Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

piekło istnieje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 abnegat

abnegat

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 30 kwietnia 2023 - 10:49

piekło to stan holograficznej iluzji w której jesteśmy umieszczeni, sztuka polega na tym jak z niego wyjść i ja wiem jak!!!

#82 PiotrWill2

PiotrWill2

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 296 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 09 maja 2023 - 00:22

Od dawna uważam, że skoro znowu tu jesteśmy, to nadal nie wiemy jak z niego wyjść. Można zapytać: czy było ci źle tam gdzie był(e/a)ś wcześniej? A może było za dobrze, jak w "psim raju" Pana Kleksa. W końcu zachciało się krupniku?

Z tego co wiem to abnegat poza depresją ma bodajże schizofrenię, bierz na to poprawkę ;) 

Wojna jest sztuką wprowadzania w błąd. Jeśli zatem jesteś zdolny, udawaj mało zdolnego. Gdy podrywasz swoje wojska do działania, udawaj bierność. Jeżeli twój cel jest bliski, zachowuj się tak, jakby był odległy. A gdy jest odległy, udawaj, że jest bliski.

#83 Frania79

Frania79

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 maja 2023 - 12:38

Ejj ja nie mam schizofrenii :P A jestem wierząca.

#84 abnegat

abnegat

Bywalec

• Bywalec
  • 600 postów

Napisano 02 sierpnia 2023 - 17:58

wychodząc z holograficznej iluzji trafię do eteru, nieliczni tam trafią, ja mogę tam trafić bo wiem jak ale jednak nie powiem jak, chyba że ktoś dokładnie przeanalizuje moje wszystkie wypowiedzi, na razie stan w którym znajdujemy się jest piekłem czyli system to piekło

#85 EModliszka

EModliszka

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 5 postów
  • Imię:Danka

Napisano 13 lutego 2024 - 11:54

Widać to zdecydowanie na Ziemi. patrząc po tym jak ludzie traktują siebie, zwierzęta, Jaką miłością i pomocą się darzą... Jak tak się obserwuje to po prostu sama "słodycz"...