Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ile zarabiacie? czym się zajmujecie?

Ile zarabiacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#81 Inny91

Inny91

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 28 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 25 maj 2022 - 22:20

Dobra, to i ja się dopisze, chociaż trochę nietypowo- pracuję w zakładzie pogrzebowym, dokładniej krematorium, palę ludzi.
  • fatum lubi to

#82 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Junior Admin
  • 10051 postów
  • Imię:Willow

Napisano wczoraj, 11:16

@Inny91 pracuję w branży turystycznej, u ciebie cisza i spokój, żadnego narzekania ;) u mnie dzień bez konfliktu to dzień hmmmmm jak wezmę wolne, służbowy telefon zostawię w biurze a prywatny wyciszę.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#83 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 5266 postów

Napisano wczoraj, 11:19

@Inny91 ostatnio zaczęłam się interesować kremacją zwłok... I oglądałam filmy na youtube, ale tam nie dostałam idpowiedzi na nurtujące mnie pytanua. A, że wyznałeś co robisz, proszę odpowiedz mi :)

Czy ludzkie szczątki wypalają się w 100% czy zostają kości i się je mieli?
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#84 Inny91

Inny91

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 28 postów

Napisano wczoraj, 19:58

Zostają kości i trochę popiołu, większość z trumny. Kości stają się po kremacji bardzo kruche, rozpadają się pod swoim ciężarem na mniejsze kawałki. Potem studzenie, i mielenie. No i zostają protezy.
Trochę to jest delikatny temat, szczególnie na tym forum, ktoś mógł się tu znaleźć po traumatycznych przeżyciach. Chętnie poopowiadam, ale nie wiem czy publicznie to dobre miejsce, jak myślisz?

#85 shadowsun

shadowsun

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 57 postów
  • Imię:Agata

Napisano wczoraj, 21:00

@Inny91 

Czy ludzkie szczątki wypalają się w 100% czy zostają kości i się je mieli?

Przecież to są pytania na które nawet Google zna odpowiedź xD  i z tego co kojarzę w książkach Billa Bassa, autora  i twórcy Trupiej farmy też to było opisane oprócz miliona innych sposobów rozkładu zwłok, w zależności od warunków w jakich się je umieści.

Zostają kości i trochę popiołu, większość z trumny. Kości stają się po kremacji bardzo kruche, rozpadają się pod swoim ciężarem na mniejsze kawałki. Potem studzenie, i mielenie. No i zostają protezy.
Trochę to jest delikatny temat, szczególnie na tym forum, ktoś mógł się tu znaleźć po traumatycznych przeżyciach. Chętnie poopowiadam, ale nie wiem czy publicznie to dobre miejsce, jak myślisz?

Mnie tam ogólnie takie tematy nie ruszają specjalnie, ale nie uważam żeby opisywanie tu szczegółów było dobrym pomysłem. Przejdzcie sobie na pw jak już.

#86 Inny91

Inny91

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 28 postów

Napisano wczoraj, 23:12

Tak i mi się zdaje. Jak coś to zapraszam.

#87 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 5266 postów

Napisano dziś, 08:07

@Inny91 dzięki tyle mi wystarczy :)

@shadowsun a Ty mądralińska to z tymi xD to możesz sobie ściany obkleić... Ale dzięmi za polecenie książki... O trupiej farmie (nie wiem czy akurat tej) czytałam z kryminału Simona Becett'a. Gdzie antropolodzy się uczą...
"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho