Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Psychiatra Szczecin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest

Guest

Napisano 26 czerwiec 2009 - 15:25

Opinie na temat psychiatrów ze Szczecina i okolic.

#2 anche

anche

Napisano 27 czerwiec 2009 - 18:16

* Bogdan Żukowski, psychiatra
70-733 Szczecin, ul. Falskiego 41/3
Gabinet psychiatryczny - przyjęcia - środa 15:00 - 18:00
wizyty domowe tel. kom. 608/456-121, [email protected]

* Helena Grabska-Hempolińska specjalista psychiatra - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
70-111 Szczecin ul. Powstańców Wielkopolskich 66, tel. 0501 21-65-47, fax: (91) 46-15-394 [email protected]
przyjęcia codziennie za wyj. wtorków- godziny uzgadniane telefonicznie gabinet, wizyty domowe

* Izabela Gorzkowska, psychiatra dzieci i młodzieży, terapeuta rodzin
71-110 Szczecin, ul. Traugutta 101, telefon: 607-63-44-11, [email protected]
godziny przyjęć: poniedziałek i środa 15-19

* Marek Mokosa, specjalista psychiatra
71-156 Szczecin, ul. Juranda 1, telefon: 0601-94-35-64, [email protected], www.marekmokosaspecjalistapsychiatra.republika.pl
godziny przyjęć: poniedziałki i piątki, godz. 17.00-19.00

* Teresa Zalewska, specjalista psychiatra
70-332Szczecin, Al. Piastów 65 m. 10A, telefon: 0 604-076-937, [email protected], http://www.tzalewska.psychiatrylink.pl
godziny przyjęć: poniedziałki, czwartki 16:30-19:30

* http://www.pobocha.szczecin.pl/

* PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA MŁODZIEŻY
Staromłyńska 21/26
091 489-35-89
przyjmuje kobieta

* Gabinet Psychiatryczny
woj. zachodniopomorskie · Szczecin 70-783, ul. Kostki-Napierskiego 6c, tel. (91) 4641320

* Dr. Izabela Gorzkowska. Swietna specjalistka. Na mącznej. Dr Koziarek, i dr Rozpara.
A psycholog. mgr Krzyzankiewicz

Psychiatra: Jeremi Kośmicki
Terapeuta: Maciej Wacholc

* janusz kacperczyk lekarz na żołnierskiej
* kaminski ryszard lekarz na broniewskiego

* Poradnie Zdrowia Psychicznego w Szczecinie - jedna na ulicy Staromłyńskiej 21/26, druga na Mącznej 4

.... ?

#3 Gość_kasja_*

Gość_kasja_*
  • Gość

Napisano 17 marzec 2010 - 00:04

A polecilby ktos moze kogos "sprawdzonego"?

Wiecie może jak to mniej wiecej cenowo sie rozkłada za wizyte?

Ktory specjalista przyjmuje z NFZ ?

#4 tadam

tadam

z dźwigu skoczył nie podskoczył :-) skoczył z dachu i do piachu

• Oczekujący
  • PipPipPipPipPip
  • 17189 postów
  • 4 punktów ostrzeżeń

Napisano 17 marzec 2010 - 01:00

Mam namiary na jednego dobrego specjaliste ze Stargardu Szczecinskiego, ktory przyjmuje rowniez w Szczecinie i poza tym ze jest to bardzo dobry psychiatra, to jest on rowniez naprawde niezlym psychoterapeuta, pracujacym bardzo dobrymi metodami i majacym swietne podejscie do czlowieka (dobry kontakt z pacjentami z kazdej grupy wiekowej)

kontakt w Stargardzie:

Wojska Polskiego 34
73-110 Stargard Szczeciński
Telefon: 602191451

kontakt w Szczecinie:

ul. Podhalańska 8/1

Poniedziałek - Piątek: 9-18

http://www.rogozinski.szczecin.pl/

w necie tez mozna znalezc dobre opinie o nim

http://www.znanyleka...hiatra/szczecin

niestety nie wiem czy ma on umowe z NFZtem

najbardziej chciałbym być po prostu zwykłym pudełkiem po butach
mamy tylko jedno ciało, które wymaga od nas, abyśmy go nie oszukiwali alice miller

...........................................................................................................

Baza adresów Ośrodków Interwencji Kryzysowej

#5 Gość_innaja_*

Gość_innaja_*
  • Gość

Napisano 01 czerwiec 2010 - 15:08

Muszę intensywnie poszukać lekarza w Szczecinie.
W moim mieście nie ma wyboru.
Będę szła prywatnie. Czy w związku z tym już muszę się umawiać?
Chciałabym pójść do kobiety, nie wiem czemu, będę się chyba swobodniej czuć o ile to w ogóle możliwe.
Jeśli ktoś może polecić kogoś sprawdzonego, dostępnego i kompetentnego to będę bardzo wdzięczna.
Ja nie mam kompletnie rozeznania :(
A jest to dla mnie bardzo bardzo ważne. Jak również to aby się nie zrazić za pierwszym razem bo będzie po mnie.
Zbyt długo czekam na to.

#6 przetrwac-i-nie-zwariowac

przetrwac-i-nie-zwariowac

Napisano 31 marzec 2013 - 15:01

W Szczecinie polecam na pewno:
dr Roberta Busza - przyjmuje w ramach NFZ w poradni na Piotra Skargi
Informacje o poradni: http://spzozmsw.szcz...show/page/id/51
dr Krzysztofa Pastuszkę - przyjmował w ramach NFZ w poradni na Żołnierskiej, ale już go tam chyba nie ma - może tam będą wiedzieli, gdzie go szukać
Informacje o poradni: http://www.szpital-z...a-psychicznego/
dr Edwarda Karkoszę - ja go poznałam na oddziale, był moim prowadzącym, ale wiem, że prowadzi prywatną praktykę
Kontakt: http://info-net.com....atra,87818.html

Wszyscy Panowie sprawdzeni na własnej skórze. Dr Karkosza trochę specyficzny, nie każdemu będzie pasował, ale lekarz naprawdę genialny - on dobrał mi leki i naprawdę obdarował mnie niezastąpioną opieką w szpitalu.

Jeśli chodzi o kobiety - miałam do czynienia z dwiema i generalnie nie polecam. Jeśli chodzi o szczecińskich lekarzy z własnego doświadczenia i rozmów z innymi pacjentami różnych lekarzy - najlepsi są mężczyźni. "Z powołania" - powiedziałabym. Choć wielu kobiet nie poznałam, więc mogę nie mieć racji.
Dla osób z poważnymi obawami - dr Busz i dr Pastuszka. Obydwaj bardzo przyjaźnie nastawieni, spokojni, wyrozumiali, SŁUCHAJĄ i są naprawdę fantastyczni w rozmowie. Zero skrępowania - można mówić o wszystkim bez obaw.
http://przetrwac-i-n...ariowac.blog.pl - jak sobie radzę z depresją, jak radziłam sobie dawniej - trochę rad, trochę praktycznych wskazówek, jak każdego dnia to przetrwać i nie zwariować

#7 Gość_nigdy_*

Gość_nigdy_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2013 - 20:34

W Szczecinie naprawdę polecam Dr.Barbarę Starobrat - Hermelin. Przyjmuje na ul. Kopernika 6/1, tel. 603 116 316.

Prowadziła mnie przez ponad dwa lata [później przeprowadziłam się do innego miasta, ale nadal, jeśli potrzebuję konsultacji z psychiatrą, przyjeżdżam właśnie do niej].
Zajęła się mną naprawdę świetnie, troskliwie, "po ludzku". Nie tylko przepisywała tabletki, ale też rozmawiała ze mną - wizyta niejednokrotnie trwała znacznie dłużej, niż powinna. Bardzo mądra, profesjonalna kobieta.

#8 ja11

ja11
  • Imię:Ja11

Napisano 26 listopad 2015 - 20:36

Co prawda nie szukam psychiatry, a psychologa/psychoterapeuty, ale dołączę się do tematu. Zna ktoś jakiegoś godnego polecenia? Nie musi przyjmować na NFZ, nawet wskazana byłaby możliwość prywatnych wizyt. Nie mogę czekać rok, bo całkiem się zasmucę :)

#9 milkona

milkona

Napisano 28 październik 2016 - 08:54

Witam, czy ktoś z Was chodził do Evomedu na Dubois do psychiatry?? Jestem zapisana do tej placówki i chodzę do nich do rodzinnego ae wiem że mają tez psychiatrę, będę wdzięczna za opinie.

#10 DontForget

DontForget

Napisano 29 październik 2016 - 13:01

Niestety nie byłam, ale jeśli uda Ci się wybrać to daj znać jakie wrażenia.
Osobiście polecam dra Dariusza Rogozińskiego (pisali zresztą o nim w tym temacie parę postów wyżej). Byłam co prawda raz i to niedawno, ale bardzo konkretny człowiek i trafia w sedno.

Tylko przyjmuje niestety prywatnie (150zł).

A dra Jerzego Pobochę mijać z daleka. Zamiast pogadać o tym, co pacjenta gryzie to opowiada swoje anegdotki i służy jedynie radą "ależ proszę się uśmiechnąć".

Dobrał mi leki bardzo nietrafione.

Użytkownik DontForget edytował ten post 29 październik 2016 - 13:04

maybe we feel empty because we leave pieces of ourselves in everything we used to love

#11 Pomidorrka

Pomidorrka
  • Imię:Martyna

Napisano 22 lipiec 2018 - 23:44

Pani Wioletta Głowacka, serdecznie polecam :) Leczyła mnie w szpitalu, a po wyjściu chodzę do niej prywatnie - potrafi wysłuchać i naprawdę pomóc.
  • Wisienka770330 lubi to

#12 Sidu93

Sidu93
  • Imię:Mateusz

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:07

Mógłby ktoś polecić jakiegoś dobrego lekarza (wydaje mi się, że prędzej psychologa lub psychoterapeutę niż psychiatrę) w Szczecinie, który potrafi trafnie zdiagnozować pacjenta? Bo czuję, że to najwyższa pora w końcu wybrać się do specjalisty, a jeszcze nigdy u żadnego nie byłem i sam nie wiem co mi jest i czy cokolwiek mi dolega. Bo jak czytam objawy w Internecie, to pasuje do mnie DDD, dystymia, albo może i depresja. Albo po prostu mam taki charakter, że lubię sobie popłakać, smucić się i myśleć o samobójstwie. A przeszkadzają mi te myśli, chciałbym umieć być szczęśliwym, a nie potrafię.

Użytkownik Sidu93 edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 17:07

#13 Wisienka770330

Wisienka770330
  • Imię:Kasia

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:47

W Szczecinie polecam z głębi serca szczerze Dorotę Denis.
Moja wieloletnia psycholog i jednocześnie przyjaciółka.
Wiem że według opinii wielu to wbrew zasadom terapii ale Dorota od lat utrzymuje ze swoimi pacjentami jeśli oni tego chcą relacje koleżeńskie.
Organizuje np co jakiś czas wspólne grupowe wyjścia do kina, na kręgle itp..
Raz w roku u niej w domu jest Wigilia parę dni przed świętami.
Tzw wigilia grupowa.
Dawniej częściej uczestniczyłam w tych spotkaniach.
Byłam na 2 wigiliach, kilku wypadach wspólnych..
Bardzo dobra psycholog.
Serdecznie polecam.
Nr tel dostępny w internecie.
A psychiatry nie znam..
W celu diagnozy lepiej najpierw do psychiatry.
Ja swojego miałam w Kamieniu Pomorskim a do psychologa jeżdżę do Szczecina.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 17:50

• Sidu93 lubi to

#14 Sidu93

Sidu93

Napisano 23 wrzesień 2018 - 18:42

A jakiegoś lekarza mężczyznę byłabyś w stanie polecić? Bo ja jestem strasznie nie śmiały w stosunku do kobiet i jeszcze w zeszłym roku problemem było dla mnie samo odezwanie się do dziewczyny. Dopiero w tym roku jakoś zacząłem rozmawiać swobodniej z dziewczynami, ale dla mnie samo mówienie o swoich problemach komuś obcemu może być stresujące, a jak będę musiał mówić o tym kobiecie, to jeszcze bardziej mogę się stresować :P

Chociaż teraz wszedłem na jej stronę i zachęcająco to brzmi:

Dzieci Alkoholików i Dorosłe Dzieci Alkoholików
Radzenie sobie ze stresem

Oraz to:

Prowadzę również terapię grupową dla Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz dla Dorosłych Dzieci wychowanych w rodzinach z inną niż alkoholizm dysfunkcją.

Na terapię grupową nie planuję iść, ale ogólnie podoba mi się to, że ma doświadczenie z DDD. 

Tylko gdybym jeszcze tak nie wstydził się kobiet :(

Użytkownik Sidu93 edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 18:50

#15 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 23 wrzesień 2018 - 19:26

Mężczyzny niestety nie znam.
Sama osobiście lepiej czuję się przy kobiecie jeśli chodzi o terapię psychologiczną..
Ale zadzwonię do Doroty i zapytam jej kogo by poleciła..
Jest aktualnie na urlopie jeszcze ok tydzień jeśli nic się nie zmieniło u niej od naszej ostatniej rozmowy przez telefon parę dni temu.
Jeśli chcesz zapytam jutro.
Czy możesz poczekać jeszcze tydzień?

#16 Sidu93

Sidu93

Napisano 23 wrzesień 2018 - 19:35

Mogę spokojnie poczekać :) Ja i tak planuję wybrać się dopiero pod koniec października/na początku listopada, ale zawsze lubię wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. I dziękuję bardzo za pomoc :)

Użytkownik Sidu93 edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 19:35

• Wisienka770330 lubi to

#17 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 23 wrzesień 2018 - 19:35

Ja chodzę do niej na indywidualną terapię psychologiczną i nie pod kątem DDD..
Ale wiem że ma świetne doświadczenie w tym co Ciebie interesuje jeśli chodzi o terapię.
Na tych wspólnych spotkaniach kilka lat temu poznałam kilku wspaniałych ludzi, jej pacjentów..
Ja osobiście nie wyobrażam sobie innej psycholog.
Dawno u Niej nie byłam przez nadmiar pracy w ostatnich miesiącach..
Ale mamy kontakt telefoniczny i w ten sposób w razie potrzeby pomaga mi czasem.
Zamierzam niebawem wrócić do spotkań z nią.
Jesteś ze Szczecina??
Miło że ktoś jeszcze z forum jest z moich okolic.
Mało tu osób z tych stron.
Ja Kamień Pomorski blisko Szczecina.
Co ok 2 miesiące bywam w Szczecinie.
Przejazdem do innej pobliskiej miejscowości i często zostaję na jedno popołudnie.

#18 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 23 wrzesień 2018 - 19:40

Mogę spokojnie poczekać :) Ja i tak planuję wybrać się dopiero pod koniec października/na początku listopada, ale zawsze lubię wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. I dziękuję bardzo za pomoc :)

Nie ma za co mój drogi 😃.
Nie wiem jak masz na imię a nie wiem jak się Twój nick odmienia😉😁.
Ja też podobnie jak Ty lubię mieć wszystko zaplanowane z wyprzedzeniem kilku dni a nawet tygodni jeśli to coś ważnego.
Na każdy miesiąc mam grafik ważnych rzeczy zawsze na początku miesiąca zaplanowany.
Perfekcja😁.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 19:41

• Sidu93 lubi to

#19 Sidu93

Sidu93

Napisano 23 wrzesień 2018 - 20:59

Tak, jestem ze Szczecina. 
I też sobie zazwyczaj mniej więcej taki grafik układam :D 

Mam jeszcze ponad miesiąc, aby przemyśleć do kogo mam się wybrać. Chyba, że może do tego czasu samo mi przejdzie :D Ale niestety wątpię w to, że nagle stanę się radosny i przestanę myśleć o tym jak bardzo chciałbym już nie żyć. Bo trochę się przyzwyczaiłem do tego, że prawie ciągle jestem smutny, ale jednak chciałbym czasem poczuć jakieś bardziej pozytywne emocje  :lol:

#20 Wisienka770330

Wisienka770330

Napisano 23 wrzesień 2018 - 22:35

Nie chcę niczego radzić ale skoro źle się czujesz psych i myślisz o tym jak bardzo chciałbyś nie żyć, może warto pomyśleć o przyśpieszenie wizyty u lekarza?...
Piszesz na czacie że jeździsz często motorem z ,,nadzieją" że stanie się coś złego..
Nie daj Bóg..
Oby się nie stało!
Poza tym jeżdżąc na motorze z takimi myślami to niebezpieczne dla Ciebie i też dla innych kierowców, pieszych..
To narażanie innych osób na niebezpieczeństwo.
To moje obawy na podstawie Twoich wpisów na czacie dziś wieczorem.
Warto o tym pomyśleć.
Mimo że nie znamy się z forum, nasze drogi wcześniej się tu nie spotkały na jakiś wątkach dyskusyjnych a na czacie rzadko się udzielam ostatnio, czytam w miarę możliwości czasowych forum codziennie na bieżąco i nie ukrywam że martwi mnie Twój pogłębiający się smutek i te myśli.
Rozmawiasz z kimś o tym?
Masz kogoś kto by Ci pomógł w takich chwilach pogłębionego smutku dostrzec pozytywne barwy życia?
Oczywiście oprócz takiego wsparcia kogoś z kim możesz o tym porozmawiać dobrze jest również chodzić na terapię psychologiczną.
Niczego broń Boże nie radzę, ale może warto pomyśleć nad wcześniejszą wizytą u specjalisty.
Tym bardziej że sam jak mówisz nie znasz przyczyny swojego smutku.
A znając przyczynę i chodząc na terapię psychologiczną zawsze łatwiej jest potem w przerwach między kolejnymi spotkaniami z psychologiem radzić sobie samemu jak przychodzą gorsze momenty, gorsze myśli.
Sama mimo ostatnich kilku miesięcy przerwy w terapii psychologicznej miewam gorsze momenty czasem (akurat od kilkunastu dni jest trochę trudniej) ale dzięki wcześniej 7 lat w miarę regularnej terapii z którymi przerwami, pewnym kwestią już przepracowanym ze specjalistą i dzięki ludziom stąd którzy mnie wspierają, łatwiej jest mi samodzielnie pokonywać swoje kryzysy zwątpienia we własne siły wewnętrzne. I myśli gorsze..
Trzymaj się ciepło i pozdrawiam Ciebie i kochany Szczecin.
Uwielbiam to miasto.
Sentyment od dziecka.
Najbliższe duże miasto od mojej wsi 😉😁 i często się tam bywa.
I w celach medycznych, czy też kulturowych, rozrywkowych czasem.

Użytkownik Wisienka770330 edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 23:38

• miriam* i beatkaok lubią to