Już nie wybieram się do pracy. Wiem, że nie dałabym rady.
#121
Napisano 09 sierpnia 2023 - 22:00
#122
Napisano 09 sierpnia 2023 - 22:11
Badania kliniczne
odnośnie zarobków się nie wypowiadam, jak kogoś bardzo interesuje to jest w stanie sobie wygooglować widełki
- Willow47 lubi to
opowieść o tym, że siła to również delikatność,
że można kiedy już nie można,
oraz o tym, że nigdy nie jest za późno
#123
Napisano 13 października 2023 - 19:21
Wróciłem do zawodu kierowcy ciężarówki, dorywczo. Pracuje 3 lub 4 dni w tygodniu przy transporcie kukurydzy. Bałem się ale znów sobie radzę. Po sezonie kukurydzy znalazłem kolejnego pracodawcy u którego będę pracował 3 dni w tygodniu i 4 dni wolne. Zarobi lepsze niż miałem w poprzedniej pracy która mnie wykończyła.
- Willow47 i Tapicer lubią to
#125
Napisano 29 października 2023 - 07:59
Już nie wybieram się do pracy. Wiem, że nie dałabym rady.
Jakie sytuacje wpłynęła na tą samoocenę ?
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Podpięty Jak się czujesz?
|
Swobodnie, rozmownie | cactus |
|
|
|
Podpięty O czym teraz myślisz?
|
Swobodnie, rozmownie | Gość_Lady Cassandra_* |
|
|
|
Przywiązanie się do kogoś
|
Relacje międzyludzkie | TeżSamotny |
|
|
|
Chwalimy się- twórczość w każdym wydaniu
|
Depresja a sztuka | Madziek |
|
|
|
Czy boicie się śmierci? |
Swobodnie, rozmownie | Mary Jane |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






