@14820 mogę spróbować odpowiedzieć na twoje pytanie do moderacji?
Czy seks leczy depresję?
#41
Napisano 18 listopada 2022 - 19:01
Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.
#42
Gość_newpokemon_*
Napisano 18 listopada 2022 - 19:10
@14820 mogę spróbować odpowiedzieć na twoje pytanie do moderacji?
Jak najbardziej proszę odpowiedz mi @daleki, bo właśnie do pliku tekstowego wypisuję wszystkie wątki,
które tu zakładałem, lub odświerzałem w celach terapeutycznych, socjalizacyjnych,
lub w celu rozruszanie forum i jeśli 2* rewitalizowałem i odświerzałem wątek o terapii EMDR,
to właśnie z myślą o osobach , którym przykrości i traumy nadszarpnęły emocje
i potem zrujnowały poczucie własnej wartości, ale czy któryś z tych forumowiczów
z nadszarpniętymi traumą emocjami tam zaglądał? Po co ja tu jestem???
Użytkownik newpokemon edytował ten post 18 listopada 2022 - 19:15
#43
Napisano 18 listopada 2022 - 20:16
Na pewno pozwala uwolnić endorfinki oraz dopaminkę, więc z pewnością. Dodatkowo to również aktywność fizyczna, która przy zaburzeniach depresyjnych jest istotna.
#44
Napisano 18 listopada 2022 - 20:17
Jak najbardziej proszę odpowiedz mi @daleki, bo właśnie do pliku tekstowego wypisuję wszystkie wątki,
które tu zakładałem, lub odświerzałem w celach terapeutycznych, socjalizacyjnych,
lub w celu rozruszanie forum i jeśli 2* rewitalizowałem i odświerzałem wątek o terapii EMDR,
to właśnie z myślą o osobach , którym przykrości i traumy nadszarpnęły emocje
i potem zrujnowały poczucie własnej wartości, ale czy któryś z tych forumowiczów
z nadszarpniętymi traumą emocjami tam zaglądał? Po co ja tu jestem???
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dla Hawwy, dla Anche, dla mnie i dla jeszcze kilku osób.... o sobie nie zapomnij: lubisz z nami tu być. Większości z nich same artykuły, wątki nie pomogą, tu trzeba wspólnego wysiłku terapeuty i psychiatry...
Użytkownik daleki edytował ten post 18 listopada 2022 - 20:38
Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.
#45
Napisano 18 listopada 2022 - 20:19
Ja się nie udzielam z racji braku czasu, choć żałuję, ale podczytuję forum często
.
#46
Napisano 18 listopada 2022 - 20:38
Ja się nie udzielam z racji braku czasu, choć żałuję, ale podczytuję forum często
.
Myślę że przydałoby się zdanie kobiety w tym bardzo męskim wątku.
Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.
#47
Napisano 18 listopada 2022 - 20:40
To już się wypowiedziałam, więcej do dodania nie mam
.
#48
Napisano 18 listopada 2022 - 20:42
To już się wypowiedziałam, więcej do dodania nie mam
.
Bardzo politycznie: i wilk syty i owca i pasterz trzeźwy...
- Mary Jane lubi to
Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.
#49
Gość_newpokemon_*
Napisano 18 listopada 2022 - 20:47
Dla Hawwy, dla Anche, dla mnie i dla jeszcze kilku osób.... o sobie nie zapomnij: lubisz z nami tu być. Większości z nich same artykuły, wątki nie pomogą, tu trzeba wspólnego wysiłku terapeuty i psychiatry...
Osoby, które na forum lubiłem/ ceniłem: SmacznyKeksik, Teraźniejszy, Oreganok, Dasbotu96 – wszystkie się wypisały… ![]()
#50
Napisano 18 listopada 2022 - 20:56
Osoby, które na forum lubiłem/ ceniłem: SmacznyKeksik, Teraźniejszy, Oreganok, Dasbotu96 – wszystkie się wypisały…
W moim życiu umarły, czy to powód żebym ja też umarł?
Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.
#52
Napisano 18 listopada 2022 - 21:08
Zostawcie dalekiego, nie usuwajcie go
.
#53
Napisano 18 listopada 2022 - 21:12
Zostawcie dalekiego, nie usuwajcie go
.
o jest ktoś kto mnie broni. Dziękuję ci za to.
- Mary Jane lubi to
Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.
#54
Napisano 18 listopada 2022 - 21:17
.
Załączone pliki
#55
Napisano 18 listopada 2022 - 22:15
Osoby, które na forum lubiłem/ ceniłem: SmacznyKeksik, Teraźniejszy, Oreganok, Dasbotu96 – wszystkie się wypisały…
Niestety
"Nie wierzę w miłość ani w to że można być szczęśliwym. Gdybym kiedyś uwierzył to musiałbym się powiesić"
#56
Napisano 19 listopada 2022 - 18:12
O EMDR słyszałem w jakiejś audycji radiowej. Ciekawe znalezisko, ale nie o tym. To, że jest to Twoje kolejne wcielenie, to nie żadna tajemnica i chyba sam jakoś specjalnie nie starałeś się tego już wcześniej ukrywać IMHO. Współczuję Ci tych porwań emocjonalnych, bo wiadomo że pod nimi skrywają się poważniejsze problemy, przez które pewnie cierpisz. Nie oczekiwałbym jednak, że forum pozwoli Ci jakoś uśmieżyć to cierpienie, a nawet przeciwnie co chyba nawet widać po frustracji jaka Ci towarzyszy w ostatnim wpisie. Co do wątku, który założyłeś, to gratuluję. Ponad 50 wpisów po 5 dniach - idziesz na rekord. To w jakiś sposób obrazuje też zapotrzebowanie. Co do samego tematu, myślę że seks sam w sobie nie leczy depresji. Za dużo widziałem seksocholików na terapiach. Żeby nie było, że nie jestem złośliwy, to jednym z typowych objawów NPD i BDP jest projekcja : ).
- Mary Jane lubi to
#58
Gość_newpokemon_*
Napisano 20 listopada 2022 - 10:59
O EMDR słyszałem w jakiejś audycji radiowej. Ciekawe znalezisko, ale nie o tym. To, że jest to Twoje kolejne wcielenie, to nie żadna tajemnica i chyba sam jakoś specjalnie nie starałeś się tego już wcześniej ukrywać IMHO. Współczuję Ci tych porwań emocjonalnych, bo wiadomo że pod nimi skrywają się poważniejsze problemy, przez które pewnie cierpisz. Nie oczekiwałbym jednak, że forum pozwoli Ci jakoś uśmieżyć to cierpienie, a nawet przeciwnie co chyba nawet widać po frustracji jaka Ci towarzyszy w ostatnim wpisie. Co do wątku, który założyłeś, to gratuluję. Ponad 50 wpisów po 5 dniach - idziesz na rekord. To w jakiś sposób obrazuje też zapotrzebowanie. Co do samego tematu, myślę że seks sam w sobie nie leczy depresji. Za dużo widziałem seksocholików na terapiach. Żeby nie było, że nie jestem złośliwy, to jednym z typowych objawów NPD i BDP jest projekcja : ).
@Ten_Obcy. Dziękuję za Twoje mądre, mądre słowa. Trafione w punkt.
Zapomniałem o tym, że jeśli mamy oczekiwania/ założenia i te założenia są błędne
( a zwykle takie właśnie są), to budzi się w nas frustracja/ złość.
Moje oczekiwania wobec forumowiczów były błędne.
Zgadzam się z Tobą @Ten_Obcy, że w moim przypadku to forum
bardziej szkodzi niż pomaga jednak mój pobyt tu jako miał swój sens.*
Nie chodziło mi o to , by moje wątki biły rekordy komentarzy i wpisów,
tylko by forumowicze skorzystali z okazji i zainteresowali się słowami innych forumowiczów i ich osobami.
Zaowocowałoby to dialogami, nawiązywaniem relacji międzyludzkich itp.
Niestety forumowe j****e egocentryczne ch**e i c**y
(o to już chyba 5-te ostrzeżenie i multiBan dla mnie za niestosowne słownictwo)
nie robiły tego. Może nie byli na to gotowi?
Każdy musi zmieniać się w swoim tempie nawet jeśli zajmie to wiele lat
czy wiele żywotów i nie mnie oceniać,tempo tych zmian czy ich kierunek
i nie mnie nazywać kogoś j*****m egocentrycznym „narządem miłości”.
*Zrozumienie tego zajęło mi 5(?) lat bycia z Wami.
Użytkownik newpokemon edytował ten post 20 listopada 2022 - 11:18
#59
Napisano 20 listopada 2022 - 11:28
@14820 ale zrozumiałeś w końcu
- Anonimo lubi to
Bycie starym głupcem jest proste: wystarczy się zestarzeć.
#60
Napisano 04 lipca 2023 - 07:20
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Podpięty O czym teraz myślisz?
|
Swobodnie, rozmownie | Gość_Lady Cassandra_* |
|
|
|
Czy psychoterapia działa? |
Psychoterapia / Psychologia | kapitol1 |
|
|
|
Nie mam ochoty na seks |
Relacje międzyludzkie | sowny |
|
|
|
Czy macie jakieś cele w życiu? |
Swobodnie, rozmownie | JaNieWiem |
|
|
|
Czy ktoś tu maluje? |
Pokój zapoznawczy | elmatt |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych







