Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Terapia grupowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 shadowsun

shadowsun

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 57 postów
  • Imię:Agata

Napisano 15 maj 2022 - 20:24

@hawwa czyli mnie rozumiesz. Ja może nie wyglądam na wkurzoną,ale pewną siebie i odważną, a taka nie jestem :( Wygląd nie pasuję do charakteru po prostu.. A ludzie oczekują..

Mi zawsze ludzie mówią, że pierwsze wrażenie sprawiam wrednej jędzy xD czy się tym przejmuje? Ani trochę. Wyglądu nie zmienię. A jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mi powiedział po poznaniu się, że rzeczywiście jestem wredna....znaczy się bywam wredna jak mi ktoś zajdzie za skórę, ale tak na co dzień to raczej nie.

#22 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 5266 postów

Napisano 15 maj 2022 - 20:28

@shadowsun też jestem wredna jak mi ktos zajdzie za skórę. I zawsze mówię szczerze co myślę, co leży mi na wątrobie. Wiekszosć lubi zywić się kłamstwem, a na prawdę obrażają się
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#23 niektory

niektory

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 129 postów

Napisano 16 maj 2022 - 01:35

Nie twierdzę, że grupowa by nie pomogła ale mnie terapeutka kierowała z indywidualnej na grupową jak chciała się mnie pozbyć xD

#24 Marian De

Marian De

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 65 postów
  • Imię:Marian

Napisano 16 maj 2022 - 22:43

Mi powiedziano na wizycie że w moim przypadku terapia nie pomogłaby. Już nie chodze na wizyty do tej pani. 

#25 Ten_Obcy

Ten_Obcy

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 101 postów

Napisano 18 maj 2022 - 19:46

Pozytywne doświadczenia. Czegoś konkretnego się obawiasz? Możesz spróbować jednego spotkania. Dla mnie kluczowe było to, żeby grupa okrzepła, bo wtedy łatwiej mówić o sobie. Nikt tam nie powinien wyciągać od Ciebie informacji, którymi nie będziesz się chciała na danym etapie dzielić. 

#26 Mart

Mart

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 11 postów
  • Imię:Marta

Napisano 19 maj 2022 - 17:22

Ogólnie krępuje mnie obecność innych osób. Trudno było mi się przekonać do indywidualnej terapii.

#27 Ten_Obcy

Ten_Obcy

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 101 postów

Napisano 19 maj 2022 - 20:22

Jest spora szansa, że pozostali uczestnicy będą mieć podobny problem : ), a przynajmniej ich część.