Nie mam ochoty na seks
#1
Napisano 20 lutego 2025 - 12:08
#2
Napisano 20 lutego 2025 - 17:27
a dlaczego nie masz ochoty?
#3
Napisano 21 lutego 2025 - 09:23
Użytkownik jaskos edytował ten post 21 lutego 2025 - 09:24
#4
Napisano 21 lutego 2025 - 12:07
Nie musi od razu oznaczać nic złego. Ludzie mają różne podejścia do seksu, chociażby dajmy na to aseksualność i nie są traktowani w sposób jakiejś szczególnej anomalii. Inna sprawa, jeśli to jest dla Ciebie problem dużej wagi to wybrałabym się seksuologa. Może trzeba zbadać hormony.
#5
Napisano 22 lutego 2025 - 17:04
#6
Napisano 23 lutego 2025 - 11:38
Ja wręcz przeciwnie, a nie mam ochoty na masturbacje pod PRZYMUSEM. To jest dopiero problem i terror.
Ja już nawet nie umiem się masturbować. Tak się przegrywa!
#7
Napisano 24 lutego 2025 - 09:13
#8
Napisano 06 lutego 2026 - 22:19
Zna ktos jakis dobry lek lub suplement na libido ktory nie koliduje z psychotropami?
#9
Napisano 26 maja 2026 - 22:08
Też chętnie się dowiem. W moim przypadku może nawet kolidować.Zna ktos jakis dobry lek lub suplement na libido ktory nie koliduje z psychotropami?
#10
Napisano 28 maja 2026 - 16:14
Też chętnie się dowiem. W moim przypadku może nawet kolidować.
ja teraz probuje szafranu w tabletkach. ponoc dziala na libido i erekcje.
#11
Napisano 28 maja 2026 - 16:24
#12
Napisano 29 maja 2026 - 15:16
#13
Napisano 29 maja 2026 - 16:54
Jestem nieudacznikiem i po pracy nie ma ochoty na jakąkolwiek aktywność.
Myślałeś o wolontariacie? Może pomagaj potrzebującym po pracy to będziesz lepszym nieudacznikiem i poczujesz coś innego...
#14
Napisano 29 maja 2026 - 17:50
Myślałeś o wolontariacie? Może pomagaj potrzebującym po pracy to będziesz lepszym nieudacznikiem i poczujesz coś innego...
Po pracy chcę mieć czas dla córki.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
kanały na YouTube z motywującymi filmami |
Depresja - pytania i rozmowy | Speedy95 |
|
|
|
Co mnie dzisiaj cieszy
|
Swobodnie, rozmownie | Gracja |
|
|
|
Tak to widzę niezbyt kolorowo |
Pokój zapoznawczy | TomiG |
|
|
|
Zapalenie stawu kolanowego |
Co mnie boli czyli pozostałe choroby | robercik521 |
|
|
|
Obecnie nie umiem sobie poradzić z lękiem i uciskiem serca |
Inne zaburzenia: borderline, schizofrenia, nerwice | Dod82 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






