Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

co sie ze mna dzieje??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 lilith11

lilith11

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 16 postów

Napisano 04 marzec 2010 - 21:55

Urodziłam dziecko 3 miesiace temu mozna powiedziec ze mialam zalamanie po porodzie ze minelo ale ze mna sie dzieje cos znowu. Mam takie rozne odczucia , mysli, nie moge na siebie patrzec jestem oblesna i wstretna do niczego sie nie nadaje, mam serdecznie siebie dosc, nie mam ochoty na nic wstaje bo musze, a o tym cholernym jedzeniu nie moge przestac myslec jadla bym i jadla byle co a jak zjem mam wyrzuty sumienia nawet wam nie moge napisac tego wszystkiego w jakiejs legicznej skladni chcialabym krzyczec

#2 Gość_dream punk_*

Gość_dream punk_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2010 - 08:43

Proponuję wybrać się na odpowiednią terapie....

#3 molenka

molenka

Molly

• Administrator
  • 14015 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 09:55

Lilith,
do lekarza biegiem marsz!
Żebyś mogła zacząć się cieszyć macierzyństwem i kobiecością wzbogaconą musisz zadziałać, najlepiej z pomocą psychiatry :)

szkoda czasu na doliny

<tulam>
  • odczepSię lubi to
Dołączona grafika

#4 Minia

Minia

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 36 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 13:16

Witaj lilith :)

Rozumiem Cie doskonale tez jestem mama, tylko u mnie zaczelo sie to duzo wczesniej, a po porodzie sie poglebialo.
Kazdego dnia zaluje ze najpiekniejsze chwile maciezynstwa przelatuja mi kolo nosa, do tego dochodza wyrzuty, ze nie jestem dobra mama dla mojego brzdaca. Wybrac sie do lekarza nie zaszkodzi, a szkoda sie tak czuc. Pozdrawiam

#5 Animka

Animka

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 112 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 16:15

Witam waszystkich :)
boję się farmaceutyków, a na terapię nie mam odwagi, nie umiem się otworzyć przed obcą osobą ... próbowałam o swoim stanie rozmawiać z mężem ale on mówi: weź sie w garść, nie rozumie mnie, wspominałam o wizycie u lekarza - nie przyjmował tego do wiadomości, więc jakoś sama próbuję się pozbierać

mam pytanie do tych którzy leki przyjmują, może głupie, czy jest szansa ze będzie tak dobrze zeby je kiedyś odstawić?

#6 dariamonika

dariamonika

Zadomowiony

• Bywalec
  • 3863 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 18:50

Witam waszystkich :)
boję się farmaceutyków, a na terapię nie mam odwagi, nie umiem się otworzyć przed obcą osobą ... próbowałam o swoim stanie rozmawiać z mężem ale on mówi: weź sie w garść, nie rozumie mnie, wspominałam o wizycie u lekarza - nie przyjmował tego do wiadomości, więc jakoś sama próbuję się pozbierać

mam pytanie do tych którzy leki przyjmują, może głupie, czy jest szansa ze będzie tak dobrze zeby je kiedyś odstawić?

Ja leczę się 2 lata i nawet gdyby miało leczenie, trwać do końca życia, nie zrezygnuję z leków.Antydepresanty nie uzależniają.

Ludzi się kocha,a rzeczy używa,nigdy na odwrót!!!

#7 Minia

Minia

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 36 postów

Napisano 13 marzec 2010 - 07:19

Z tego co sie orientuje, to tak odrazu sie nie powinno. Dokladnie tez jestem zdania ze lepiej jest je brac nawet przez dluszy czas niz sie meczyc. Tylko trzeba odpowiednie dobrac, mi sie to narazie nie udalo, cigle zmiany... Ale wkoncu sie uda :) musi innego wyjscia nie widze. Szanase na odstawienie zawsze sa, po to sie wkoncu leczy, tylko u jednych trwa to szybciej u innych bardzo dlugo. Pozdrawim i dzien dobry wszystkim :)

#8 pamcia

pamcia

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 14:46

witaj animka szanse sa bardzo duze z tej choroby sie wychodzi tylko jest potrzebny lekarz psychiatra i psycholog leczenie w moim przypadku trwa juz rok i dwa miesiace i własnie jestem w trakcie zmniejszenia dawki leku to jest moja druga próba poniewaz pierwsza sie nie udała te leki naprawde działaja ale same leki nie dadza pozadanego efektu potrzebna jest tez terapia psychologiczna terapia plus leki wtedy twoje samopoczucie sie zdecydowanie poprawi zycze wytrwałosci

Użytkownik pamcia edytował ten post 18 marzec 2010 - 14:48

#9 lilith11

lilith11

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 16 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 22:05

jestem paskudna gruba i wstretna mam trzy wciecia w tali a jak usiade to jedno kolo ratunkowe nie moge na siebie patrzec a o jedzeniu nie potrafie przestac myslec nawet jak sie czyms zajme to samo mnie przesladuje najem sie i mam wyrzuty sumienia po co ja jadlam stracilam tez duzo w oczach meza bo juz nie patrzy tak na mnie jak kiedys wstretna gruba baba i dotego nierowno pod sufitem

#10 molenka

molenka

Molly

• Administrator
  • 14015 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 08:34

jestem paskudna gruba i wstretna mam trzy wciecia w tali a jak usiade to jedno kolo ratunkowe nie moge na siebie patrzec a o jedzeniu nie potrafie przestac myslec nawet jak sie czyms zajme to samo mnie przesladuje najem sie i mam wyrzuty sumienia po co ja jadlam stracilam tez duzo w oczach meza bo juz nie patrzy tak na mnie jak kiedys wstretna gruba baba i dotego nierowno pod sufitem

Lilith, byłaś u lekarza?
Dołączona grafika

#11 lilith11

lilith11

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 16 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 15:40

nie bylam wybieram sie w kwietniu

#12 sianek

sianek

furia

• Bywalec
  • 1620 postów

Napisano 21 marzec 2010 - 18:50

lekarz, lekarz, lekarz........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w czterech ścianach własnych marzeń dopadnie Cię biała śmierć...

#13 Tupilan

Tupilan

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 144 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 10:07

Mi się w tamtym roku udało odstawić po 3 miesiącach. Lekarz był bardzo nieprzekonany ale się uparłam.. i czułam się dobrze. Więc naprawdę da się przerwać.. miałam rok spokoju... ehh

#14 Helen

Helen

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 9 postów

Napisano 06 marzec 2015 - 00:22

ze z moim tez ostatnio sie tak dzieje. Moze to jakis taki okres gorszy maja?

#15 zagralo93

zagralo93

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 2 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 13:13

Depresja poporodowa się zdarza, mam nadzieję, że przejdzie Wam przejdzie :)

#16 Gość_kruczonska_*

Gość_kruczonska_*
  • Gość

Napisano 28 październik 2015 - 08:42

U części młodych mam (10-15%) z różnych przyczyn rozwija się pełnoobjawowa depresja. Objawy stopniowo narastają w ciągu 30 dni. Są to smutek, przygnębienie, brak odczuwania radości, zobojętnienie, utrata energii, siły, poczucie ciągłego zmęczenia fizycznego. Pojawiają się zaburzenia snu, poczucie napięcia, zagrożenia, niepokój, odczuciom tym często towarzyszy poczucie winy. W takim przypadku nie ma co zwlekać tylko najlepiej udać się do lekarza. 

Użytkownik kruczonska edytował ten post 02 listopad 2015 - 14:31

#17 incantation

incantation

Zadomowiony

• Bywalec
  • 16559 postów

Napisano 28 październik 2015 - 10:17

Witaj .

Czy TY jestes tym lekarzem-psychologiem?

#18 pileczka

pileczka

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 3 postów
  • Imię:Monika

Napisano 04 luty 2016 - 11:44

Czy szukanie lekarza psychologa na forum to dobry pomysł? Każdy może tu się za takiego lekarza podać. Jest dużo gabinetów psychologicznych które udzielają pomocy tez online. Więc chyba lepiej skorzystać z fachowej pomocy?

#19 molenka

molenka

Molly

• Administrator
  • 14015 postów

Napisano 04 luty 2016 - 12:08

Czy szukanie lekarza psychologa na forum to dobry pomysł? Każdy może tu się za takiego lekarza podać. Jest dużo gabinetów psychologicznych które udzielają pomocy tez online. Więc chyba lepiej skorzystać z fachowej pomocy?

po pierwsze psycholog to nie specjalność lekarska, po drugie na forum nie ma pomocy psychologicznej - to oczywiste

po trzecie nie lubimy tu spamerów :P

Dołączona grafika