Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Sertralina

aposetra asentra asertin miravil sastium sertagen sertralina sertraline sertranorm zotral

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
217 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wloczykijka

Wloczykijka

    Mocująca się z zacumowaniem do portu

  • Bywalec
  • 722 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 18 październik 2009 - 20:09


mth mam pytanie do ciebie. Jesteś na lekach tylko czy pracujesz nad soba na jakiejs terapii również?
Po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój tylko dlaczego tyle czekania ?

#22 mth

mth

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1460 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 18 październik 2009 - 20:12

Jestem tylko na lekach.

#23 mth

mth

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1460 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 18 październik 2009 - 20:19

Oczywiście nie czuję się wyleczony, jednak poprawa jest znaczna. Nie spodziewałem się takowej w tak krótkim czasie.

#24 kamka

kamka

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 79 postów

Napisano 19 październik 2009 - 16:02

Muszę powiedzieć, że mi też juz prawie wszystkie niemile objawy przeszly i jakoś się lepiej czuje, wiec stwierdzam, że warto bylo się troche pomęczyc mimo, że bylo okropnie. Nawet wytrzymalam dzis na zajeciach :) i wogole na nie poszlam, wiec jakas poprawa jest
Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop...

#25 kamka

kamka

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 79 postów

Napisano 19 październik 2009 - 16:03

mth ciesze się, że ty tez lepiej się czujesz
Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop...

#26 mth

mth

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1460 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 19 październik 2009 - 16:10

Ja z kolei się za Ciebie cieszę. U mnie niestety ta poprawa była chwilowa, zdecydowanie jestem zbyt wrażliwy na tą jesienną pogodę. Daj znać jak się będziesz czuć w kolejnych dniach, bo jestem ciekaw.

#27 Wloczykijka

Wloczykijka

    Mocująca się z zacumowaniem do portu

  • Bywalec
  • 722 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 19 październik 2009 - 18:59

Dziwnie mi jest po tym leku , jakbym zobojetniala na wiele spraw. potrzebuje to sobie logicznie rozpatrzyc czy to dobrze ze mój radar jest mniej czuły niż zazwyczaj. Na lekach czy bez drażni mnie jesienna pogoda i tak było zawsze, nudzą nudne zajęcia i ględzenie gadatliwej przemądrzałej koleżanki, ukoiłam się smakiem zielonej herbaty i krótką pogawędka ze współlokatorkami, mth podoba mi się twój avatar, uwielbiam Matrixa!
Po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój tylko dlaczego tyle czekania ?

#28 mth

mth

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1460 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 19 październik 2009 - 20:03

Dziwnie mi jest po tym leku , jakbym zobojetniala na wiele spraw. potrzebuje to sobie logicznie rozpatrzyc czy to dobrze ze mój radar jest mniej czuły niż zazwyczaj.

Masz na myśli jedynie ochłodzenie emocjonalne, czy również percepcję? I który to już dzień łykania? Ja na początku również dziwnie się czułem, jak po kwasie wręcz.

mth podoba mi się twój avatar, uwielbiam Matrixa!

A kto nie lubi :) Szkoda, że robią tak mało dobrego sci-fi.

#29 Wloczykijka

Wloczykijka

    Mocująca się z zacumowaniem do portu

  • Bywalec
  • 722 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 19 październik 2009 - 22:13

Jest zle, trzeba to zmienic albo odstawic. czuje jakby zaslone przed oczami , chociaz smieje sie, zartuje rozmawiam z ludzmi to jakbym to nie byla ja, jakbym nie miala nad tym wiekszej kontroli, jakby ten stan byl oderwany ode mnie, nie wiem dlaczego tak jest. Mam isc do lekarza?odstawic lek?
Po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój tylko dlaczego tyle czekania ?

#30 mth

mth

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1460 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 19 październik 2009 - 22:21

To typowe przy znacznym wzroście poziomu serotoniny, jednak jeśli to utrzymuje się dłużej niż 4 dni to koniecznie skontaktuj się z lekarzem.

#31 mth

mth

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1460 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 19 październik 2009 - 22:22

Może też Ci być trudniej formułować dłuższe zdania, dopóki mózg nie przywyknie do większej ilości neuroprzekaźników.

#32 Wloczykijka

Wloczykijka

    Mocująca się z zacumowaniem do portu

  • Bywalec
  • 722 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 20 październik 2009 - 00:42

Dziwnie jest pisac o reakcjach po lekach..... ludzkie "ja" tak bardzo sie broni przed tym zeby cos nim sterowalo z zewnatrz , pociesza mnie fakt ze sama zglosilam sie po pomoc , mysle ze psyche siadala mi juz odkad mialam 5 lat , dolki mialy tylko kiedys krotszy przebieg......choc jedno przyznaje cierpienie uwrazliwia... (byle nie za bardzo)
Po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój tylko dlaczego tyle czekania ?

#33 dariamonika

dariamonika

    Zadomowiony

  • Bywalec
  • 3863 postów
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 20 październik 2009 - 10:58

Przez 2-3tygodnie od rozpoczęcia leczenia ,stan psychiczny i fizyczny wyrówna się.A potem już będzie lepiej.Ja tak miałam,nawet po zwiększeniu dawki.

Ludzi się kocha,a rzeczy używa,nigdy na odwrót!!!

 


#34 Wloczykijka

Wloczykijka

    Mocująca się z zacumowaniem do portu

  • Bywalec
  • 722 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 20 październik 2009 - 11:54

Dzis jest dno... nie dalam rady isc na zajecia. czuje sie jakbym sie zaraz miala rozleciec i ta samotnosc ze nikt nie patrzy, nie przytula, nie ciagnie do gory, nie ma sie nawet dla kogo starac, nie rozumie. Wstałam z lozka jedynie by napic sie herbaty i zjesc cos.
Po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój tylko dlaczego tyle czekania ?

#35 Forsaken

Forsaken

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 237 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano 21 październik 2009 - 20:53

Też mam te bóle głowy i nadwrażliwość na światło...ale to dopiero początek brania leku, więc mam nadzieję, że w miarę szybko przejdzie...
Orchidea na dłoni, na sercu polny mak,
pamięć za wiatrem goni, do ucha szepce żal,
orchidea na dłoni, na sercu polny mak
pamięć za wiatrem goni, do ucha szepce żal...

#36 Wloczykijka

Wloczykijka

    Mocująca się z zacumowaniem do portu

  • Bywalec
  • 722 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 22 październik 2009 - 13:04

Przez 2-3tygodnie od rozpoczęcia leczenia ,stan psychiczny i fizyczny wyrówna się.A potem już będzie lepiej.Ja tak miałam,nawet po zwiększeniu dawki.

a jak się czujesz teraz?
Po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój tylko dlaczego tyle czekania ?

#37 dariamonika

dariamonika

    Zadomowiony

  • Bywalec
  • 3863 postów
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 22 październik 2009 - 18:41

Teraz czuję się bardzo dobrze,nie odczuwam żadnych skutków ubocznych brani leków.Ale ja już 1/5 roku biorę,paroksetynę rano 2 tabletki i na noc na dobry sen miansek.Już teraz mogę powiedzieć że depresja prawie się wycofała,a lęku już nie czuję

Ludzi się kocha,a rzeczy używa,nigdy na odwrót!!!

 


#38 izaiza111

izaiza111

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 2 postów

Napisano 24 październik 2009 - 13:48

witam wszystkich.jestem tutaj nowa i mam pytanie.czy ktos z was po dluzszej przerwie bral ponownie asentre? ja ja bralam przez 1,5 roku i czulam sie swietnie,zaszlam w ciaze i musialam ja odstawic.teraz minely prawie 3 lata i znowu zle sie czuje,rozwazam ponowne branie asentry.w zwiazku z tym mam pytanie:czy znowu,tak jak przy pierwszym razie,bede odczuwala skutki uboczne?moja pani doktor nie potrafi mi odpowiedziec.z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

#39 kamka

kamka

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 79 postów

Napisano 24 październik 2009 - 15:21

Witam! Niestety nie potrafię Ci na to pytanie odpowiedzieć, bo dopiero pierwszy arz biore, ale mysle, ze po tak dlugiej przerwie pwenie mogą ci sie pojawić jakies lekkie skutki uboczne, wiec powodzenia życze!!
Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop...

#40 mth

mth

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1460 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 24 październik 2009 - 15:57

Kamka ma rację. Prawdopodobnie skutki uboczne pojawią się tak jak za pierwszym razem, tyle że być może nieco lżejsze. Oczywiście to moja opinia na podstawie tego co wiem o mechanizmach działania tych leków, nie mam specjalistycznej wiedzy, więc nie trzymaj mnie za słowo :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aposetra, asentra, asertin, miravil, sastium, sertagen, sertralina, sertraline, sertranorm, zotral

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych