@Adram Ja raka prostaty nie boję się ale i tak na niego nie zachoruję. Moja sytuacja jest taka, ja normalnym człowiekiem nie czuję się od dawna a popęd i seks jest dla ludzi, nie mogę normalnie zaspokoić popędu więc wolę zdusić go, będę z tym walczył dopóki żyję, pytasz dlaczego, może wolę siebie karać za to że taki jestem, gdy walczę z tym wcale nie mam natarczywych myśli o seksie bo mój rozum już wie że nigdy normalnego seksu nie będę uprawiał, wobec tego i masturbacji muszę zaniechać.
co to jest hobby, a co nie jest
#21
Napisano 16 marca 2023 - 17:31
#22
Napisano 16 marca 2023 - 17:46
@Adram Ja raka prostaty nie boję się ale i tak na niego nie zachoruję. Moja sytuacja jest taka, ja normalnym człowiekiem nie czuję się od dawna a popęd i seks jest dla ludzi, nie mogę normalnie zaspokoić popędu więc wolę zdusić go, będę z tym walczył dopóki żyję, pytasz dlaczego, może wolę siebie karać za to że taki jestem, gdy walczę z tym wcale nie mam natarczywych myśli o seksie bo mój rozum już wie że nigdy normalnego seksu nie będę uprawiał, wobec tego i masturbacji muszę zaniechać.
Możesz nie czuć się normalny, ale jednak jesteś człowiekiem z całym "inwentarzem" związanym z tym faktem, włączając popęd. Oczywiście różni ludzie mają różny popęd, ale czy zanim zdecydowałeś się na tak ortodoksyjną metodę to czy wcześniej nie próbowałeś... po prostu... no wiesz... Seks był, jest i będzie czymś powszechnym i ma swoją cenę... Jeśli wiesz co mam na myśli
#23
Napisano 16 marca 2023 - 18:13
Możesz nie czuć się normalny, ale jednak jesteś człowiekiem z całym "inwentarzem" związanym z tym faktem, włączając popęd. Oczywiście różni ludzie mają różny popęd, ale czy zanim zdecydowałeś się na tak ortodoksyjną metodę to czy wcześniej nie próbowałeś... po prostu... no wiesz... Seks był, jest i będzie czymś powszechnym i ma swoją cenę... Jeśli wiesz co mam na myśli
Jednak mam wątpliwości, mam ciało człowieka ale w środku nim nie jestem może tak jak twierdzi @Tawak jesteśmy gadami-reptilianami, mamy zieloną krew dlatego nie są nam znane pewne sprawy które dla zwykłych ludzi są znane. Nie wiem o co pytasz, co próbowałem, bo nie próbowałem dla mnie seks jest nie znany a płacić za niego nie będę z prostego powodu, bo każdy z kim rozmawiałem mnie to odradza, a to np. divy są chłodne, nie przyjazne i wiadomo co każda robiła poprzedniemu klientowi.
Użytkownik abnegat edytował ten post 16 marca 2023 - 18:13
#24
Gość_anche_*
Napisano 16 marca 2023 - 18:28
Możemy wrócić do tematu wątku czyli hobby?
#25
Napisano 16 marca 2023 - 18:57
Możemy wrócić do tematu wątku czyli hobby?
Skoro już tak na sztywno mamy się trzymać tematu, to tematem tego wątku nie jest samo hobby. Autorka wątku pytała o coś innego, a nie kto jakie ma hobby.
"Spotkałam się z opiniami, że np. słuchanie muzyki, zbieranie jakichś rzeczy czy czytanie książek to nie jest hobby. Ale kto o tym decyduje? Jakie są wyznaczniki tego, czy dana aktywność jest hobby czy nie jest?"
#26
Napisano 16 marca 2023 - 19:05
Jak byłem młody, to najbardziej kusiło mnie wiosną i latem. Na starość jestem na no fapie i już mnie nie kuszą nogi, tyłeczki i biusty, tylko wpędzają w dół. Dlatego poszedłem dziś do psychiatry po kolejną dawkę leku.nie masturbuj się, walcz z tym, ja też walczę i odnoszę już sukces w tej walce, moja walka trwa z dnia na dzień konkretnie wieczorem, wytrzymałem już 3 tygodnie i wiem że wytrzymam więcej, nie pij także alkoholu bo na kacu najbardziej kusi
@abnegat
Nie wykluczam, że jesteśmy dziećmi bogów, ale pozostawienie reptilian na Ziemi jest mało prawdopodobne. Bogowie liczyli się najwidoczniej z tym, że część ich samczych tworów będzie odpadami, tak jak ja.
Użytkownik Tawak edytował ten post 16 marca 2023 - 19:05
#27
Gość_anche_*
Napisano 16 marca 2023 - 19:14
Skoro już tak na sztywno mamy się trzymać tematu, to tematem tego wątku nie jest samo hobby. Autorka wątku pytała o coś innego, a nie kto jakie ma hobby.
"Spotkałam się z opiniami, że np. słuchanie muzyki, zbieranie jakichś rzeczy czy czytanie książek to nie jest hobby. Ale kto o tym decyduje? Jakie są wyznaczniki tego, czy dana aktywność jest hobby czy nie jest?"
Aha i co w kontekście do tego co pisze autorka tematu wnosi Twój post
?
Proszę o kończenie offtopu i tyle.
#28
Napisano 16 marca 2023 - 21:57
Czyli jabcokMagiczne sny to ja mam po soku z jabłek.
A hobby warto mieć. To nie to samo co pasja, ale potrafi pomóc w depresji. Tyle ludzi, tyle hobby.
Użytkownik Panoramix edytował ten post 16 marca 2023 - 21:59
#29
Napisano 26 marca 2025 - 22:05
Użytkownik EsimAysin edytował ten post 26 marca 2025 - 22:09
#30
Napisano 01 października 2025 - 23:08
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Nie mam ochoty na seks |
Relacje międzyludzkie | sowny |
|
|
|
Przywiązanie się do kogoś
|
Relacje międzyludzkie | TeżSamotny |
|
|
|
dlaczego nie mamy przyjaciół, znajomych, kolegów?
|
Relacje międzyludzkie | abnegat |
|
|
|
Tak to widzę niezbyt kolorowo |
Pokój zapoznawczy | TomiG |
|
|
|
Czy możliwym jest, że jesteście narcyzami? |
Depresja - pytania i rozmowy | po_prostu_jestem |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






