Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Dyskryminacja mężczyzn a depresja

dyskryminacja depresja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#201 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 949 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 czerwca 2025 - 06:34


503128005-10234031206035690-117070475416


"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#202 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 949 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwca 2025 - 06:25

sta-ko.jpg

509356745-2263476757401903-3173769699293


"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#203 Mary Jane

Mary Jane

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 254 postów
  • Imię:Maria.
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 czerwca 2025 - 09:55

503128005-10234031206035690-117070475416

Wysłałabym koszulkę każdemu z *****anych eksów z dopiskiem, że to dla następnej naiwnej.



#204 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 949 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwca 2025 - 10:03

Wysłałabym koszulkę każdemu z *****anych eksów z dopiskiem, że to dla następnej naiwnej.

Promocja nienawiści na propsie. W drugą stronę to by była zbrodnia, h8 speech i takie tam. XXI w. Bywa. Życie...


"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"


#205 Gość_Le Pentrec_*

Gość_Le Pentrec_*
  • Gość

Napisano 21 czerwca 2025 - 12:36

No nie wiem... Jako facet z minusowymi szansami u kobiet, mający mimo wszystko świadomość z czego ten brak szans wynika, nie czuję się jakiś dyskryminowany. No chyba że ze względu na wygląd, ale to niezależnie od płci liczy się głównie wygląd.
  • Mary Jane lubi to

#206 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 949 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwca 2025 - 19:56

No nie wiem... Jako facet z minusowymi szansami u kobiet, mający mimo wszystko świadomość z czego ten brak szans wynika, nie czuję się jakiś dyskryminowany. No chyba że ze względu na wygląd, ale to niezależnie od płci liczy się głównie wygląd.

Tu chodzi głównie o dyskryminacje systemową. Chociaż i kwestie ideologiczne też są istotne.Jedni nie będą się czuć dyskryminowani nigdy, niektórzy będą sądzic że nie są dysrkyminowani mimo iż są, większość będzie miała to gdzieś. Nihil novi.


Użytkownik VvvV edytował ten post 21 czerwca 2025 - 20:00

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"






Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dyskryminacja, depresja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych