Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Piosenki, które mam na swoim telefonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 01 września 2024 - 13:09


Codziennie będę dawała po jednej :)

Będzie to prawdziwy misz masz gatunków muzycznych :)

Na początek breakbeat :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#2 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 04 września 2024 - 08:22

Uptempo hardcore :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#3 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 948 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 września 2024 - 08:59

Codziennie będę dawała po jednej :)

Będzie to prawdziwy misz masz gatunków muzycznych :)

Na początek breakbeat :)

Nie wiedziałem że ten kawałek jest od nich. Nie do końca moja muza, ale jak sobie leci w tle to spoko. Znałem tylko ich najbardziej znany kawałek "Freestyler" czy jakos tak.


"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#4 Adram

Adram

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1 177 postów
  • Imię:Adam
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 04 września 2024 - 09:13

 Znałem tylko ich najbardziej znany kawałek "Freestyler" czy jakos tak.

"fristajla łaka maka fą" ;)


  • hawwa i Nelyssa lubią to

#5 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 948 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 września 2024 - 09:41

"fristajla łaka maka fą" ;)

egzakli XD


  • hawwa, Nelyssa i Adram lubią to

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#6 magnifique

magnifique

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 453 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 04 września 2024 - 18:43

Uptempo hardcore :)

 

o matko to jest muzyka? Ktoś tego słucha?  :blink:  :P


I found myself in wonderland

#7 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 04 września 2024 - 20:23

@magnifique każdy lubi co innego :)
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#8 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 948 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 września 2024 - 08:37

 

o matko to jest muzyka? Ktoś tego słucha?  :blink:  :P

aj słucham ekstremlanego metalu a to jest dla mniej bardziej ekstremalne, ale jako ciekawostka - spoko. 


"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#9 Adram

Adram

    Weteran forum

  • Bywalec
  • 1 177 postów
  • Imię:Adam
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano 06 września 2024 - 07:31

a ja takie tam zapomniane starocie

 



#10 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 15 września 2024 - 12:37

Rap :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#11 K24

K24

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 497 postów
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 23 września 2024 - 15:22

https://youtu.be/zYM...3zk9ewnUmgtFpTZ


Użytkownik K24 edytował ten post 23 września 2024 - 15:23


#12 magnifique

magnifique

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 453 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 24 września 2024 - 00:16

Enigma — Beyond The Invisible (Mix) (youtube.com)

 

Dużo Enigmy słucham, a ta jest chyba najpiękniejsza 


  • Willow47 lubi to
I found myself in wonderland

#13 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 26 stycznia 2025 - 21:23

Odświeżam temata :)

Rap :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#14 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 30 stycznia 2025 - 05:46

Jungle terror :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#15 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 02 lutego 2025 - 15:36

Dubstep :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#16 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 04 lutego 2025 - 07:15

Breakbeat :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#17 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 05 lutego 2025 - 07:43

Tu nie znam gatunku :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#18 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 06 lutego 2025 - 23:22

Rock :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#19 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 07 lutego 2025 - 09:48

Electro industrial :)


Użytkownik Nelyssa edytował ten post 07 lutego 2025 - 09:49

Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#20 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 663 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 08 lutego 2025 - 09:36

Progressive house :)


Moje forum: www.zzyty-team.net.pl





Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych