Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Kto poklika ze starszym mężem stanu z Puław?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 elmatt

elmatt

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 42 postów
  • Imię:Leszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano 21 kwietnia 2026 - 11:14


Anybody?


Tako rzecze elmatt


#2 Mary Jane

Mary Jane

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 254 postów
  • Imię:Maria.
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 kwietnia 2026 - 11:49

Dobrze, że dopisałeś "stanu" :).



#3 elmatt

elmatt

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 42 postów
  • Imię:Leszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano 21 kwietnia 2026 - 14:50

No tak :D mężem już nie jestem, po prostu się starzeję :)


Tako rzecze elmatt


#4 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 949 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 kwietnia 2026 - 09:53

Skoro mąż stanu Puław, to jak sie rozumie - lokalny patriota również ? 


"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#5 elmatt

elmatt

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 42 postów
  • Imię:Leszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano 22 kwietnia 2026 - 11:22

Z Puławami aż tak wiele mnie nie łączy, po prostu tu jestem. A patriota jak najbardziej :)


Tako rzecze elmatt






Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych