(Szkoda że forum na takim silniku bo na innych można by stawiać filmiki z youtube bez potrzeby włączania strony innej.)
A więc wstawiajcie tutaj zdjecia/filmiki które poprawiły wam humor
Napisano 12 stycznia 2010 - 19:55
Napisano 12 stycznia 2010 - 19:59
Napisano 12 stycznia 2010 - 20:11
Napisano 12 stycznia 2010 - 21:39
Nie obrażaj przedwojennych for... na naszym nic nie ma southboxa, PW, możliwości wstawiania ankiet...itd. Tu nic nie ma dobrze , że chociaż pisać posty możemybo to forum technicznie to w ogole jakieś przedwojenne :/
Napisano 12 stycznia 2010 - 21:39
Ender - administrator...jednak nie jest on najpracowitszym człowiekiem na ziemiCos malo tam postow i po nazwie bym nie rozpoznal
moze by ten przypiac zeby byl 'oficjalnym'?
Kto sie zajmuje techniczna strona forum?
Napisano 14 stycznia 2010 - 18:36
Napisano 14 stycznia 2010 - 18:59
Napisano 15 stycznia 2010 - 17:05
Napisano 28 stycznia 2010 - 20:30
Napisano 28 stycznia 2010 - 20:36
Napisano 02 lutego 2010 - 13:56
Napisano 02 lutego 2010 - 17:05
Napisano 06 lutego 2010 - 20:34
Napisano 06 lutego 2010 - 20:46
Użytkownik dream edytował ten post 06 lutego 2010 - 20:49
Napisano 07 lutego 2010 - 19:43
Użytkownik Bertha edytował ten post 08 lutego 2010 - 15:04
Napisano 16 lutego 2010 - 23:47
W ucieczce ginie zawsze więcej wojowników, niż w walce.
Czytajcie książki... zapomnijcie o życiu.
Polska jest jedna i jest Twoja.
Napisano 18 lutego 2010 - 16:17
W ucieczce ginie zawsze więcej wojowników, niż w walce.
Czytajcie książki... zapomnijcie o życiu.
Polska jest jedna i jest Twoja.
Napisano 18 lutego 2010 - 18:53
Użytkownik Jane Doe edytował ten post 18 lutego 2010 - 18:55
Napisano 05 maja 2010 - 11:45
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Moje różne filmiki na YouTubie |
Depresja a sztuka | Nelyssa |
|
|
|
Czy mieliście kiedyś tak, że "brzydzicie" się dobrym samopoczuciem? |
Depresja - pytania i rozmowy | po_prostu_jestem |
|
|
|
Moje ostatnie zdjęcia 😊
|
Depresja a sztuka | Nelyssa |
|
|
|
Dzień dobry kakao11 |
Pokój zapoznawczy | Kakao11 |
|
|
|
Dzień dobry. |
Pokój zapoznawczy | immortal72 |
|
|
0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych