Ludzie potrafią być nienawistni w każdym kraju podobnie jak i dobrzy i pomocni.
W Polsce też
Ale w każdym kraju są inne tego proporcje na pewno :/
Napisano 06 marca 2023 - 20:04
Ludzie potrafią być nienawistni w każdym kraju podobnie jak i dobrzy i pomocni.
W Polsce też
Napisano 11 kwietnia 2023 - 15:34
Napisano 11 kwietnia 2023 - 17:00
Aktywność.
Jakakolwiek.
I moje ukochane książki.
Napisano 11 kwietnia 2023 - 21:25
Uciekam w książki. Od zawsze.
.gif)
Napisano 17 lutego 2025 - 06:54
Napisano 17 lutego 2025 - 10:21
Ja głównie czytam i uczę się języków. Ciężko nie myśleć, zwłaszcza w te gorsze dni... Trudno znaleźć książkę, w której nie ma śmierci
Straszna jest wiedza, która nie przynosi korzyści mędrcowi
Napisano 17 lutego 2025 - 10:27
Wyprawa w góry, tudzież jak nie to, to spacer w lesie czy innym takim zielonym przybytku natury....
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Jezdzicie autem/macie prawko? |
Rozwój osobisty | sebastian86 |
|
|
|
Nie mam ochoty na seks |
Relacje międzyludzkie | sowny |
|
|
|
Przywiązanie się do kogoś
|
Relacje międzyludzkie | TeżSamotny |
|
|
|
dlaczego nie mamy przyjaciół, znajomych, kolegów?
|
Relacje międzyludzkie | abnegat |
|
|
|
Tak to widzę niezbyt kolorowo |
Pokój zapoznawczy | TomiG |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych