Siedzę sobie w pracy i naszła mnie taka myśl obejrzałam filmik jak to szybko leci czas jak dzieci dorastają i dopadły mnie jakieś wyrzuty , że poświęcam córce za mało czasu ... ogólnie styczeń jakiś depresyjny ciężki dla mnie . Co robicie ze swoimi dziećmi ( 5 latkami ) kiedy przyjdziecie z pracy? Ja latam tu sprzątanie obiad i tak czas leci córka ogląda bajki mi już później się nie chce z nią bawić jeśli mam być szczera . Kupiłam jej domek dla lalek , ale nie wiem nie potrafię się zmusić do takich zabaw nie umiem czuje się sztucznie . Mąż z nią wariuje codziennie ale ja jestem za sztywna nie potrafię.. I tak szczerze zazdroszczę mu , że chyba mają lepszy kontakt niż ja z nią.. nie wiem tak chciałam się wyżalić ...
https://hej.rzeszow....sali-zabaw.html
Użytkownik Fruzella edytował ten post 25 marca 2025 - 11:59







