Jestem osobą chorującą od ponad 20-tu lat na depresję. Radzę sobie całkiem nieźle oczywiście pod okiem lekarza. Nie robię żadnych przerw w braniu leków. Mogę pomóc , wysłuchać i podzielić się swoją wiedzą.
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Podpięty JAK CI MINĄŁ DZIEŃ?
|
Swobodnie, rozmownie | victoria |
|
|
|
W trosce o dobry humor / kawały, ciekawe zdjęcia i filmiki.
|
Swobodnie, rozmownie | Mistic92 |
|
|
|
Czy mieliście kiedyś tak, że "brzydzicie" się dobrym samopoczuciem? |
Depresja - pytania i rozmowy | po_prostu_jestem |
|
|
|
Jak się ubeiracie na co dzień |
Swobodnie, rozmownie | artes |
|
|
|
bardzo dobry material znalazlem |
Swobodnie, rozmownie | fox |
|
|
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: depresja
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


.gif)




