Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Znani lub mniej znani artyści dziwacy samobójcy -propozycię :p

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_lostsoul_*

Gość_lostsoul_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2013 - 17:16

Michael Hutchence - charyzmatyczny wokalista zespołu INXS, popełnił samobójstwo 22 listopada 1997 roku w pokoju hotelowym w Sydney.

#62 wiosna-tuż-tuż

wiosna-tuż-tuż

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 12 postów

Napisano 28 luty 2014 - 13:23

Frank Carlton Serafino Ferrana - znany lepiej jako Nikki Sixx, założyciel i basista w zespole Motley Crue. Poznałam go i jego historię dzięki Sixx: A.M., zainicjowanym przez niego zespole/projekcie pobocznym. Pierwsza płyta tego projektu, "The Heroin Diaries", opowiada o jego zmaganiach z depresją, narkotykami, samotnością i myślami samobójczymi - facet napisał też książkę o tym samym tytule. Wielokrotnie próbował się zabić, bodajże dwukrotnie przeżył śmierć kliniczną, obecnie żyje i chyba ma się znacznie lepiej :). Polecam gorąco wysłuchanie wspomnianej płyty, jest naprawdę poruszająca i "prawdziwa".

#63 zdziczały obszar

zdziczały obszar

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 2 postów
  • Imię:RabaN1

Napisano 19 luty 2017 - 05:37

to :) jestem tu nowy aż sie specjalnie zarejestrowałem by się wypowiedzieć w tym temacie .natrafiłem tu szukając znów informacji o Bolcu krakowski raper i aktor grał kiedyś z maleńczukiem co ciekawe postać zwiazana też z naleńczukiem i Korą z maanamu to krakowski malarz Piotr Marek z Krakowa powiesił się bodajbodajże na strychu słuchał też joy division a jego obrazy są pokręcone i mroczne jak Beksińskiego.

Z samobójców jeszcze hm znajomy producent bitów z Krakowa Greg Grzegorz Kaczmarczyk skoczył z wieżowca mało go znałem ogólnie ale raczej miał też swoje problemy natury emocjonalnej i duchowej? Raip im wszystkim w tym temacie artyści.a jak ktoś chce to niech wbija na mój kanał zdziczały obszar you tubę robię muzykę

#64 zdziczały obszar

zdziczały obszar

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 2 postów
  • Imię:RabaN1

Napisano 19 luty 2017 - 05:42

a i jeszcze wokalista polskiego skin bandu the gits z Lublina samobój chyba powiesił się.tel mi przekreca litery wieśniacko jak z tym you tubę a nie prawidłowo you tube