Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

jakie macie sposoby by nie myslec o depresji by nie walczyc z wlasnym umyslem chocby na chwile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nelyssa

Nelyssa

    Czerwony Diament

  • Bywalec
  • 4 666 postów
  • Imię:Karolcia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Moja kraina :)

Napisano 06 marca 2023 - 20:04


Ja zajmuję się gmeraniem w mojej psychice, jakie są powody moich chorobowych myśli w danej chwili. I próbuję pojąć, dotrzeć, zrozumieć. Do niczego się nie przymuszam. Żeby się zmienić, trzeba chcieć, zrozumieć, przyjąć, być dla siebie dobrym, wyrozumiałym. Uczy to też samodzielności psychiczno emocjonalnej. Tylko pod warunkiem, żeby sobie nie zaszkodzić.

Ludzie potrafią być nienawistni w każdym kraju podobnie jak i dobrzy i pomocni.
W Polsce też ;)


Ale w każdym kraju są inne tego proporcje na pewno :/
  • EsimAysin lubi to
Moje forum: www.zzyty-team.net.pl

#22 smu1

smu1

    Średniozaawansowany

  • Bywalec
  • 248 postów

Napisano 11 kwietnia 2023 - 15:34

Aktywność.
Jakakolwiek.
I moje ukochane książki.
  • Anima lubi to

#23 Anima

Anima

    Nowy uczestnik

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Imię:Kasia
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 11 kwietnia 2023 - 17:00

[quote name="smu1" post="900331" timestamp="1681223643"]Aktywność.
Jakakolwiek.
I moje ukochane książki.[/quot
Me]

Aktywność.
Jakakolwiek.
I moje ukochane książki.


Mam identycznie. Ucieczka w sport, pracę i swiat książki.
  • smu1 lubi to

#24 Willow47

Willow47

    Zadomowiony

  • Junior Admin
  • 11 096 postów
  • Imię:Willow
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Skąd Inąd

Napisano 11 kwietnia 2023 - 21:25

Uciekam w książki. Od zawsze.


  • Magd@ i smu1 lubią to
Dołączona grafika
 
Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#25 EsimAysin

EsimAysin

    Bywalec

  • Bywalec
  • 514 postów
  • Imię:Ayşin
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 lutego 2025 - 06:54

Sztuka i sport. Chociaż ja lubię tak naprawdę rozmyślać, słuchając Muzyki głównie i bardzo nie lubię, gdy mi ktoś w tym przeszkadza, narzucając inne myśli.

#26 smutna wiedźma

smutna wiedźma

    Nowy uczestnik

  • Bywalec
  • 65 postów
  • Imię:Edyta
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 lutego 2025 - 10:21

Ja głównie czytam i uczę się języków. Ciężko nie myśleć, zwłaszcza w te gorsze dni... Trudno znaleźć książkę, w której nie ma śmierci


  • EsimAysin lubi to

Straszna jest wiedza, która nie przynosi korzyści mędrcowi


#27 VvvV

VvvV

    Bywalec

  • Bywalec
  • 948 postów
  • Imię:P.
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 lutego 2025 - 10:27

Wyprawa w góry, tudzież jak nie to, to spacer w lesie czy innym takim zielonym przybytku natury....


  • EsimAysin lubi to

"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"






Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych