Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przeciwko czarnej pigułce

blackpill nihilizm śmierć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jan Nowak

Jan Nowak

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 30 postów

Napisano 03 czerwiec 2022 - 00:06

ja łykam czarne pigułki co dziennie Rapacholin

• Willow47 lubi to

#22 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów
  • Imię:Anon

Napisano 05 czerwiec 2022 - 01:54

Przynajmniej jesteś mężczyzną... ja nawet tym nie jestem (w wieku 33 lat nadal jestem dzieckiem).

Czuję się już stary, a męskości chyba nigdy nie udowodniłem - dowodu tego dokonuje się w relacjach społecznych i to tylko wobec innych mężczyzn.

Wygląda na to, że chcesz być nieszczęśliwy podświadomie albo i świadomie. Jeżeli nie, to możliwe, że tylko boisz się szczęścia. Już się przyzwyczaiłeś do życia w nieszczęściu i bałbyś się to zmienić?
Rozumiem to. Ja też bałbym się być szczęśliwym człowiekiem.

Nie mogłem być szczęśliwy. To nigdy nie było dla mnie osiągalne. Teraz nie ma to już znaczenia.

@Tawak masz bardzo niską samoocenę. Jednak masz żonę, córkę i pracę. Btw. czym się zajmujesz zawodowo?
Chyba trzeba trochę akceptować samego siebie, żeby móc żyć...

Jestem prawnikiem, pracuję w tzw. zawodzie.
Niska samoocena jest zawsze uzasadniona.
Osobnika w lustrze nienawidzę, ale już mu nie ubliżam, bo to odpad i wulgarne epitety nie oddziałują na niego.

#23 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 05 czerwiec 2022 - 13:40

@Tawak, jesteś nie do przegadania, ręce opadają(ale i tak cię lubię)

Niezmiernie mnie cieszy, że to właśnie Ty mnie lubisz.

#24 Sebastian89

Sebastian89

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 176 postów
  • Gadu-Gadu:13091222
  • Imię:Nikt

Napisano 08 czerwiec 2022 - 02:48

Czuję się już stary, a męskości chyba nigdy nie udowodniłem - dowodu tego dokonuje się w relacjach społecznych i to tylko wobec innych mężczyzn.

Niska samoocena jest zawsze uzasadniona.

Chyba przydałoby Ci się trochę krytycyzmu wobec takich "prawd" i własnych przekonań. Nie dopuszczasz możliwości że możesz się mylić w swojej ocenie.

Użytkownik Sebastian89 edytował ten post 08 czerwiec 2022 - 02:52

#25 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 08 czerwiec 2022 - 02:57

@Sebastian89
Po kolejnej bezsennej nocy nie mam żadnych złudzeń - moja samoocena jest prawidłowa.

#26 Sebastian89

Sebastian89

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 176 postów
  • Gadu-Gadu:13091222
  • Imię:Nikt

Napisano 08 czerwiec 2022 - 14:37

@Sebastian89
Po kolejnej bezsennej nocy nie mam żadnych złudzeń - moja samoocena jest prawidłowa.

Moim zdaniem nie jest prawidłowa. Po prostu się mylisz. Jesteś ojcem, prawnikiem i mężem czy jesteś z tego zadowolony czy nie... Gdybym ja tyle osiągnął w życiu na pewno nie czułbym się śmieciem.

Ciekawe czy umierając pomyślisz sobie "Na ..uj ja się tak zadręczałem. To nie ma sensu. Nikt nie ma z tego żadnego pożytku."

#27 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 08 czerwiec 2022 - 17:06

@Sebastian89
Umierając poczuję ulgę.

Natomiast ocena innych jest jednoznaczna - byłem jestem i będę odpadem, zerem.

Moja mama trafiła dziś do szpitala, a mnie to nawet za bardzo nie zmartwiło po nocy nieprzespanej. Łatwo godzę się że stratą, bo niczego nie osiągnąłem i nie osiągnę. Moje życie dosłownie gnije.

#28 Gość_Dasbotu96_*

Gość_Dasbotu96_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2022 - 17:55

@Tawak, smutno mi, że tak źle o sobie myślisz.Nie umiem Ci pomóc.Mam wrażenie, że sam nawet nie chcesz pozwolić sobie pomóc.Ale i tak żywię nadzieję, że i to się zmieni u Ciebie.Na lepsze oczywiście!

#29 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 08 czerwiec 2022 - 21:34

@Tawak, smutno mi, że tak źle o sobie myślisz.Nie umiem Ci pomóc.Mam wrażenie, że sam nawet nie chcesz pozwolić sobie pomóc.Ale i tak żywię nadzieję, że i to się zmieni u Ciebie.Na lepsze oczywiście!

Nie masz powodu do smutku. Ludzie nie są sobie równi, jedni są lepsi, inni nie mają żadnych atutów i muszą wegetować. 

Samotność i niska samoocena nie są przypadkowe, zawsze są uzasadnione.

#30 Gość_fatum_*

Gość_fatum_*
  • Gość

Napisano 09 czerwiec 2022 - 14:41

@Tawak, ty się w tym swoim "przegrywie" pławisz lub trollujesz. Gdybym był moderatorem lub adminem, wyciszyłbym cię na miesiąc, bo te twoje jęki stęki już bokiem wychodzą. Każdy post o tym samym.

#31 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 09 czerwiec 2022 - 15:04

@TawakGdybym był moderatorem lub adminem, wyciszyłbym cię na miesiąc, bo te twoje jęki stęki już bokiem wychodzą. Każdy post o tym samym.

Zawsze możesz mnie wyciszyć na własny użytek. ;)
Nie masz obowiązku tego czytać. Wszak nie znalazłeś żadnego argumentu przeciw czarnej pigułce. Nikt nie znalazł, a są tu też kobiety i całkiem normalni ludzie.

@Tawak, ty się w tym swoim "przegrywie" pławisz lub trollujesz.

Niewątpliwie bardzo głęboko ugrzęzłem w przegrywów i nigdy z niego nie wyjdę. Muszę się w tym pławić.