Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak nie odwracać się od wewnętrznego dziecka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 603 postów
  • Imię:P.

Napisano 20 grudnia 2023 - 09:11

Kiedy wiesz że diabeł tkwi w szczegółach i potrafisz go znaleźć, wtedy nabierasz nowej perspektywy i wiedzy.

Kiedy wprowadzono prawa wyborcze dla kobiet w PL ? 

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"

#22 abnegat

abnegat

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 20 grudnia 2023 - 15:58

Co do mnie: samotność, brak perspektyw, perspektywa pójścia w kamasze gdyby wojna w PL się zaczeła. Faktycznie bądź tu szczęśliwy bez lub/i po terapii.

nie bój żaby z tym wcieleniem do wojska w razie wojny, ja na pewno zdezerteruję i nic mi nie zrobią zresztą nie mam zamiaru umierać za ten naród (ludzi) z którymi nie mam nic wspólnego, ludzie tylko czekają aby wydymać mnie na kasę na każdym kroku :mellow:

będą nas bronić migranci których nowa władza niedługo wpuści szerokim strumieniem :lol:

Użytkownik abnegat edytował ten post 20 grudnia 2023 - 16:03

#23 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 603 postów

Napisano 20 grudnia 2023 - 16:04

nie bój żaby z tym wcieleniem do wojska w razie wojny, ja na pewno zdezerteruję i nic mi nie zrobią zresztą nie mam zamiaru umierać za ten naród (ludzi) z którymi nie mam nic wspólnego, ludzie tylko czekają aby wydymać mnie na kasę na każdym kroku :mellow:

będą nas bronić migranci których nowa władza niedługo wpuści szerokim strumieniem :lol:

Ten który odmawia na początku to obdżektor. Dezerter to ten co był w wojsku i się rozmyślił. Ja uciekam za granicę albo idę siedzieć. Moje życie i tak gówno warte, ale wolę zginąć na własnych zasadach a nie jako niewolnik armii PL czy jeniec tej wrogiej.

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"

#24 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 042 postów
  • Imię:Anon

Napisano 21 grudnia 2023 - 00:49

Widzę, że nawet w tym temacie pojawia się incelska tematyka polityczna.

Tak, za Polskę umierać powinni przystojni, zdrowi i bogaci. Przegrywi mogą się poddać.

#25 PiotrWill2

PiotrWill2

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 296 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 21 grudnia 2023 - 00:53

@Tawak Spytam z ciekawości, długo tu jeszcze zabawisz? Jestem ciekaw jak idzie Twoje powolne samobójstwo przez zaniechanie leczenia. 

Wojna jest sztuką wprowadzania w błąd. Jeśli zatem jesteś zdolny, udawaj mało zdolnego. Gdy podrywasz swoje wojska do działania, udawaj bierność. Jeżeli twój cel jest bliski, zachowuj się tak, jakby był odległy. A gdy jest odległy, udawaj, że jest bliski.

#26 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 042 postów

Napisano 21 grudnia 2023 - 01:01

@Tawak Spytam z ciekawości, długo tu jeszcze zabawisz? Jestem ciekaw jak idzie Twoje powolne samobójstwo przez zaniechanie leczenia. 

Nie tylko kontynuuję leczenie, ale również terapię.

Mam dużo pracy zawodowej i w domu, dlatego rzadko piszę na forum. Tematyki incelskiej jednak nigdy za mało!

To forum jest już nierozerwalnie związane z tematyką incelską. 

Użytkownik Tawak edytował ten post 21 grudnia 2023 - 00:56

• abnegat lubi to

#27 PiotrWill2

PiotrWill2

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 296 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 21 grudnia 2023 - 01:25

Mam dużo pracy zawodowej i w domu, dlatego rzadko piszę na forum. Tematyki incelskiej jednak nigdy za mało!

Nie miałem na myśli leczenia psychiatrycznego, tylko tego czegoś co ci na szyi rośnie. 

Wojna jest sztuką wprowadzania w błąd. Jeśli zatem jesteś zdolny, udawaj mało zdolnego. Gdy podrywasz swoje wojska do działania, udawaj bierność. Jeżeli twój cel jest bliski, zachowuj się tak, jakby był odległy. A gdy jest odległy, udawaj, że jest bliski.

#28 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 042 postów

Napisano 21 grudnia 2023 - 01:41

Nie miałem na myśli leczenia psychiatrycznego, tylko tego czegoś co ci na szyi rośnie.

Badania nie wykazały zmian nowotworowych w obrębie gardła i zatok przynosowych.
  • abnegat lubi to

#29 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 603 postów

Napisano 21 grudnia 2023 - 07:07

Widzę, że nawet w tym temacie pojawia się incelska tematyka polityczna.

Tak, za Polskę umierać powinni przystojni, zdrowi i bogaci. Przegrywi mogą się poddać.

Państwo polskie tak jak i życie rzucało mi kłody pod nogi. Raz jedyny będę mógł powiedzieć "pier**l cie się na ryj". Chociaż robienie kariery kryminalnej po 40stce to troszkę słabo. 

Sporo tu przegrywów i inceli to fakt, ale w sumie chłopaczyna z depresją nie ma jej przez to, że nie wie którą lady wybrać, tylko wręcz przeciwnie.

Gdybym ja miał nowotwór dokonałbym zemsty, a to czy umrę w więzieniu potem czy w szpitalu to inne sprawy.

Użytkownik VvvV edytował ten post 21 grudnia 2023 - 07:09

• abnegat lubi to

#30 abnegat

abnegat

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 21 grudnia 2023 - 16:40

Popieram, baczność, w prawo zwrot!!

#31 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Junior Admin
  • 10 900 postów
  • Imię:Willow

Napisano 21 grudnia 2023 - 18:16

To wszystko co wyżej to w związku z wewnętrznym dzieckiem??

Bo jeśli nie to proszę o pisanie we właściwych tematach.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#32 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 603 postów

Napisano 21 grudnia 2023 - 20:07

My przegrywy przejmujemy to forum  :D 

Chciałbym przytulić moje wewnętrzne dziecko, ale zostało skatowane dawno temu. Jestem ja. Chociaż wolałbym żeby nie było "jestem"

• abnegat lubi to

#33 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Junior Admin
  • 10 900 postów
  • Imię:Willow

Napisano 22 grudnia 2023 - 14:03

@VvvV moje też a mimo wszystko kocham je najmocniej na świecie i troszczę się, bo to mój największy skarb. 

Na YT jest wiele filmów i podcastów o wewnętrznym dziecku, część zawiera nawet instrukcje jak pomóc sobie w uzdrawianiu wewnętrznego dziecka, poszukaj, spróbuj zatroszczyć się o swoje wewnętrzne dziecko, będzie ci wdzięczne :)

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#34 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 603 postów

Napisano 24 grudnia 2023 - 20:08

Dzieciak nie zmartwychwstanie. Ja pozostanę, chociaż bym już nie chciał.

#35 Nelyssa

Nelyssa

Diamante VIP

• Bywalec
  • 4 297 postów
  • Imię:Karolcia ;)

Napisano 07 stycznia 2024 - 01:47

@Mary Jane polecę Ci książkę, którą sama mam :) Odkryj Swoje Wewnętrzne Dziecko - Stephanie Stahl.
1648728050-U13301.jpg