Mam na imię Filip i jestem nowy na tym forum.(konto od dzisiaj). Obecnie mam 30 lat, studia i pracę. W życiu miałem różne problemy, które po części udało mi rozwiązać, z pomocą medyczną lub nie. Parę ładnych lat temu miałem konto na forum nerwica ale po jakimś czasie usunąłem. Teraz postanowiłem ponownie zajrzeć do internetu, może kogoś poznać. Pomimo, że nie jestem kompletnym nieudacznikiem, cały czas mam wrażenie że w życiu nie osiągnąłem wystarczająco dużo z zwłaszcza, że wiele spraw nastąpiło z opóźnieniem w porównaniu z rówieśnikami i nie potrafię się tym cieszyć tak jakbym cieszył się gdyby nastąpiły one w odpowiednim czasie. Ostatnio zaczęły mnie nachodzić właśnie takie myśli które siedziały we mnie od dawna głęboko zakopane. Na ten moment nie wiem, co jeszcze dopisać. Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem w miarę możliwości.
To tyle, Pozdrawiam







