Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Nie mam ochoty na seks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 sowny

sowny

    Nowy uczestnik

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 lutego 2025 - 12:08


Hej,
Jestem 21 letnim chłopakiem.
Od około roku nie mam ochoty na seks.
Kręci się obok mnie dużo kobiet, a ja nawet nie myślę wykorzystywać bardzo jasnych znaków. Po prostu nie czuję potrzeby. Jeśli już dojdzie do czegokolwiek, to bardzo trudno utrzymać mi erekcję.
Nie palę, nie piję, prowadzę zdrowy tryb życia (siłownia, zdrowe jedzenie).
Chorować również nie choruję... Nie wiem co mam o tym myśleć.
 
Czym może być to spowodowane?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.


#2 sheldon00

sheldon00

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 417 postów
  • Imię:Damian

Napisano 20 lutego 2025 - 17:27

a dlaczego nie masz ochoty?



#3 jaskos

jaskos

    Nowy uczestnik

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 21 lutego 2025 - 09:23

Też chętnie poczytam

Użytkownik jaskos edytował ten post 21 lutego 2025 - 09:24


#4 Mary Jane

Mary Jane

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 254 postów
  • Imię:Maria.
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 lutego 2025 - 12:07

Nie musi od razu oznaczać nic złego. Ludzie mają różne podejścia do seksu, chociażby dajmy na to aseksualność i nie są traktowani w sposób jakiejś szczególnej anomalii. Inna sprawa, jeśli to jest dla Ciebie problem dużej wagi to wybrałabym się seksuologa. Może trzeba zbadać hormony.



#5 EsimAysin

EsimAysin

    Bywalec

  • Bywalec
  • 514 postów
  • Imię:Ayşin
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 lutego 2025 - 17:04

Ja wręcz przeciwnie, a nie mam ochoty na masturbacje pod PRZYMUSEM. To jest dopiero problem i terror.

#6 Tawak

Tawak

    blackpill

  • Bywalec
  • 3 271 postów
  • Imię:Anon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 23 lutego 2025 - 11:38

Nie ma obowiązku uprawniania seksu. Nie chcesz, to tego nie robisz.

Ja wręcz przeciwnie, a nie mam ochoty na masturbacje pod PRZYMUSEM. To jest dopiero problem i terror.


Ja już nawet nie umiem się masturbować. Tak się przegrywa!

#7 Damianzonk

Damianzonk

    Nowy uczestnik

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Imię:Damian

Napisano 24 lutego 2025 - 09:13

Moze stres? Jeśli pracujesz, studiujesz mozesz odczuwać spore napięcie i to może sprawić , ze będziesz odczuwał problemy z napięciem seksualnym.Zdarza się, media kreują obraz faceta który ma wiecznie ochotę na seks. Jednak facei to równiez nie roboty oraz maja prawo do obniżonej ochoty na seks Może to również zaburzenia hormonalne? Przebadaj sobie
tarczyce
prolaktynę
testosteron
oraz ogólne badania krwi
Ewentualnie możesz zastanowić się nad jakimś środkiem z l argininą jak cum on.


#8 sebastian86

sebastian86

    Bywalec

  • Bywalec
  • 846 postów
  • Imię:Sebek

Napisano 06 lutego 2026 - 22:19

Zna ktos jakis dobry lek lub suplement na libido ktory nie koliduje z psychotropami?



#9 NoHope

NoHope

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 154 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 26 maja 2026 - 22:08

Zna ktos jakis dobry lek lub suplement na libido ktory nie koliduje z psychotropami?

Też chętnie się dowiem. W moim przypadku może nawet kolidować.

#10 sebastian86

sebastian86

    Bywalec

  • Bywalec
  • 846 postów
  • Imię:Sebek

Napisano 28 maja 2026 - 16:14

Też chętnie się dowiem. W moim przypadku może nawet kolidować.

ja teraz probuje szafranu w tabletkach. ponoc dziala na libido i erekcje.



#11 NoHope

NoHope

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 154 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 28 maja 2026 - 16:24

Kurde, nie do końca precyzyjnie napisałem. Szukam czegoś na obniżenie libido. Chęci są, tylko nie ma z kim. Nigdy nie miałem okazji na darmowy seks, jedynie płatny i to ostatni raz 14 lat temu, bo już mnie nie stać na płatny.

#12 Tawak

Tawak

    blackpill

  • Bywalec
  • 3 271 postów
  • Imię:Anon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 29 maja 2026 - 15:16

Jestem nieudacznikiem i po pracy nie ma ochoty na jakąkolwiek aktywność.

#13 Sebastian89

Sebastian89

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 241 postów
  • Imię:Nikt
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 29 maja 2026 - 16:54

Jestem nieudacznikiem i po pracy nie ma ochoty na jakąkolwiek aktywność.

 

Myślałeś o wolontariacie? Może pomagaj potrzebującym po pracy to będziesz lepszym nieudacznikiem i poczujesz coś innego...



#14 Tawak

Tawak

    blackpill

  • Bywalec
  • 3 271 postów
  • Imię:Anon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 29 maja 2026 - 17:50

 

Myślałeś o wolontariacie? Może pomagaj potrzebującym po pracy to będziesz lepszym nieudacznikiem i poczujesz coś innego...

Po pracy chcę mieć czas dla córki.







Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych