Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Co to znaczy, że kobieta jest "zadbana"?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 098 postów
  • Imię:Anon

Napisano 02 czerwca 2024 - 19:36

Nie czuje do Ciebie odrazy.

Bo znasz mię tylko jako zapis binarny z żabolem w awku. Jakbyś mię poznała, zobaczyła, na pewno wywołałbym u Ciebie jakieś negatywne emocje. 20 lat temu to była odrazą że strony każdej przeciętnie ładnej i ładniejszej dziewczyny.

Użytkownik Tawak edytował ten post 02 czerwca 2024 - 19:39

#22 Lumina

Lumina

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 66 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 19:59

Bo znasz mię tylko jako zapis binarny z żabolem w awku. Jakbyś mię poznała, zobaczyła, na pewno wywołałbym u Ciebie jakieś negatywne emocje. 20 lat temu to była odrazą że strony każdej przeciętnie ładnej i ładniejszej dziewczyny.

Wyślij mi fotkę dla testu tylko to ci napiszę prawdę.

Kiedyś poprosiłam fotkę gościa który twierdził, że wygląda jak oblech. Przysłał mi i wiecie co drodzy Panowie zobaczyłam fajnego faceta dlatego nie wierzę w te wasze posty do końca o byciu przegrywami.

Użytkownik Lumina edytował ten post 02 czerwca 2024 - 19:59

#23 Magd@

Magd@

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 171 postów
  • Imię:Magdalena

Napisano 02 czerwca 2024 - 20:04

Przypomniała mi się taka rozmowa między mną a moją kuzynką gdy oglądałyśmy zdjęcia z moich lat szkolnych. W mojej klasie była dziewczyna, która już wtedy wyróżniała się w mojej opinii schludnością i taką niewymuszoną elegancją, no po prostu aż miło było patrzeć. Wszystko w jej ubiorze było harmonijne, miała zadbane włosy, dłonie. A tu moja kuzynka nagle wskazuje na nią palcem i mówi "a co to za jakaś zaniedbana szara myszka?" OMG, nigdy w życiu bym nie powiedziała, że tak schludna dziewczyna może być określona słowem zaniedbana, co najwyżej "skromna" (wizualnie), ale skromność to nie jest zaniedbanie...

#24 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 098 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 20:11

Wyślij mi fotkę dla testu tylko to ci napiszę prawdę.

Kiedyś poprosiłam fotkę gościa który twierdził, że wygląda jak oblech. Przysłał mi i wiecie co drodzy Panowie zobaczyłam fajnego faceta dlatego nie wierzę w te wasze posty do końca o byciu przegrywami.

Po raz pierwszy czytam, że ocenia się jakość mężczyzny po jego twarzy...
Zdjęcie mogę wysłać, ale to za mało, aby dokonać oceny. Kobiety oceniają samców kompleksowo.

#25 Lumina

Lumina

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 66 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 20:16

Po raz pierwszy czytam, że ocenia się jakość mężczyzny po jego twarzy...
Zdjęcie mogę wysłać, ale to za mało, aby dokonać oceny. Kobiety oceniają samców kompleksowo.

Czytam cie też ale rzeczywiście to za mało. Nie to że jestem zainteresowana ale jeżeli to nie problem to poproszę o fotke bo chce się przekonać czy moje myśli znajdą potwierdzenie. Gdzieś trafiłam na posty ze niezbyt siebie oceniasz i nie byłeś w kręgu zainteresowań kobiet.

Użytkownik Lumina edytował ten post 02 czerwca 2024 - 20:17

#26 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 098 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 20:20

Czytam cie też ale rzeczywiście to za mało. Nie to że jestem zainteresowana ale jeżeli to nie problem to poproszę o fotke bo chce się przekonać czy moje myśli znajdą potwierdzenie. Gdzieś trafiłam na posty ze niezbyt siebie oceniasz i nie byłeś w kręgu zainteresowań kobiet.

To nie ze względu na twarz, lecz na niski wzrost, brak uzdolnień, depresję, a nade wszystko ze względu na bardzo niska pozycję w hierarchii mężczyzn.

Użytkownik Tawak edytował ten post 02 czerwca 2024 - 20:21

#27 Lumina

Lumina

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 66 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 20:26

To nie ze względu na twarz, lecz na niski wzrost, brak uzdolnień, depresję, a nade wszystko ze względu na bardzo niska pozycję w hierarchii mężczyzn.

Stawiam na depresję. Ona odziera nas z wszystkiego.

#28 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 098 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 21:02

Stawiam na depresję. Ona odziera nas z wszystkiego.

Jeszcze zanim zapadłem na melancholię, już przegrywałem życie i kobiety czuły do mnie odrazę.

#29 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 6 339 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 21:53

Ale żonę posiada i córkę spłodził...

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#30 Lumina

Lumina

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 66 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 22:02

Jeszcze zanim zapadłem na melancholię, już przegrywałem życie i kobiety czuły do mnie odrazę.

Mam wrażenie że to subiektywne odczucie.

Ale żonę posiada i córkę spłodził...

Nadal nie czuje odrazy bo widziałam z twarzy i nie dziwię się żonie że wzięła za męża. Przekonałam się i obiektywnie stawiam sprawę. To subiektywne odczucia kolegi z forum i pewnie pozostałych też.

#31 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 098 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 22:19

Chciałbym z tego miejsca przeprosić panią @anche, naszą Królową Inceli, za zamieszczenie wpisu w tym temacie. Zasługuję na ukaranie. Jako okoliczność łagodzącą wskazuję ponawiające się przeziębienie, będące skutkiem zbyt małej ilości snu.

O mnie powinienem pisać tylko w tematach przegrywowych. Temat atrakcyjnych kobiet nie dotyczył mnie zaś nigdy.

#32 Lumina

Lumina

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 66 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 22:25

Chciałbym z tego miejsca przeprosić panią @anche, naszą Królową Inceli, za zamieszczenie wpisu w tym temacie. Zasługuję na ukaranie. Jako okoliczność łagodzącą wskazuję ponawiające się przeziębienie, będące skutkiem zbyt małej ilości snu.
O mnie powinienem pisać tylko w tematach przegrywowych. Temat atrakcyjnych kobiet nie dotyczył mnie zaś nigdy.

Zaśmiałam się aż czytając ostatnie zdanie.
Myślę, że drobny Offtop nie zaszkodzi forum i zasługujesz na wybaczenie u anche.

.

#33 anche

anche

anche

• Moderator
  • 7 266 postów

Napisano 02 czerwca 2024 - 22:45

Haha Tawak zabrzmiało jakbyś liczył na karę, niegrzeczny chłopcze, za karę powiedz jutro żonie komplement ;)

• hawwa lubi to
Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)

#34 Lumina

Lumina

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 66 postów

Napisano 06 czerwca 2024 - 05:40

Przedstawię filmikiem siebie 10 lat temu i dziś gdy postawiłam na rozwój osobisty i samoświadomość!!!

https://www.facebook...7hpfKVu4sHdL8u/

• anche lubi to

#35 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 651 postów
  • Imię:P.

Napisano 11 czerwca 2024 - 19:38

Przedstawię filmikiem siebie 10 lat temu i dziś gdy postawiłam na rozwój osobisty i samoświadomość!!!

https://www.facebook...7hpfKVu4sHdL8u/

Fajnie macie. My przegrywy mamy nie fajnie. Determinizm czy niech dla was romantylków będzie - przeznaczenie.

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"

#36 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 3 098 postów

Napisano 11 czerwca 2024 - 20:08

@Lumina
Wyświetla się na fejsbuku komunikat: Nie znaleziono strony.

#37 anche

anche

anche

• Moderator
  • 7 266 postów

Napisano 11 czerwca 2024 - 23:09

Dla mnie zadbana kobieta to kobieta która potrafi szanować siebie i potrzebę balansu pomiędzy aktywnością a odpoczynkiem, od zadbanej kobiety nie czuć pośpiechu czy presji.

Takie mam wyobrażenie.
  • hawwa i Lumina lubią to
Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)

#38 Lumina

Lumina

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 66 postów

Napisano 14 czerwca 2024 - 21:04

Fajnie macie. My przegrywy mamy nie fajnie. Determinizm czy niech dla was romantylków będzie - przeznaczenie.

Nie wiem w czym problem. Inni chyba odtwarzają bez problemu.

#39 VvvV

VvvV

Bywalec

• Bywalec
  • 651 postów
  • Imię:P.

Napisano 14 czerwca 2024 - 21:13

Nie wiem w czym problem. Inni chyba odtwarzają bez problemu.

Ja nie mam żadnego problemu. Czasami odtwarzam sytuację z przeszłości. 

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"