Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy chcielibyście mieć kogoś?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 po_prostu_jestem

po_prostu_jestem

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 201 postów

Napisano 07 lutego 2024 - 20:49

Ja jestem sama.
Nie mam przyjaciół, ze znajomymi się nie spotykam. A czy Wy jesteście w związku/małżeństwie lub czy chcielibyście być?

#2 PannaOla

PannaOla

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 260 postów
  • Imię:Aleksandra

Napisano 07 lutego 2024 - 23:34

Jestem w związku, ale nie mam znajomych a o przyjaciół to mogę w ogóle zapomnieć.

#3 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 575 postów
  • Imię:P.

Napisano 08 lutego 2024 - 09:23

Ja jestem sama.
Nie mam przyjaciół, ze znajomymi się nie spotykam. A czy Wy jesteście w związku/małżeństwie lub czy chcielibyście być?

Jestem przegrywem - to chyba wszystko wyjaśnia. Może i chciałbym być z kimś, ale ja wiem czy jest sens dostać nagrode pocieszenia, kiedy się nie ma doświadczeń.Wątpię.Zawszę będę tym na straconej pozycji...

Użytkownik VvvV edytował ten post 08 lutego 2024 - 09:57

#4 Nelyssa

Nelyssa

Diamante VIP

• Bywalec
  • 4 272 postów
  • Imię:Karolcia ;)

Napisano 11 lutego 2024 - 20:36

Ja bardzo bym chciała kogoś mieć - partnera i przyjaciół w realu :( Mam kilka kontaktów w necie, z niektórymi nawet codziennie. Ale chyba czegoś mi w nich brakuje. Nadal czuję się samotna :(
1648728050-U13301.jpg

#5 K24

K24

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 466 postów

Napisano 12 lutego 2024 - 20:46

Jasko że jestem Puchatkiem chętnie bym Prosiaczka przytulił.

#6 PiotrWill2

PiotrWill2

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 282 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 13 lutego 2024 - 15:36

Co to znaczy mieć kogoś? Być w związku? Nie, nie chcę nie jest mi to do niczego potrzebne.

Wojna jest sztuką wprowadzania w błąd. Jeśli zatem jesteś zdolny, udawaj mało zdolnego. Gdy podrywasz swoje wojska do działania, udawaj bierność. Jeżeli twój cel jest bliski, zachowuj się tak, jakby był odległy. A gdy jest odległy, udawaj, że jest bliski.

#7 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 575 postów
  • Imię:P.

Napisano 14 lutego 2024 - 08:13

Kiedyś jeden, chyba piłkarz powiedział: "jesteś z kimś już dosyć długo - chcesz samotności. jesteś samotny to po jakimś czasie pragniesz kogoś" w przełożeniu: z jednej strony 4 puste ściany - to dobija, z drugiej jakby człowiek miał teraz płacić alimenty, być izolowanym od dziecka i miał świadomość, ze w domu dziecka jest jakiś facet to też załamka. Tylko od drugiej strony 

#8 Fenix01

Fenix01

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 162 postów
  • Imię:Fenix01

Napisano 14 lutego 2024 - 14:52

Uważam,że każdy szuka osoby w życiu która ją zrozumie,nieważne czy jest kaleką,gruby,chudszy czy głupszy. Ja chciałbym mieć kogoś,choć z drugiej strony mam często momenty że mam na wszystko już totalnie wywalone i pragnę jedynie się odciąć od świata i robię to szczególnie ostatnio. Dzisiaj jest jeszcze świeto gdzie tylko chodzi po głowie coś by się odurzyć i choć na chwilę zapomnieć o tym świecie...