Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Psychiatra Lublin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Piotrek1000

Piotrek1000

Bywalec

• Bywalec
  • 973 postów

Napisano 10 kwiecień 2011 - 20:58

zaden problem:) jak cos to pisz:)

#22 mocca27

mocca27

Bywalec

• Bywalec
  • 621 postów

Napisano 27 listopad 2011 - 12:38

Ja polecam dra Kopacza, przyjmuje na Orlej i trafiłam do Niego w skrajnym dołku. Co prawda przyjmuje prywatnie, ale jest bardzo wyrozumiały, ja po pierwszej wizycie zapomniałam mu zapłacić :-) trafiłam do niego w skrajnym dołku, poprowadził mnie idealnie, dobrał leki, które juz tylko wymagały "uściślenia". To on zasugerował i przytaknął póxniej mojej decyzji, aby jednak wyciszyc sie w klinice, w której jest ordybatorem na jednym z oddziałów. Bardzo wyrozumiały i doświadczony człowiek, nie ma sie wrażenia, ze jest się u lekarza, nie ma barier, oporów. Wysłucha i doradza bardzo fachowo, więc polecam.

#23 ściana

ściana

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 4 postów

Napisano 03 grudzień 2011 - 17:04

wychodzi na to, że wszyscy dobrzy lekarze przyjmują tylko prywatnie...

#24 mocca27

mocca27

Bywalec

• Bywalec
  • 621 postów

Napisano 10 grudzień 2011 - 11:25

No niestety ściano, NFZ o nas nie dba... tylko raz byłam na fundusz u psychiatry, oczekałam sie ponad miesiąc, dostałam skierowanie na terapie i aby sprobować "położyć się" do szpitala. Później od nowego roku cięcia, ciecia, cięcia...

#25 mocca27

mocca27

Bywalec

• Bywalec
  • 621 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:19

Polecam też PZP w Klinice Psychiatrii SPSK1 w Lublinie przy ul. Głuskiej. Tel. do rejestracji 81 743 83 82.

#26 Luckrowany

Luckrowany

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 23 postów

Napisano 27 styczeń 2012 - 15:06

Ja polecam dra Kopacza, przyjmuje na Orlej i trafiłam do Niego w skrajnym dołku. Co prawda przyjmuje prywatnie, ale jest bardzo wyrozumiały, ja po pierwszej wizycie zapomniałam mu zapłacić :-) trafiłam do niego w skrajnym dołku, poprowadził mnie idealnie, dobrał leki, które juz tylko wymagały "uściślenia". To on zasugerował i przytaknął póxniej mojej decyzji, aby jednak wyciszyc sie w klinice, w której jest ordybatorem na jednym z oddziałów. Bardzo wyrozumiały i doświadczony człowiek, nie ma sie wrażenia, ze jest się u lekarza, nie ma barier, oporów. Wysłucha i doradza bardzo fachowo, więc polecam.

Dokładnie, polecam dra Kopacza. Lekarz, przed którym po raz pierwszy powiedziałem o swoim stanie od A do Z. Ma facet podejście. Przyjmuje przy Orlej w prywatnej przychodni Via Vite, w poniedziałki popołudniu i we czwartki przedpołudniem.

Ktoś pytał o panią dr Doman-Kozak (czy na odwrót). Miałem z nią styczność na oddziale dziennym, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Nie wiem, gdzie przyjmuje.

#27 mocca89

mocca89

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 9 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 11:03

hej, poszukuję dobrego lekarza psychiatry w Lublinie.

Dodam, że do tej pory chodziłam do dr Wieczorka i nie jestem zadowolona - notorycznie spóźnia się na wizyty, umawia o połowę pacjentów więcej niż jest w stanie przyjąć, odnoszę wrażenie, że w godzinach wieczornych, kiedy przyjmuje jest już po prostu zmęczony i nie zwraca uwagi na to , co do niego mówię, wizyty trwają średnio 15 min, w dodatku nie potrafi mi dobrać leków.
mocca

#28 Paligo

Paligo

Bywalec

• Bywalec
  • 995 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 00:00

Witam!
Na 12 stycznia jestem umówiona z dr. Jakubem Kołodziejem psychologiem i psychoterapeutą.
Przez telefon brzmiał raczej średnio przyjemnie i jestem ciekawa czy ktoś z Was się u niego leczył i jakie macie opinie.
Pozdrawiam serdecznie,
Paligo.

Użytkownik Paligo edytował ten post 19 grudzień 2014 - 00:00

#29 Seba76

Seba76

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 12 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 12:15

Ciekawe czy Wasze opinie pokrywają się z tymi, które ja znalazłem?
http://www.rankingle...chiatra/lublin/

#30 Dark wings

Dark wings

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 41 postów

Napisano 21 luty 2015 - 20:31

Hej, ja jestem zapisana do pani Kaczkowskiej, był ktoś u niej? Polecacie?

#31 Paligo

Paligo

Bywalec

• Bywalec
  • 995 postów

Napisano 21 luty 2015 - 20:59

Ja polecam bardzo dr. Jakuba Kołodzieja z OTS. Chodziłam już do kilku specjalistów i on jako jedyny zrozumiał mnie i konkretnie poradził co i jak. Bardzo dobry specjalista, widać że taki z powołania, a nie "kończ już bo mnie nudzisz".

#32 nawatawa

nawatawa

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 10 postów
  • Imię:natalia

Napisano 28 lipiec 2017 - 02:36

TYLKO prof. Halina Marmurowska-Michałowska!!!!! byłam niesamowicie trudna do zdiagnozowania, przerabiałam wieelu + 4 hospitalizacje i TYLKO ONA sobie poradziła ze mną. Ona nie pyta jak się czujesz tylko widzi, pyta po to żeby się utwierdzić w przekonaniu :D

Użytkownik nawatawa edytował ten post 28 lipiec 2017 - 02:39

#33 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5958 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 28 lipiec 2017 - 11:25

A ja polecam psychiatrę Grażyna Usar-Czerwiec. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Lipowej, naprzeciwko Plazy. Wnikliwy wywiad i minimalizm w dawkowaniu leków. Mogę śmiało powiedzieć, że zawdzięczam jej to, że teraz tutaj piszę. 

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk". 

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#34 Nikt9

Nikt9

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:28

Czy ktoś jeśli był u psychiatry: dokładnie u tych: Anna Lecyk bądź Magdalena Nikoniuk, to czy polecacie ich na NFZ? Czy może lepiej zapisać się prywatnie?

Jakie odczucia mieliście w stosunku do nich?

#35 mikocz2

mikocz2

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Imię:Karol

Napisano 30 maj 2018 - 08:40

Z tego co wiem to rożnie jest z tymi opiniami, jak wchodziłam na https://ranking.abczdrowie.plto tam też były różne opnie. A co do konkretnych specjalistów to moi zdaniem bardzo dobry psychiatra to pani Ewa Gruszecka z Intermdeu. Zajmuje się moim bratem ciotecznym z fobiami lękowymi.

#36 Majerann

Majerann

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 61 postów
  • Imię:Ann

Napisano 06 listopad 2019 - 22:24

Ja to raczej mam same niepolecajki:

dr Mozer z Czechów Specjalistyka
pan nawet miły, ale za każdym razem pytał mnie kim są moi rodzice itd. więc albo sobie nie zapisywał albo sprawdzał czy nie mam Alzheimera. Leki dobierał w jakiś sposób. Zrezygnowałam z niego dlatego, że mężczyzna jako psychiatra mi nie odpowiada i po jakimś czasie odczuwałam strach jak tam przychodziłam. No i pan wiecznie wyglądał na zmęczonego życiem, ale potrafił jakoś wysłuchać więc nie jest źle.

i pani doktor z Sanus na Magnoliowej, ale nie mogę przypomnieć sobie nazwiska ani znaleźć w internecie, więc uzupełnię później.
pani wydawała się pogodna, nawet opowiedziała, że kiedyś dała siostrze prozac i było śmiesznie. To mnie rozbawiło, ale to raczej nie pokazuje, żeby ta pani była osobą dobrą jako psychiatra. Na drugiej wizycie stwierdziła, że powinnam już dawno się ogarnąć w sprawie z byłym, bo minęło już pół roku (w międzyczasie miałam próbę samobójczą i 3 tygodnie psychiatryka, skąd wypisano mnie na życzenie). Nie przypisała mi leków uspokajających choć prosiłam, bo miałam różne odpały i napady histerii.