Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jedyna słuszna droga dla inceli przełknąć blackpill

Blackpill Asperger Incel Depresja Przegryw Słabegeny Przegrywgenetyczny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 adresik

adresik

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 152 postów

Napisano 19 maj 2022 - 12:39

Imprezowości bym raczej genom nie przypisywał. To raczej kwestia wychowania i akceptacji przez rówieśników. Tłamszone przez rodziców dziecko będzie miało problemy z samoakceptacją i pewnością siebie, co przełoży się na relacje z rówieśnikami oraz może prowadzić do zostania odrzuconym

Użytkownik adresik edytował ten post 19 maj 2022 - 12:39

• Jurajski lubi to

#22 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 6114 postów

Napisano 19 maj 2022 - 13:00

@adresik i zła odpowiedź... 

Byłam tłamszona przez rodziców, a imprezy lubiłam. 

Nie mialam przyjaciół w podstawówce, za to w szkole średniej tak. Zbajomi zawsze mi mówili zbuntowany anioł. Natomiast moje dzieci kocham i staram się im tę miłość dawać. Zawsze ich wspieram, nawet kiedy kosztuje mnie to załamanie nerwowe... Gdy podejmują decyzje staram się to akceptowac, czasem naprowadzam na bardziej bezpieczne tory... I dwójka moich zaraz dorosłych synów jest jak ogień i woda... Jeden jest spokojny, spotyka się z przyjaciółmi, woli spokojny sposób spędzania czasu. A drugi zupełne przeciwieństwo brata.... Nie trafna odpowiedź panie Warszawiaku od pociągów :)

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#23 adresik

adresik

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 152 postów

Napisano 19 maj 2022 - 13:18

Piszę to z perspektywy faceta. Kobiety są dużo częściej zapraszane na imprezy, żeby nie było sosidż party. Tak samo kluby oferują darmowe wejściówki oraz drinki, aby zarobić na facetach, których sprowadzą. Poza tym nic co napisałaś w sumie nie przeczy temu co ja napisałem, a nawet potwierdza bo ich wspierasz i obaj robią to co chcą robić. Temat raczej odnosi się do tych, którzy tyle szczęścia nie mieli i ich alienacja wynika z braku poczucia własnej wartości lub odrzucenia. Do tego ten spokojniejszy z synów ma przyjaciół itd. Ciekawi mnie ilu z chłopaków tutaj ich ma.

Żeby nie było, nie umniejszam temu jak Twoi rodzicie się zachowywali względem Ciebie. Ale są różnice w konsekwencjach między płciami,

• Tawak lubi to

#24 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 6114 postów

Napisano 19 maj 2022 - 13:29

@ Jurajski akurat nie pisałam do Twoich wypowiedzi tylko tych początkowych   B) 

@adresik w wieku 17 lat miałam próbę samobójczą przez ojca... Myślisz, że zadzwonili po pogotowie? Nie! Bali się, że będą musieli za to zapłacić... Zadzwonili po wujka... W sumie pamiętam gdy matka biła mnie po twarzy pytając " Połknęłaś to wszystko, kurwo?!" I moment otwieranych drzwi z mieszkania... Później po 3 dniach obudziło mnie drapanie w gardło i dławienie, gdy pielęgniarka wyciągała mi rurkę intubacyjną. Mam nadzieję, że moi synowie nie będą chcieli się zabijać tak jak ja lub ich biologiczny ojciec...

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho

#25 diabeł

diabeł

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 61 postów

Napisano 19 maj 2022 - 14:04

@hawwa bardzo wspolczuje. nie mialas latwego zycia.

#26 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 6114 postów

Napisano 19 maj 2022 - 14:08

@ diabeł e tam... Ważne, że chcę mimo wszystko chodzić z głową do góry...

#27 diabeł

diabeł

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 61 postów

Napisano 19 maj 2022 - 14:43

@hawwa i chyba ci sie to udaje

#28 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów
  • Imię:Anon

Napisano 19 maj 2022 - 15:09

Nie mogę ujawnić o sobie całej prawdy, bo należę do niewielkiego grona szczęśliwców, który mimo złych uwarunkowań genetycznych i rodzinnych mogą wychowywać kogoś lepszego od siebie.
Blackpill zaś pomaga więcej nie psuć niczego więcej i innym. Cały problem manosfery jest taki, że część samców niższej kategorii ma dziecko lub dzieci (uwarunkowanie kulturowe). Ale nie oznacza to, że powinni.
Redpillowcy spłycają problem przegrywów, traktując kobiety jak głupie zwierzątka. Być może daje to efekty, ale potrzeba do tego przede wszystkim jakichkolwiek walorów, zdolności. I nie chodzi tu tylko o wygląd, czy umiejętność nawiązywania znajomości.
Bluepill działa w przypadku 20% zwycięzców w loterii genów. Redpill w przypadku normików. Przegrywom pozostaje czarną pigułka.

Użytkownik Tawak edytował ten post 19 maj 2022 - 15:02

• Jurajski lubi to

#29 Gość_Oreganok_*

Gość_Oreganok_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2022 - 18:54

Nie chcę kontynułować off -top'u  w wątku WWO, więc zaczynam off top tu:

@ Jurajski … Masz u mnie plusy, więc tym bardziej niezręcznie jest mi Cię strofować.

5 lat temu, gdy zawitałem na forum podobnie jak Ty próbowałem pouczać innych z poziomu ego…

Dalej mi się to zdarza, jak teraz, do Ciebie, ale rzecz w tym, że tym, że IMO , choć logikę masz na wysokim poziomie,

to Twoje podejście nie do końca sprawdza się na depresja forum i możesz je zmienić. Są o tym filmy

Zaburzony wredny ćpun Sid Vicious poproszony przez dzieciaki z boombox’em, by z nimi zatańczył mówi, że nie tańczy z małolatami, a one na to , żeby przestał wreszcie zadzierać nosa i wyluzował i… na chwilę przed wycieczką po śmierć przedawkowania heroiny Sid Vicious zmienia podejście, chowa zarozumialstwo do kieszeni i tańczy małolatami.

Zaprogramowany na zabijanie wojskowy android typu Nexus 6 imieniem Roy Batty na chwilę przed śmiercią ze starości ( androidy w tym uniwersum żyły maksimum 4 lata) zmienia podejście i zamiast zabić swojego prześladowcę ratuje mu życie i daruje mu życie.

Mi zmienić podejście bardzo pomógł jeden z forumowiczów, ale już go nie ma…

Użytkownik Oreganok edytował ten post 19 maj 2022 - 19:00

#30 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 6114 postów

Napisano 19 maj 2022 - 19:15

@11150 a wiesz, że miałam wcześniej pisać, że przypomina mi Ciebie... ale ....

Tak byłeś przemądrzałym dziadem, który mnie wkurzał, ale wyjąłeś kołek z dupki mimo, że czasem bywasz upierdliwy z odrobinką luzu to i tak Cię lubię :)

Kiedyś lata temu, byl tu przemądrzały Tadam, przez jego filizoficzne mądrości mało jedna osoba się nie zabiła... Dostał banika... No może wrócił pod innym nickiem, bo krakiwianin jak Jura Krakowsko-Częstochowska...

Użytkownik hawwa edytował ten post 19 maj 2022 - 19:06

#31 Gość_Oreganok_*

Gość_Oreganok_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2022 - 19:45

@hawwa Masz rację.  Pewnie po tym, co napiszę stracę szansę na randkę z którąkolwiek z forumowiczek,

ale dzięki forumowiczowi, który mi bardzo pomógł, odkryłem, że prawdopodobnie jakieś tam zaburzenia osobowości mnie dotyczą

i dalej dzięki youtube zacząłem zgłębiać temat i wyznam, że przejawiałem ( i wciąż niestety przejawiam) sporo cech patologii

określanej jako narcyz ukryty ( raz cierpiętnik a raz gwiazdor).

I od wczoraj próbuję pooglądać ten film ( niby film trwa tylko 34 minuty, ale internet mi się zawiesza co chwilę):

Mam nadzieję, że dzięki mojemu wpisowi  któryś forumowicz też się zreflektuje i spróbuje zmienić podejście

Użytkownik Oreganok edytował ten post 19 maj 2022 - 19:45

• hawwa lubi to

#32 Gość_fatum_*

Gość_fatum_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2022 - 19:58

Mam wrażenie, że życie niektórych panów kręci się wokół tych toksycznych pillowych ideologii.

• anche lubi to

#33 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 6114 postów

Napisano 19 maj 2022 - 20:53

@11150 a może jednak się znajdzie fajna frelka :)

Przez 14 lat tu się tyle par, małżeństw, przyjaźni stworzyło, że trzeba być pozytywnym. Życzę Ci byś znalazł kogoś fajnego :)

#34 Gość_Oreganok_*

Gość_Oreganok_*
  • Gość

Napisano 20 maj 2022 - 12:09

@hawwa dzięki. ale  bądźmy uczciwi. Trochę obawiam się bliskich związków i IMO ( mimo 48 lat) jeszcze nie dojrzałem do tego

by odpowiedzialnie zaopiekować się kobietą i dać jej szczęście, ale gdy to nastąpi a wg jasnowidza jest na to 30% szans,

to wtedy poszukam w realnym świecie jakiejś fajnej babeczki. Oby szybko. Kobiety na śląsku i w zagłębiu są niesamowite. :)

• anche lubi to

#35 hawwa

hawwa

• Bywalec
  • 6114 postów

Napisano 20 maj 2022 - 13:37

@11150 no ok. Ślaskie babki są fajne :) z Zagłebia chyba nie znam osobiście żadnej. Może kiedyś zrobimy "śląsko-zagłębiowski zlot kawowy" ;)

#36 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 20 maj 2022 - 18:27

Mam wrażenie, że życie niektórych panów kręci się wokół tych toksycznych pillowych ideologii.

Dla incela lepiej, to jest korzystanie j będzie zażyć blackpill, aniżeli pakować się w toksyczny związek.

#37 Gość_fatum_*

Gość_fatum_*
  • Gość

Napisano 21 maj 2022 - 20:40

Dla incela lepiej, to jest korzystanie j będzie zażyć blackpill, aniżeli pakować się w toksyczny związek.

No może i zgoda, ale po co robić z tego ideologię?

#38 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 22 maj 2022 - 02:07

No może i zgoda, ale po co robić z tego ideologię?

Blackpill to nie jest żadna ideologia, gdyż zakłada ontologiczny nihilizm. Jeśli przez kilkanaście lat jesteś odrzucany przez kobietyni wiesz dlaczego, to jakakolwiek ideologia, wiara będzie tzw. cope'm.
Blackpill to zastosowanie też czerwonej pigułki do osobników ja najniższym poziomie.
Sigmund Freud identyfikował libido szeroko jako energię życiową. Jeśli nie masz szans na choćby przeciętnie atrakcyjną i wierną partnerkę, byłeś odrzucany przez takie kobiety, to i zabraknie motywacji do działania na innych polach. Stąd bierze się LDAR, hikkikomori.
Czy redpill jest ideologią? Też raczej nie, gdyż redpill wyjaśnia relacje międzyludzkie w oparciu o psychologię ewolucyjną. Zredpillowany może być fanatyczny libek, komunista, a nawet kobieta

Użytkownik Tawak edytował ten post 22 maj 2022 - 02:07

#39 diabeł

diabeł

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 61 postów

Napisano 22 maj 2022 - 12:14

@Tawak mam wrazenie ze nie masz pojecia o czym mowisz.
ale to nie dziwne bo sperma ci uderza do glowy.
od myslenia jest glowa a nie kutas.
a ty pomyliles jedno z drugim.

#40 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 22 maj 2022 - 14:49

@ diabeł
Kolego, człowiek, zwłaszcza młody, ma swoje uwarunkowania biologiczne. Z perspektywy czasu uważam swoje spotkania z kobietami za błąd i w istocie staranie o normalność.
Nie przypisuj mnie do żadnej ideologii i nie przeceniaj roli mojego kutasa!