Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Psychiatra Katowice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bloody

Bloody

Napisano 22 luty 2011 - 18:40

Psychiatra Grażyna Urbanowicz Przychodnia Avicenna NFZ!!
Tychy :)
Dlaczego pieprzone pierożki są dobre a pieprzone życie już nie takie.

#22 Elena

Elena

Napisano 25 luty 2011 - 16:44

Czy mógłby ktoś polecić lekarza z Katowic bądź okolic z NFZ lub może istnieje jakaś fundacją prowadząca tearpię? Nie stać mnie na wizytę prywatnie.
Dziękuję za pomoc

#23 Robot

Robot

Napisano 25 luty 2011 - 18:01

A dlaczego fundacja? W szpitalach i niektórych przychodniach psychiatrycznych są terapie opłacane z NFZ'u. Polecam Ci szpital w Szopienicach http://www.psychoter...szopienice.html Do lekarza na indywidualne rozmowy też się można zapisać. Wiem, że w Katowicach jest jeszcze dobry szpital na Ohojcu. ;)
Dołączona grafika
"Ponieważ nic nie jest niemożliwe, człowiek powinien mieć wielkie marzenia. Im większe, tym lepiej." - Michael Phelps
"A odwaga nie polega na tym, żeby nie czuć strachu, lecz na tym, żeby mimo strachu robić swoje." - Tal Ben-Shahar
"Wszystko będzie dobrze w końcu. Jeśli nie jest, to jeszcze nie koniec."

#24 mrówkolew

mrówkolew

Napisano 26 luty 2011 - 15:08

Witam a może zna ktos dobrego psychiatrę i psychologa w Częstochowie?
Będe wdzięczny za jakiekolwiek sugestje.

#25 Gość_Ancik_*

Gość_Ancik_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2011 - 12:48

Dr Adam Berdek

Vera - Med Katowice, ul. Bohaterów Monte Cassino 5

Od października 2009 roku się leczę, jest to mój 9 psychiatra. I dopiero u Niego pierwszy raz poczułam się dobrze na wizycie. Słucha, nie ocenia, rozumie. Nie czułam tego wcześniej. I przede wszystkim wizyty u Niego nie polegają na przepisaniu leków. Tylko za każdym razem pyta o samopoczucie i to wnikliwie.

Tam na miejscu jest też możliwa terapia na Oddziale Dziennym - trzy miesięczna.

#26 elastyna

elastyna

Napisano 04 marzec 2011 - 09:50

W Zabrzu" OPILU" Plac Teatralny-Jest kilku psychiatrów,wszyscy z NFZ ale nie znam telefonu i dokładnego adresu,ale znajdziesz napewno w necie!

#27 veramed

veramed

Napisano 15 kwiecień 2011 - 15:59

witam

cieszę się, że mogliśmy pomóc komuś z tego forum :)

prowadzimy obecnie nabór do grupy terapeutycznej w ramach naszego Oddziału Dziennego.

Zajęcia na oddziale odbywają się w dni robocze, 5 dni w tygodniu w godzinach od 8-13, aby dołączyć do grupy należy przejść rozmowę /rozmowy/ kwalifikacyjną z lekarzem prowadzącym - psychiatrą, oraz psychoterapeutą. Po zakwalifikowaniu w ramach oddziału zapewniamy kompleksowe leczenie - tj. diagnostykę, psychoterapię, terapię zajęciową, relaksację inne zajecia terapeutyczne oraz posiłek. Zapewniamy także leki potrzebne do kontynuowania / rozpoczęcia zalecanej farmakoterapii.

Wiecej informacji na temat terminów kwalifikacji na zajęcia można uzyskać telefonicznie w naszej rejestracji - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 - 13:00 oraz w godzinach pracy rejestracji ogólnej.
Więcej informacji na temat zajęć na naszej stronie internetowej - www.vera-med.pl
na pytanie mogę także odpowiedzieć mailowo - [email protected] lub telefonicznie 796509666

pozdrawiam

#28 Gość_Ancik_*

Gość_Ancik_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2011 - 15:38

prowadzimy obecnie nabór do grupy terapeutycznej w ramach naszego Oddziału Dziennego.

Żeby tylko miało to sens... Tak bardzo chcę w to wierzyć.

#29 maja68

maja68

Napisano 12 czerwiec 2011 - 07:14

Chodziałam długo do dr-a Żerdzińskiego, jest godny polecenia, na co dzień pracuje w Szopiennicach właśnie ale...
drogi i trudno się dostać, teraz jestem u Undermana, fajny facet, pomógł mi baardzo, kontaktowy i kompetentny
Tomasz Underman- Katowice

#30 Gość_Ancik_*

Gość_Ancik_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2011 - 16:03

Jakby ktoś na NFZ słyszał o jakimś psychologu to dajcie znać. Bo nie wiem czy mi się uda teraz dostać do Veramedu, a musiałabym coś robić nim podejmę kolejna próbę grupowej.

#31 Robot

Robot

Napisano 30 czerwiec 2011 - 21:17

Jeśli chodzi o Vera-Med, to gorąco polecam. Chodzę już 6-ty tydzień i jestem bardzo zadowolony.
Oddział szpitalny z Katowic Szopienic też jest bardzo dobry, byłem tam 3 miesiące - http://www.psychoter...szopienice.html
Dołączona grafika
"Ponieważ nic nie jest niemożliwe, człowiek powinien mieć wielkie marzenia. Im większe, tym lepiej." - Michael Phelps
"A odwaga nie polega na tym, żeby nie czuć strachu, lecz na tym, żeby mimo strachu robić swoje." - Tal Ben-Shahar

#32 Gość_Ancik_*

Gość_Ancik_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2011 - 21:24

Jeśli chodzi o Vera-Med, to gorąco polecam. Chodzę już 6-ty tydzień i jestem bardzo zadowolony.
Oddział szpitalny z Katowic Szopienic też jest bardzo dobry, byłem tam 3 miesiące - http://www.psychoter...szopienice.html

Wiem jaki jest VeraMed.

#33 Robot

Robot

Napisano 30 czerwiec 2011 - 21:34

Wiem jaki jest VeraMed.

Wiem, że wiesz :P. Pisałem to z myślą o innych użytkownikach :)
Dołączona grafika

#34 Bishop88

Bishop88
  • Imię:Tomek

Napisano 31 lipiec 2020 - 10:38

Czy może ktoś polecić dobrego psychiatrę w Bielsku Białej lub okolicach? Może być prywatnie.

Byle nie dr. Rutkiewicz - bo mam bardzo źle doświadczenia.

Użytkownik Bishop88 edytował ten post 31 lipiec 2020 - 11:00

#35 Psychiatra

Psychiatra

Napisano 05 sierpień 2020 - 12:16

Psychiatra

ul. 1 maja 46

40-287 Katowice,

tel: 32 555 04 04