane sytuacje jak choroby, kontuzje.
  • Liana lubi to

#1935 Aylene

Aylene

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 210 postów

Napisano 23 listopad 2019 - 23:54

Wkurza mnie, kiedy ktoś pyta co słychać, jakie plany, a potem nie odpowiada, bo tak naprawdę pyta nie z ciekawości, a po to, byś Ty zadał to samo pytanie jemu.
  • Sidu93 i Spectrum lubią to

#1936 Sidu93

Sidu93

Atencjusz

• Bywalec
  • 1147 postów
  • Imię:Mateusz

Napisano 24 listopad 2019 - 00:30

Wkurza mnie, kiedy ktoś pyta co słychać, jakie plany, a potem nie odpowiada, bo tak naprawdę pyta nie z ciekawości, a po to, byś Ty zadał to samo pytanie jemu.

Co tam słychać? ;)

#1937 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Bywalec

• Bywalec
  • 554 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 07:27

Mrrrrrrózzzz!!!!

#1938 relic

relic

relikt obyczajowy

• Moderator
  • 13831 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 08:48

Jeśli ktoś potrzebuje atencji to stosuje właśnie taki wybieg, ale jest mnóstwo ludzi, których zainteresowanie i empatia są bezinteresowne.
  • Aylene lubi to

no retreat 

#1939 SmacznyKeksik

SmacznyKeksik

Bywalec

• Bywalec
  • 554 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 18:37

Znów muszę walczyć z myślami s... kiedy w końcu to się skończy, chyba wtedy, kiedy ich wreszcie posłucham. Organizuję sobie czas jak mogę, praca, szkoła, terapia, ale tylko chwila wytchnienia się trafi, a mój własny umysł mnie natychmiast sprowadza do parteru i demoluje doszczętnie. To nie do pomyślenia, jak bardzo mój własny mózg jest moim wrogiem zamiast użytecznym narzędziem.

#1940 czarny Wilk

czarny Wilk

Średniozaawansowany

• Grupa z ograniczeniami
  • 350 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 19:14

Znów muszę walczyć z myślami s... kiedy w końcu to się skończy, chyba wtedy, kiedy ich wreszcie posłucham. Organizuję sobie czas jak mogę, praca, szkoła, terapia, ale tylko chwila wytchnienia się trafi, a mój własny umysł mnie natychmiast sprowadza do parteru i demoluje doszczętnie. To nie do pomyślenia, jak bardzo mój własny mózg jest moim wrogiem zamiast użytecznym narzędziem.

Madziu rób po prostu co lubisz najbardziej,to co ci daje radość, rozwijaj się bo jesteś ambitną i mądrą dziewczyną. Bądź zawsze uśmiechnięta i pewna w tym co robisz a znikną twe koszmary chyba że masz podobnie jak ja. Ja tak mam przynajmniej że jak się czymś zajmę to co lubię to nie jest jeszcze najgorzej, problemy są wtedy kiedy jak choćby dziś nic nie robie tylko leżę przed laptopem wtedy myśli nasuwają się same i zazwyczaj te bardzo złe. A ja łatwo się potrafie smucić i sam wpadam w wir myśli.

• SmacznyKeksik lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych