Anybody?
Kto poklika ze starszym mężem stanu z Puław?
#1
Napisano 21 kwietnia 2026 - 11:14
Tako rzecze elmatt
#2
Napisano 21 kwietnia 2026 - 11:49
Dobrze, że dopisałeś "stanu"
.
#3
Napisano 21 kwietnia 2026 - 14:50
No tak
mężem już nie jestem, po prostu się starzeję ![]()
Tako rzecze elmatt
#4
Napisano 22 kwietnia 2026 - 09:53
Skoro mąż stanu Puław, to jak sie rozumie - lokalny patriota również ?
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
#5
Napisano 22 kwietnia 2026 - 11:22
Z Puławami aż tak wiele mnie nie łączy, po prostu tu jestem. A patriota jak najbardziej ![]()
Tako rzecze elmatt
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
chad-ktoś chce pogadać |
Depresja dwubiegunowa | ktosktos |
|
|
|
Milenialsi , pokolenie ,, Z Y X ,, Generacja baby boomers - kto to ? |
Swobodnie, rozmownie | Przypadek |
|
|
|
W 3 krokach pokonałem 8 letnią depresje kto wie może i Tobie sie uda... |
Depresja - pytania i rozmowy | Shadow22 |
|
|
|
Kto lub co zmusza kobiety do zwiazkow? |
Relacje międzyludzkie | Mezczyzna00 |
|
|
|
filmy, ktore uwielbiasz.
|
Depresja a sztuka | zipper2008 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






