zapraszam do dyskusji
Incel vs Chad na omegle
Rozpoczęty przez
Squarex8874
, 09 kwi 2022 15:01
blackpill incel chad przegryw omegle
Brak odpowiedzi do tego tematu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
chad-ktoś chce pogadać |
Depresja dwubiegunowa | ktosktos |
|
|
|
Najnowsze skuteczne leki na ChAD - czy są? |
Depresja dwubiegunowa | Anima |
|
|
|
Mam chad - szukam oddziału na tą jednostkę chorobową |
Metody niekonwencjonalne | Lancaster |
|
|
|
Dieta ketogeniczna w leczeniu chad |
Depresja dwubiegunowa | Gość_anche_* |
|
|
|
ChAD - forum, szukam osoby do współtworzenia
|
Depresja dwubiegunowa | Lancaster |
|
|
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blackpill, incel, chad, przegryw, omegle
Na luzie →
Pokój zapoznawczy →
Anima na huśtawceNapisany przez Anima , 10 kwi 2023 |
|
|
||
Sprawy życiowe →
Relacje międzyludzkie →
Pożeganie z anonkiemNapisany przez Tawak , 23 mar 2023 |
|
|
||
Sprawy życiowe →
Rozwój osobisty →
Self-improvementNapisany przez Tawak , 10 sty 2023 |
|
|
||
Depresja i nerwice →
Depresja - pytania i rozmowy →
Obserwator życia.Napisany przez Tawak , 10 sty 2023 |
|
|
||
Leczenie →
Psychoterapia / Psychologia →
Terapia dla osoby z dnaNapisany przez Tawak , 08 sty 2023 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






