Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Cześć, jestem nowy

nowy depresja życie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filip1234

Filip1234

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 11 postów
  • Imię:Filip

Napisano 28 października 2022 - 14:13

Mam na imię Filip i jestem nowy na tym forum.(konto od dzisiaj). Obecnie mam 30 lat, studia i pracę. W życiu miałem różne problemy, które po części udało mi rozwiązać, z pomocą medyczną lub nie. Parę ładnych lat temu miałem konto na forum nerwica ale po jakimś czasie usunąłem. Teraz postanowiłem ponownie zajrzeć do internetu, może kogoś poznać. Pomimo, że nie jestem kompletnym nieudacznikiem, cały czas mam wrażenie że w życiu nie osiągnąłem wystarczająco dużo z zwłaszcza, że wiele spraw nastąpiło z opóźnieniem w porównaniu z rówieśnikami i nie potrafię się tym cieszyć tak jakbym cieszył się gdyby nastąpiły one w odpowiednim czasie. Ostatnio zaczęły mnie nachodzić właśnie takie myśli które siedziały we mnie od dawna głęboko zakopane. Na ten moment nie wiem, co jeszcze dopisać. Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem w miarę możliwości.

To tyle, Pozdrawiam

#2 Takase

Takase

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 29 października 2022 - 19:37

Opowiesz o tych „różnych problemach”? Jak Ci idzie teraz? Ja też właśnie dołączyłam, ale nie piszę osobnego postu bo w sumie nie wiem co ;)

#3 Anonimo

Anonimo

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 177 postów
  • Imię:Anonimo

Napisano 29 października 2022 - 20:36

Filip tak jak juz napisalem zdrowy rozsadek i zimne oko , mysl logicznie , a wszystko inne samo nabiera sensu bez zbednych emocji i tresci forma sama sie reaktywuje nic na sile , milej zabawy w relacjach tu celowa mowie o liczbie mnogiej aby byc soba nie zaleznym od kogos ... aha i badz soba bo to wazne :)

#4 Filip1234

Filip1234

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 11 postów
  • Imię:Filip

Napisano 30 października 2022 - 11:43

Opowiesz o tych „różnych problemach”? Jak Ci idzie teraz? Ja też właśnie dołączyłam, ale nie piszę osobnego postu bo w sumie nie wiem co ;)

Miałem niską samoocenę, nie znosiłem swojej fizyczności, zupełnie niepotrzebnie. Do tego lęki, depresja. Toksyczne osoby wokół. Dużo opowiadać

#5 sheldon00

sheldon00

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 380 postów
  • Imię:Damian

Napisano 30 października 2022 - 16:38

Witam Cię Filipie :) 

#6 RenyaL

RenyaL

Nowy uczestnik

• Bywalec