Myślę się ponownie zabić tylko tym razem skutecznie.
Rozpoczęty przez
Squarex8874
, 31 mar 2022 10:48
przegryw asperger depresja słabegeny myślisamobójcze smutek życie bólegzystencjalny
21 odpowiedzi w tym temacie
#21
Napisano 02 kwietnia 2022 - 21:06
i am not greedy. dont blame me for what others did.
#22
Napisano 02 kwietnia 2022 - 21:29
@ Szakal bylam ciekawa motywacji, to nie byl atak. Zycze Ci powodzenia w szukaniu swojej metody, mam nadzieje ze cos znajdziesz. Nie odbieraj jednak innym opcji, wiadomo ze szpital to juz ciezki kaliber, ale czasem trzeba.
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Podpięty Jak się czujesz?
|
Swobodnie, rozmownie | cactus |
|
|
|
Przywiązanie się do kogoś
|
Relacje międzyludzkie | TeżSamotny |
|
|
|
Chwalimy się- twórczość w każdym wydaniu
|
Depresja a sztuka | Madziek |
|
|
|
Czy boicie się śmierci? |
Swobodnie, rozmownie | Mary Jane |
|
|
|
Jak czujecie się postrzegani przez ludzi?
|
Relacje międzyludzkie | Martyna123 |
|
|
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przegryw, asperger, depresja, słabegeny, myślisamobójcze, smutek, życie, bólegzystencjalny
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






