Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Psychoterapia we Wrocławiu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 SmutnyChłopiec

SmutnyChłopiec

Napisano 17 marzec 2009 - 12:02

Mam dwa pytania.

1) Czy może ktoś polecić psychoterapię we Wrocławiu? Może ma ktoś dobre doświadczenia z jakimś psychoterapeutą, bo gabinetów jest multum, ale wolałbym mieć czyjąś rekomendację.
2) Czy istnieje coś takiego jak bezpłatna psychoterapia, czy też psychoterapia jest nadal traktowana w Polsce podobnie jak zachcianka francuskiego pieska i nie podlega refundacji? A jeśli jest, to jak odległe są terminy?

Pozdrawiam.

Są dni, kiedy otwarcie oczu jest już aktem odwagi.

#2 bodydance

bodydance

Napisano 17 marzec 2009 - 13:57

O psychoterapie zapytaj np. Karmage, on jest z Wroclawia. A co do bezplatnej psychoterapii to istanieje cos takiego - w moim miescie (to byl osrodek przy szpitalu psychiatrycznym) to byla godzina tygodniowo, na pierwsza wizyte czekalam 2 tygodnie.
Myślisz sobie, że gorzej już być nie może? To super! Teraz będzie tylko lepiej :)

gg 10363418

#3 Sunflower

Sunflower

Napisano 15 luty 2013 - 16:36

Wybór psychologa jest trudny, bo niewiadomo do kogo trafmy. Sama studiowałam psychologię, sama trafiłam do psychologa. Mnóstwo moich znajomych próbuje tego zawodu. Każdy z nas ma różną osobowość i innego typu psychologa szuka. Trzeba próbować. JEdno jest pewne - szukamy psychologa, który będzie nas słuchał i nie będzie oceniał.
Mnie osobiście przekonują psychologiwie, którzy dają się poznać. No i z polecenia. Trafiłam do psychologa, który próbuje oswoić osoby, z nową sytuacją. Nie postawił mmnie w kłopotliwej sytuacji nigdy, nie upominał się o pieniądze, a nawet wydłużył kilkakrotnie sesję o 20 minut nie chcąc za to pieniędzy. Pełna anominowość. polecam, choćby tym, którzy chcą poczytać o przemyśleniach na temat pierwszego spotkania z psychologiem i lęku z tym związanego http://dobrypsycholo...zy-pacjent.html