Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Psychiatra Szczecin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sidu93

Sidu93
  • Imię:Mateusz

Napisano 24 wrzesień 2018 - 13:07

Hej,
mnie taki bardzo kiepski humor łapie przede wszystkim w weekendy, a zwłaszcza w niedzielę. Chyba za długo sam przebywam. Bo tak od poniedziałku do piątku, to nie jest tak najgorzej. I to nie jest tak, że ja ciągle jeżdżę z taką nadzieją. Tylko czasem jak wychodzę to myślę o tym, że może nie wrócę, ale i tak jeżdżę ostrożnie i jak tylko nie podoba mi się czyjeś zachowanie na drodze, to reaguję zawczasu. Bo to jest takie dziwne, że jednocześnie chciałbym nie żyć i chciałbym żyć. Po prostu chciałbym, aby moje życie wyglądało jakoś trochę inaczej, lepiej, ale nie wiem jak to zmienić i czasem jak mam bardzo dużego doła, to po prostu śmierć wydaje się być najprostszym rozwiązaniem. Ale to tylko myśli, realizować tych myśli nie ma zamiaru. 

Mam taką bliską przyjaciółkę, ona wie praktycznie o wszystkim (jedynie o tym, że zdarzyło mi się w tym miesiącu 3x trochę pokaleczyć rękę nie wie, ale chyba jednak jej o tym powiem). I jak jest mi smutno, to odzywam się do niej, ale jak jest mi bardzo smutno, to nawet nie wiem co mam jej napisać/powiedzieć i wtedy jednak staram się poradzić sobie samemu. 

Ja czekam na podwyżkę lub zmianę pracy, dopiero wtedy wybiorę się do specjalisty. Bo to jednak jest trochę wydatek. 

#22 Moon73

Moon73

Napisano 03 wrzesień 2020 - 23:57

Odświeżam wątek szczeciński.

POLECAM:

dr n. med. Piotr Tybura

specjalista psychiatra

Wyciągnął mnie z dołka. Dr Tybura zmienił mi tryb leczenia, dobrał mi całkowicie nowe leki. A trafiłem do niego w naprawdę nieciekawym stanie. Po krótkim czasie już mogłem jako tako funkcjonować i spokojnie kontynuować leczenie. Dobre podejście do pacjenta, rzeczowy. Jedyny minus - ma masę chętnych, zdarzało mi się zapisywać do niego nieraz miesiąc wcześniej przed planowaną wizytą, bo są do niego kolejki. Nie naciąga na kasę, jeśli może, to wypisze na dany lek długoterminową receptę. Ja chodzę do niego średnio co trzy, cztery miesiące.
Przyjmuje w Szczecinie i w Stargardzie.
W Szczecinie - ul. Majora W. Raginisa 19/3
W Stargardzie - Osiedle Zachód B14/F1

tel. 606-36-30-36

Natomiast NIE POLECAM:

lek. med. Ewa Agnieszka Fiszer-Piosik

psychiatra neurolog
Przyjmuje w szczecińskim Medicusie i prywatnie na ul. Szarotki.
W Medicusie poświęca pacjentowi 10 minut (wiadomo, tam się mniej płaci niż w prywatnym gabinecie). Więc wywiad i zrozumienie pacjenta jest minimalne. Chodziłem więc później do jej prywatnego gabinetu, poświęca tu więcej czasu, ale nic to w moim leczeniu nie zmieniło. Wypisuje tylko jeden listek tabletek np. 20 sztuk, bo wie, że od razu trzeba się zapisać do niej na za dwa tygodnie. No ale przede wszystkim źle dobrane leki. Zamiast mi pomóc, zrobiły ze mnie zombie na parę miesięcy. Zmarnowałem czas i kasę, zanim zrozumiałem, że mam nie tylko źle dobrane leki ale i lekarza :)
Może jako neurolog jest lepsza, nie chcę nikogo krzywdzić. W każdym razie jako psychiatra mi kompletnie nie pomogła.

U innych, u których bywałem, było średnio i epizodycznie, więc ich nie opisuję.

Użytkownik Moon73 edytował ten post 04 wrzesień 2020 - 00:00