Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nie no nie zabiję się choćby jak słabo było.

asperger depresja przegryw incel życie nadziejaumieraostatnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów
  • Imię:Damian

Napisano 31 marca 2022 - 20:30

Tak sobie w sumie słucham takie rapsy i jest czilałcik. Geny też mocno mnie ograniczają, ale ja sam też niewiele zrobiłem. Mając 14 lat obiecałem wychowawczyni, że zacznę pracę nad sobą czego nie zrobiłem do dzisiaj. Niby w 2018r. Była siłka, niby w 2019 kardio 1h 6km/h i miałem związek internetowy. Ale to tak naprawdę nic czym się jeszcze mogę pochwalić, bo do tej pory pisałem chyba tylko same złe rzeczy no może 1 pozytywna nie pamiętam mniejsza. To miało miejsce takie wydarzenie, że po siłowni wykąpany pachnący itd podszedłem do młodej dziewczyny i zaoferowałem pomoc z kupnem biletu w biletomacie, bo widziałem, że się trudziła z tym, no i generalnie nie udało mi się pomóc, ale jakoś zacząłem rozmowę jak na autystycznego chłopaka, bo miałem wtedy z 17 lat szło mi dobrze, gadaliśmy o różnych rzeczach, było miło, co do biletu to kupiła sobie jakąś apką nie pamiętam nazwy chyba skycash czy jakoś tak. Nagle przyjechał autobus i się pożegnaliśmy uścisnęła mi dłoń. Pomyślicie sobie, ale co w tym takiego nadzwyczajnego? było to mega dla mnie przyjemne ta dłoń była ciepła i mega delikatna oraz przyjemna w dotyku. Pomyślicie sobie jaki ze mnie przegryw, że takie coś piszę, ale to uściśnięcie dłoni tej dziewczyny było przyjemniejsze dla mnie niż seks z kurtyzanami. Generalnie też nie robię sobie złudnych nadziei, że kiedyś zarucham albo się ożenię co no bardzo bym chciał, ale geny... Nie no nie zabiję się mam dla kogo żyć i szczerze po akcji sprzed dwóch lat bałbym się to powtórzyć. Najwyżej jak nie zarucham i nie znajdę fajnej kobiety to może znajdę pracę, zarobię na kompa, zostanę streamerem znanym, będę dobrym graczem i skończę wiele gierek, skończę szkołę średnią no i może się jakoś ułoży.

Użytkownik Squarex8874 edytował ten post 31 marca 2022 - 20:30

#2 Nann

Nann

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 275 postów

Napisano 31 marca 2022 - 21:45

I jest plan :)

• Squarex8874 lubi to

#3 Nelyssa

Nelyssa

Diamante VIP

• Bywalec
  • 4 297 postów
  • Imię:Karolcia ;)

Napisano 31 marca 2022 - 21:57

@ Squarex8874 cieszę się, że masz nowe przemyślenia :) I trzymam za Ciebie mocno kciuki :)
  • Squarex8874 i Nann lubią to
1648728050-U13301.jpg