
W trosce o dobry humor / kawały, ciekawe zdjęcia i filmiki.
#3681
Napisano 11 października 2023 - 09:20
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
#3682
Napisano 11 października 2023 - 16:55
#3684
Napisano 27 października 2023 - 15:15
na forumowym czacie ktoś rzucił linkiem i znalazłem w podobnych filmach coś takiego, jakie prawdziwe
#3685
Napisano 29 listopada 2023 - 12:28
Lubię kanał tego gościa, w przystępny sposób pokazuje czym jest elektryczność.
Oglądałem, ale to chyba jakiś masochista
Tyle razy co go prąd poraził przeczy przysłowiu, że elektryka prąd nie tyka
#3688
Napisano 28 grudnia 2023 - 21:23
W pracy zrobiłem to samo co moja znajoma. Usunąłem powiadmienia z FB kiedy mam urodziny. Ona miała kogokolwiek z pracy, kto pamiętał o jej urodzinach u mnie - chyba łatwo się domyślić. Z po za pracy było garstka osób, która pamiętała.
Użytkownik VvvV edytował ten post 28 grudnia 2023 - 21:23
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
#3689
Napisano 28 grudnia 2023 - 21:47
W pracy zrobiłem to samo co moja znajoma. Usunąłem powiadmienia z FB kiedy mam urodziny. Ona miała kogokolwiek z pracy, kto pamiętał o jej urodzinach u mnie - chyba łatwo się domyślić. Z po za pracy było garstka osób, która pamiętała.
U mnie nie ma nikogo, więc nikt nie mógł pamiętać. Nawet ulubionego ciastka nie było w sklepie żeby sobie samemu kupić i zjeść, bo ludziska w transie przedświątecznym wszystkie wykupili.
#3690
Napisano 02 stycznia 2024 - 12:49

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
#3691
Napisano 02 stycznia 2024 - 13:46
Screenshot_20240102_124337_Chrome.jpg 331,67 KB
0 Ilość pobrań
#3692
Napisano 07 czerwca 2024 - 21:32
#3693
Napisano 10 lutego 2025 - 19:00
https://m.youtube.co...h?v=J7UwSVsiwzl
Użytkownik EsimAysin edytował ten post 10 lutego 2025 - 21:11
#3694
Napisano 10 marca 2025 - 10:17
https://youtube.com/...0lt873SCwtKIaRQ
https://m.youtube.co...rts/SZSubrMD7Ng
https://youtube.com/...99GN2cFsuHwRXGw
#3695
Napisano 10 marca 2025 - 12:11

Użytkownik Adram edytował ten post 10 marca 2025 - 12:11
- VvvV lubi to
#3696
Napisano 13 marca 2025 - 09:45

#3697
Napisano 14 marca 2025 - 18:42

- EsimAysin lubi to
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
#3698
Napisano 17 marca 2025 - 11:56
I wszystko w tym temacie
. Ale naprawdę chłopaki nie wierzcie w to, że każda laska jest taka.
- hawwa lubi to
#3699
Napisano 18 marca 2025 - 09:52
I wszystko w tym temacie
. Ale naprawdę chłopaki nie wierzcie w to, że każda laska jest taka.
Lepiej wierzyć w negatywne tematy i się pozytywnie zaskoczyć niż dłubać w tym dłużej.
Użytkownik VvvV edytował ten post 18 marca 2025 - 09:57
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
#3700
Napisano 18 marca 2025 - 10:30
Ja tam wolę, gdy "negatywne tematy" nie żyją za darmo w mojej głowie.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Moje różne filmiki na YouTubie |
Depresja a sztuka | Nelyssa |
|
|
|
Czy mieliście kiedyś tak, że "brzydzicie" się dobrym samopoczuciem? |
Depresja - pytania i rozmowy | po_prostu_jestem |
|
|
|
Moje ostatnie zdjęcia 😊
|
Depresja a sztuka | Nelyssa |
|
|
|
Dzień dobry kakao11 |
Pokój zapoznawczy | Kakao11 |
|
|
|
Dzień dobry. |
Pokój zapoznawczy | immortal72 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






