Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Psychiatra Lublin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Piotrek1000

Piotrek1000

Bywalec

• Bywalec
  • 973 postów

Napisano 10 kwiecień 2011 - 20:58

zaden problem:) jak cos to pisz:)

#22 mocca27

mocca27

Bywalec

• Bywalec
  • 621 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 12:38

Ja polecam dra Kopacza, przyjmuje na Orlej i trafiłam do Niego w skrajnym dołku. Co prawda przyjmuje prywatnie, ale jest bardzo wyrozumiały, ja po pierwszej wizycie zapomniałam mu zapłacić :-) trafiłam do niego w skrajnym dołku, poprowadził mnie idealnie, dobrał leki, które juz tylko wymagały "uściślenia". To on zasugerował i przytaknął póxniej mojej decyzji, aby jednak wyciszyc sie w klinice, w której jest ordybatorem na jednym z oddziałów. Bardzo wyrozumiały i doświadczony człowiek, nie ma sie wrażenia, ze jest się u lekarza, nie ma barier, oporów. Wysłucha i doradza bardzo fachowo, więc polecam.

#23 ściana

ściana

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 4 postów

Napisano 03 grudzień 2011 - 17:04

wychodzi na to, że wszyscy dobrzy lekarze przyjmują tylko prywatnie...

#24 mocca27

mocca27

Bywalec

• Bywalec
  • 621 postów

Napisano 10 grudzień 2011 - 11:25

No niestety ściano, NFZ o nas nie dba... tylko raz byłam na fundusz u psychiatry, oczekałam sie ponad miesiąc, dostałam skierowanie na terapie i aby sprobować "położyć się" do szpitala. Później od nowego roku cięcia, ciecia, cięcia...

#25 mocca27

mocca27

Bywalec

• Bywalec
  • 621 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:19

Polecam też PZP w Klinice Psychiatrii SPSK1 w Lublinie przy ul. Głuskiej. Tel. do rejestracji 81 743 83 82.

#26 Luckrowany

Luckrowany

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 23 postów

Napisano 27 styczeń 2012 - 15:06

Ja polecam dra Kopacza, przyjmuje na Orlej i trafiłam do Niego w skrajnym dołku. Co prawda przyjmuje prywatnie, ale jest bardzo wyrozumiały, ja po pierwszej wizycie zapomniałam mu zapłacić :-) trafiłam do niego w skrajnym dołku, poprowadził mnie idealnie, dobrał leki, które juz tylko wymagały "uściślenia". To on zasugerował i przytaknął póxniej mojej decyzji, aby jednak wyciszyc sie w klinice, w której jest ordybatorem na jednym z oddziałów. Bardzo wyrozumiały i doświadczony człowiek, nie ma sie wrażenia, ze jest się u lekarza, nie ma barier, oporów. Wysłucha i doradza bardzo fachowo, więc polecam.

Dokładnie, polecam dra Kopacza. Lekarz, przed którym po raz pierwszy powiedziałem o swoim stanie od A do Z. Ma facet podejście. Przyjmuje przy Orlej w prywatnej przychodni Via Vite, w poniedziałki popołudniu i we czwartki przedpołudniem.

Ktoś pytał o panią dr Doman-Kozak (czy na odwrót). Miałem z nią styczność na oddziale dziennym, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Nie wiem, gdzie przyjmuje.

#27 mocca89

mocca89

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 9 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 11:03

hej, poszukuję dobrego lekarza psychiatry w Lublinie.

Dodam, że do tej pory chodziłam do dr Wieczorka i nie jestem zadowolona - notorycznie spóźnia się na wizyty, umawia o połowę pacjentów więcej niż jest w stanie przyjąć, odnoszę wrażenie, że w godzinach wieczornych, kiedy przyjmuje jest już po prostu zmęczony i nie zwraca uwagi na to , co do niego mówię, wizyty trwają średnio 15 min, w dodatku nie potrafi mi dobrać leków.
mocca

#28 Paligo

Paligo

Bywalec

• Bywalec
  • 995 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 00:00

Witam!
Na 12 stycznia jestem umówiona z dr. Jakubem Kołodziejem psychologiem i psychoterapeutą.
Przez telefon brzmiał raczej średnio przyjemnie i jestem ciekawa czy ktoś z Was się u niego leczył i jakie macie opinie.
Pozdrawiam serdecznie,
Paligo.

Użytkownik Paligo edytował ten post 19 grudzień 2014 - 00:00

#29 Seba76

Seba76

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 12 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 12:15

Ciekawe czy Wasze opinie pokrywają się z tymi, które ja znalazłem?
http://www.rankingle...chiatra/lublin/

#30 Dark wings

Dark wings

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 41 postów

Napisano 21 luty 2015 - 20:31

Hej, ja jestem zapisana do pani Kaczkowskiej, był ktoś u niej? Polecacie?

#31 Paligo

Paligo

Bywalec

• Bywalec
  • 995 postów

Napisano 21 luty 2015 - 20:59

Ja polecam bardzo dr. Jakuba Kołodzieja z OTS. Chodziłam już do kilku specjalistów i on jako jedyny zrozumiał mnie i konkretnie poradził co i jak. Bardzo dobry specjalista, widać że taki z powołania, a nie "kończ już bo mnie nudzisz".

#32 nawatawa

nawatawa

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 10 postów
  • Imię:natalia

Napisano 28 lipiec 2017 - 02:36

TYLKO prof. Halina Marmurowska-Michałowska!!!!! byłam niesamowicie trudna do zdiagnozowania, przerabiałam wieelu + 4 hospitalizacje i TYLKO ONA sobie poradziła ze mną. Ona nie pyta jak się czujesz tylko widzi, pyta po to żeby się utwierdzić w przekonaniu :D

Użytkownik nawatawa edytował ten post 28 lipiec 2017 - 02:39

#33 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5443 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 28 lipiec 2017 - 11:25

A ja polecam psychiatrę Grażyna Usar-Czerwiec. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Lipowej, naprzeciwko Plazy. Wnikliwy wywiad i minimalizm w dawkowaniu leków. Mogę śmiało powiedzieć, że zawdzięczam jej to, że teraz tutaj piszę. 

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#34 Nikt9

Nikt9

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:28

Czy ktoś jeśli był u psychiatry: dokładnie u tych: Anna Lecyk bądź Magdalena Nikoniuk, to czy polecacie ich na NFZ? Czy może lepiej zapisać się prywatnie?

Jakie odczucia mieliście w stosunku do nich?

#35 mikocz2

mikocz2

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Imię:Karol

Napisano 30 maj 2018 - 08:40

Z tego co wiem to rożnie jest z tymi opiniami, jak wchodziłam na https://ranking.abczdrowie.plto tam też były różne opnie. A co do konkretnych specjalistów to moi zdaniem bardzo dobry psychiatra to pani Ewa Gruszecka z Intermdeu. Zajmuje się moim bratem ciotecznym z fobiami lękowymi.

#36 Majerann

Majerann

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 61 postów
  • Imię:Ann

Napisano 06 listopad 2019 - 22:24

Ja to raczej mam same niepolecajki:

dr Mozer z Czechów Specjalistyka
pan nawet miły, ale za każdym razem pytał mnie kim są moi rodzice itd. więc albo sobie nie zapisywał albo sprawdzał czy nie mam Alzheimera. Leki dobierał w jakiś sposób. Zrezygnowałam z niego dlatego, że mężczyzna jako psychiatra mi nie odpowiada i po jakimś czasie odczuwałam strach jak tam przychodziłam. No i pan wiecznie wyglądał na zmęczonego życiem, ale potrafił jakoś wysłuchać więc nie jest źle.

i pani doktor z Sanus na Magnoliowej, ale nie mogę przypomnieć sobie nazwiska ani znaleźć w internecie, więc uzupełnię później.
pani wydawała się pogodna, nawet opowiedziała, że kiedyś dała siostrze prozac i było śmiesznie. To mnie rozbawiło, ale to raczej nie pokazuje, żeby ta pani była osobą dobrą jako psychiatra. Na drugiej wizycie stwierdziła, że powinnam już dawno się ogarnąć w sprawie z byłym, bo minęło już pół roku (w międzyczasie miałam próbę samobójczą i 3 tygodnie psychiatryka, skąd wypisano mnie na życzenie). Nie przypisała mi leków uspokajających choć prosiłam, bo miałam różne odpały i napady histerii.