Skocz do zawartości

* * * * * 1 głosy

Narzekalnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2213 odpowiedzi w tym temacie

#2201 Bluette

Bluette

Napisano 07 październik 2020 - 13:28

nienawidzę siebie. 

"A w serce moje wstąpił wiatr
I tam on zamieszkał i szumi.
A domem moim stał się las,
Nad lasem biją pioruny."

~Sted~

#2202 Zołza

Zołza
  • Imię:D

Napisano 08 październik 2020 - 07:14

@Bluette, za co?

Wkurzają mnie ludzie, którzy przez swoje głupie decyzje dezorganizują innym życie. I muszą, po prostu muszą, bo świat runie, zrobić wesele albo komunię na całą rodzinę w obecnej rzeczywistości. A później zarażenia, kwarantanny, izolacje osób związanych choćby zawodowo z zarażoną rodziną,

Jak wiele osób już sceptycznie podchodzę, ale tak samo wywalone mam na teorie spiskowe. Jest jak jest. Wkurza mnie wiele obostrzeń i zastraszeń, ale do cholery jasnej , jak ludzie odrobiny zdrowego rozsądku nie umieją zachować, to nic dziwnego, że trzeba stać nad nimi i nakładać nakazy i zakazy. 

• Bluette i Nann lubią to

#2203 Bluette

Bluette

Napisano 08 październik 2020 - 11:17

@{Zołza} za to, że jestem. i że właśnie taka. spierdolona. 

nie banujcie mnie. musiałam. to jedyne określenie, które przychodzi mi do głowy. 

dzisiaj też siebie nienawidzę. czuję jak zbiera mi się złe i nic nie potrafię z tym zrobić. 

myśli mi się rozłażą, w pracy robię niezbędne minimum i dziękuję losowi, że pracujemy z domu, bo inaczej musiałabym wziąć L4. 

nienawidzę siebie za to, że kolejny dzień będzie zmarnowany na złe. 

źle mi w samej sobie. 

Nad lasem biją pioruny."

~Sted~

#2204 Zołza

Zołza
  • Imię:D

Napisano 08 październik 2020 - 11:31

@Bluette wiem, że wirtualne przytulenie i poklepanie po pleckach niewiele pomaga. Znam to uczucie. Czasami (często, sama nie wiem) mam tak jak Ty. Tak czy inaczej trzymaj się (sorry, wiem, jak banalnie to brzmi...).

• Bluette i SmacznyKeksik lubią to

#2205 Nann

Nann

Napisano 08 październik 2020 - 11:39

Nie kazdy dzien spedzony na nizszych badz prawie zadnych obrotach jest dniem zmarnowanym.

• Bluette i SmacznyKeksik lubią to

#2206 amino

amino

Napisano 08 październik 2020 - 12:21

Może inaczej nie tyle nie jest to czas zmarnowany (nop bo trochę jednak jest) co każdemu jest taki czas potrzebny, nie ważne zdrowy czy chory, inaczej ludzie się wypalają albo popadają w choroby. Nawet zdrowi ludzie. Nam poprostu takich dni potrzeba trochę więcej niz tym zdrowym i trzeba się z tym pogodzić. Z czasem trzeba nauczyć sie wyczuwac siebie: kiedy możemy/powinniśmy sami siebie cisnąc i zmobilizować żeby coś zrobić mimo, że nam sie nie chce bo potrzeba nam tylko solidnego "kopa" na rozruch zeby potem silniczek zatrybił i leciał dalej, a kiedy musimy/powinniśmy sobie na to "marnowanie" czasu jednak pozwolić bo zmuszanie sie do czegokolwiek przyniesie tylko odwrotny do zamierzonego efekt. Ja jestem na etapie uczenia się kiedy mogę i powinnam kopnac sama siebie w zadek a kiedy powinnam pozwlić sobie na zakopanie się w kołdrę i nie wystawiac nosa na swiat.

• Bluette lubi to

#2207 Magmie123

Magmie123

Napisano 08 październik 2020 - 23:48

Pechowy dzień. Opona w samochodzie pękła, na szczęście cali i zdrowi jesteśmy. A teraz z córką w szpitalu :(

#2208 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 09 październik 2020 - 21:29

Nie wiem, ale jedyne znajome uczucie, ktorego sie nie boje to cierpienie.

Najlepiej znane uczucie. A w trudnych chwilach łapiemy się znanej kotwicy. Może dla odmiany zrób inaczej? 

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#2209 d z i k a

d z i k a
  • Imię:Esim

Napisano 09 październik 2020 - 22:17

Stracilem nad soba kontrole, nie jem, nie dbam o siebie, nie umiem sie za cholere skoncentrowac na niczym, nie funkcjonuje w grupie bo nie wiem jak. Nienawidze siebie, nienawidze ludzi, a najchetniej to bym popelnil jakies przestepstwo.

Nie wiem, ale jedyne znajome uczucie, ktorego sie nie boje to cierpienie.

Skoro i tak cierpisz, to czemu chcesz cierpieć za popełnione przestępstwo? 
Przestępstwa są karane, a przynajmniej powinny być. 
Może z głodu masz takie myśli ? Zacznij jeść, a będziesz lepiej myślał. 

#2210 Lesandi

Lesandi
  • Imię:Adam

Napisano 09 październik 2020 - 23:41

Każdej nocy śni mi się ten wypadek...
Jak zamknę oczy to widzę swoją krew skapującą na podłogę
Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam.

#2211 Nann

Nann

Napisano 10 październik 2020 - 06:27

@Lesandi bardzo mi przykro :( probowales to jakos przegadac na terapii?

Mojemu mezowi odwolali urlop. A tak bardzo na niego czekalismy. :( Nie, nie mamy zaplanowanych zadnych wyjazdow ale to tez pierwszy urlop od roku ponad, ponadto mamy sporo terminow do ogarniecia i naprawde taki oddech by sie przydal. Mloda juz sie cieszyla ze na feriach tata bedzie w domu i spedza troche czasu bez brata, bo jednak mlody sie wszedzie wcina.. jak to najmlodszy. Ech. 

#2212 Gość_MartwyDuch_*

Gość_MartwyDuch_*
  • Gość

Napisano 10 październik 2020 - 11:09

Bóg wyjechał z naszego życia w interesach na górze.

#2213 Willow47

Willow47
  • Imię:Willow

Napisano 10 październik 2020 - 11:18

@Lesandi czy to jest wynik stanu faktycznego sprzed jakiegoś czasu z którym sobie nie możesz poradzić czy to wyobraźnia płata Ci figle? Tak czy inaczej warto porozmawiać z psychologiem.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#2214 Bluette

Bluette

Napisano 10 październik 2020 - 20:45

Bóg wyjechał z naszego życia w interesach na górze.

god's away on business

czyżby Tom Waits? 

Nad lasem biją pioruny."

~Sted~

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych