Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jedyna słuszna droga dla inceli przełknąć blackpill

Blackpill Asperger Incel Depresja Przegryw Słabegeny Przegrywgenetyczny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów
  • Imię:Damian

Napisano 30 marzec 2022 - 22:21

Witam
No cóż wszystko się kończy. Koniec końców zrozumiałem coś a w sumie dawno to wiem, ale dzisiaj dojrzałem i zrozumiałem że blackpill to nie głupota redpill jest dla facetów z predyspozycjami genetycznymi bluepill natomiast to stek bzdur. A blackpill dla takiego odpada genetycznego jak ja to jedyna słuszna droga o mgtow nie muszę myśleć ani wazektomi ponieważ szanse na to że zarucham są takie że prędzej samiec alfa w prezerwatywie i po wazektomii spłodzi dzieciaka niż ja będę kopulował z dorodną i widoma samica. Niektórzy z was pomyślą jak można mieć takie mniemanie o sobie i tak przegrać. No widzicie i musicie mi uwierzyć że się da nie znam drugiego tak bardzo nieszczęśliwego i pozbawionego zdrowych silnych genów gościa ode mnie. Przegrałem i to mocno. Czy jest szansa że nieatrakcyjny fizycznie mężczyzna wzbudzi pożądanie u kobiety? Zadajcie sobie pytanie czy da się otworzyć parasol w dupie ta sama odpowiedź na to pytanie jest odpowiedzią na to czy incelowi uda się podniecić samice. Jesteś nieatrakcyjny? Blackpill i wyznawaj zasadę "najlepsza baba to własna graba" it's over.
  • Tawak lubi to

#2 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6565 postów

Napisano 30 marzec 2022 - 23:07

Rób co uważasz za dobre dla siebie, nikt nie jest tu od zmieniania Ci światopoglądu.

Młody jesteś, w życiu albo spróbujesz za wszelką cenę swoje opinie potwierdzić albo zdecydujesz się włożyć wysiłek w to, aby coś zmienić i zrozumieć jak relacje damski męskie funkcjonują. Nic się nie zmieni jak Ty nic nie zmienisz.

Zapatrzenie w swój wygląd nie brzmi dla mnie jak coś atrakcyjnego, niezależnie jaki jest powód tego zapatrzenia.
Dla mnie z wyglądu jesteś atrakcyjny, podoba mi się, że masz duża otwartość do rozmowy i do mówienia o swoim wnętrzu.

A spotykałam się z różnymi mężczyznami, bo miałam trochę jak Ty okres, gdy bardzo chciałam znaleźć miłość.
I przez rok bardzo starałam się randkować, dawać szanse sobie i innym i mam takie wnioski, że lubię, gdy mężczyźni są zabawni, gdy dużo pytają o mnie, gdy mają swoje hobby. Ważne dla mnie jest bezwzględnie czy mogę czuć się przy nich swobodnie, bo nie szydzą nie wyśmiewają oraz czy mają pracę i aby nie byli uzależnieni od niczego. Teraz wiem też, że ważne dla mnie jest, aby mieli taki sam światopogląd jak ja, ale zrozumiałam to dopiero niedawno.

I tak mi przyszło zaciekawienie czy tego też byś chciał, żeby Twoja partnerka miała taki światopogląd i zainteresowania jak Ty.
Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)

#3 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów
  • Imię:Anon

Napisano 30 marzec 2022 - 23:31

No widzicie i musicie mi uwierzyć że się da nie znam drugiego tak bardzo nieszczęśliwego i pozbawionego zdrowych silnych genów gościa ode mnie. Przegrałem i to mocno. 

Ja przegrałem jeszcze bardziej, ale również dlatego (choć nie wyłącznie), że za późno zażyłem blackpill.

Zgadzam się z Tobą, że szczęście jest genetycznie uwarunkowane.

• Squarex8874 lubi to

#4 anche

anche

anche

• Moderator
  • 6565 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 00:07

Dobra wymówka żeby się poddać, położyć i nic nie robić, ale to nie takie proste niestety :D

Albo stety patrząc na część mojej rodowej historii
Linia Wsparcia (24h) 800 70 2222

Kryzysowy Telefon Zaufania (pon-pt, 14-22) 116 123

ITAKA centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego (24h) 22 484 88 01 

ITAKA antydepresyjny telefon zaufania (pon i czw, 17-20) 22 484 88 01

Telefon Zaufania Uzależnienia Behawioralne 801 889 880 (codziennie, 17-22 opłata tylko za pierwszą minutę)

#5 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 00:40

Dobra wymówka żeby się poddać, położyć i nic nie robić, ale to nie takie proste niestety

Dopóki ktoś ma gdzie mieszkać i co jeść, LDAR i neet nie są napiętnowywane przez społeczeństwo, ani nie stanowią zagrożenia.
Ja nie miałem możliwości neetować. Co nie zmienia faktu, że przegrałem swoje życie.

Użytkownik Tawak edytował ten post 31 marzec 2022 - 00:42

• Squarex8874 lubi to

#6 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 08:17

Ja przegrałem jeszcze bardziej, ale również dlatego (choć nie wyłącznie), że za późno zażyłem blackpill.

Zgadzam się z Tobą, że szczęście jest genetycznie uwarunkowane.

+1000, bo geny to wszystko zdania już nie zmienię nigdy.

• Tawak lubi to

#7 Nann

Nann

Średniozaawansowany

• Bywalec
  • 275 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 08:59

Mialam pisac ze za te durne teorie o wszystkich pille ich autorow powinni pozamykac, albo przynajmniej Internet odciac, ale dochodze do wniosku ze nasi chlopcy forumowi znalezliby sobie jakies inne, rownie inteligentne teorie zeby wytlumaczyc fakt, ze bez sensu cokolwiek dalej robic w tej materii :P 

#8 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 09:30

Kobiety nie powinny obawiać się tyle blackpillu, bo przecież osoby zażywające czarną pigułkę są dla nich bezwartościowe.
Pojawiają się coraz bardziej godzące w feminizm postulaty - równouprawnienie w regulacjach pracowniczych i emerytalnych (ograniczenie, likwidacja przywilejów kobiet), całkowity zakaz aborcji, a nawet postulowana przez dr Petersona "wymuszona monogamia".
@ Squarex8874 dobrze zrobił, że zażył blackpill.
O ciała dziewczyn konkurencja jest na innym poziomie, na pewno większość z nich znajdzie sobie wielu odpowiadających im partnerów seksualnych.
A chłopak się uwolnił.:)

Użytkownik Tawak edytował ten post 31 marzec 2022 - 09:32

• Squarex8874 lubi to

#9 Marek123

Marek123

Weteran forum

• Bywalec
  • 1357 postów
  • Gadu-Gadu:10566169
  • Imię:Marek

Napisano 31 marzec 2022 - 09:57

A w czym ma pomóc utwierdzanie się w przekonaniu , że jest się gorszym?

Takie gnębienie samego siebie. A czytając o tych pigułkach i genialnych teoriach upraszczających wszystko chce mi się rzygać.

• Nann lubi to

#10 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 10:04

Kobiety nie powinny obawiać się tyle blackpillu, bo przecież osoby zażywające czarną pigułkę są dla nich bezwartościowe.
Pojawiają się coraz bardziej godzące w feminizm postulaty - równouprawnienie w regulacjach pracowniczych i emerytalnych (ograniczenie, likwidacja przywilejów kobiet), całkowity zakaz aborcji, a nawet postulowana przez dr Petersona "wymuszona monogamia".
@ Squarex8874 dobrze zrobił, że zażył blackpill.
O ciała dziewczyn konkurencja jest na innym poziomie, na pewno większość z nich znajdzie sobie wielu odpowiadających im partnerów seksualnych.
A chłopak się uwolnił. :)

Oczywiście, że dobrze zrobiłem. Po co kurwa sobie robić złudne nadzieje? GENY TO WSZYSTKO może Ci kobieta dać z litości jak będziesz beciakiem albo zyska fejm dzięki Tobie lub oba fejm i kase, ale co to za związek ona tak naprawdę leci na profity, a nie na Ciebie. A taki samiec alfa? wzbudzi prawdziwe pożądanie, kobietom miękną kolana na widok takiego alvaro przystojniaczka elite genetyczną, a jak jest z takimi incelami, przegrywami jak ja? ostatnio poprosiłem dziewczynę żeby mi dała tel na chwile, bo chcę do mamy zadzwonić, bo matka wzięła mój telefon XD bo nie miałem gdzie schować, a poszła se gdzie indziej, a ja po bubble tea i CBD jointa. No i potem to poprosiłem tą laske ona z koleżanką niższa ode mnie była koleżanka mnie wyśmiała na 100% to było wyśmiewanie. Nigdy mnie nic przyjemnego nie spotkało od kobiet, ale to nigdy. Nie licząc kobiety z którymi mam więzy krwi of kors. Także blackpill + praca nad sobą jak dostanę kasę + może znajdę pracę albo ojciec który ma na mnie wyjebane mimo, że wie że nie jest ze mną najlepiej i raz prawie umarłem... pomoże + divy + hobby + poznawanie ludzi + spełnianie marzeń. KOBIETY TO NIE EMPATYCZNE, ROMANTYCZNE, KOCHAJĄCE i CIEPŁE ISTOTY. Tyle.

Takie gnębienie samego siebie. A czytając o tych pigułkach i genialnych teoriach upraszczających wszystko chce mi się rzygać.

A no chociażby w tym, że wiesz co w trawie piszczy czemu ludzie Cię traktowali jak gówno, czemu kobiety traktują jak pomyje, masz świadomość spierdolonej genetyki. Wiesz, że dla kobiet jesteś śmieciem. Psychologia ewolucyjna spoko rzecz tak samo jak kobietopedia pana Marka Kotońskiego. Życie to nie świat cukierkowy i jednorożce oraz chmurki z waty cukrowej. Życie jest okrutne, ludzie to kurwy, rzeczywistość jest zawsze, ale to zawsze brutalna. Ten świat nie jest dla słabych. Dlaczego realiści częściej przyznają rację pesymistom? no właśnie. 

Użytkownik Squarex8874 edytował ten post 31 marzec 2022 - 10:06

• Tawak lubi to

#11 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 10:05

Takie gnębienie samego siebie.

Pogodzenie się to ostatni etap procesu przeżywania straty. Poprzednim jest depresja. Zatem godząc się z poniesioną stratą, wydobywamy się z psychicznego doła.

A czytając o tych pigułkach i genialnych teoriach upraszczających wszystko chce mi się rzygać.

Po wymiotach polecam na polepszenie stanu flory bakteryjnej kefir Robico.
  • Squarex8874 lubi to

#12 Marek123

Marek123

Weteran forum

• Bywalec
  • 1357 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 10:16

Nigdy się tak naprawdę z tym nie pogodzisz. Więc dowalanie samemu sobie jest bardzo głupie.

Już lepsze są antydepresanty, problemów nie rozwiążą ale znieczulą.

@ Squarex8874

I co zyskasz tak mówiąc o sobie? Zwiększysz w sobie tylko nienawiść.

• Nann lubi to

#13 Tawak

Tawak

blackpill

• Bywalec
  • 2504 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 10:24

Nigdy się tak naprawdę z tym nie pogodzisz.

Blackpill jest skuteczniejszy niż jakakolwiek psychoterapia. Przynajmniej w moim wieku, gdy nie ma już takiego ciśnienia, popędu, jak u młodzieży.

Użytkownik Tawak edytował ten post 31 marzec 2022 - 10:24

• Squarex8874 lubi to

#14 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 10:24

Nigdy się tak naprawdę z tym nie pogodzisz. Więc dowalanie samemu sobie jest bardzo głupie.

Już lepsze są antydepresanty, problemów nie rozwiążą ale znieczulą.

@ Squarex8874

I co zyskasz tak mówiąc o sobie? Zwiększysz w sobie tylko nienawiść.

Nie kurwa będę się płaszczył przed laskami albo ruchał pijane julki a potem skończę jako cwel wiesz XDDD, a tak serio i odstawiając intencje bycia zgryźliwym na bok.  To ja już mam plan kupię sobie w kwietniu sztuczną pochwę, a jak będę miał dużo kasy to lalkę miłości taką za 3-4k zł i wylane.

#15 Marek123

Marek123

Weteran forum

• Bywalec
  • 1357 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 10:39

Masz 20 lat i nakładł ci ktoś głupich teorii do łba. Serio, może spróbuj antydepresantów, pogadaj z psychologiem.

Po to są te proszki, żeby ograniczyć te złe myśli o samym sobie, które też miałem i  miewam, ale po lekach nie jest to aż tak nasilone i nie codziennie, co też jest jakąś ulgą.

• Nann lubi to

#16 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 10:54

Masz 20 lat i nakładł ci ktoś głupich teorii do łba. Serio, może spróbuj antydepresantów, pogadaj z psychologiem.

Po to są te proszki, żeby ograniczyć te złe myśli o samym sobie, które też miałem i  miewam, ale po lekach nie jest to aż tak nasilone i nie codziennie, co też jest jakąś ulgą.

Leczę się 4 lata. Jedyne wyjście to samobójstwo.

#17 Marek123

Marek123

Weteran forum

• Bywalec
  • 1357 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 12:54

No widzisz, a może trzeba inne leki? Nie zawsze wszystkie działają na wszystkich.

#18 Squarex8874

Squarex8874

Nowy uczestnik

• Grupa z ograniczeniami
  • 141 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 13:17

No widzisz, a może trzeba inne leki? Nie zawsze wszystkie działają na wszystkich.

Bioxetin, Absenor i Haloperidol albo Relanium.

#19 Marek123

Marek123

Weteran forum

• Bywalec
  • 1357 postów

Napisano 31 marzec 2022 - 15:16

No tak, bioxetin - fluoksetyna. Ja próbowałem citalopramu, był spoko, ale przestał działać.

Później duloksetyna, nic a nic nie działała, a nawet czułem się gorzej.

Dopiero sertralina zaczęła dość dobrze działać, złe myśli są, ale rzadziej.

I nie myśl, że sobie tak chrzanie, bo myślenie o sobie mamy podobne, a teraz zamiast płakać i przesypiać wieczory to jakoś sobie radzę.

#20 hawwa

hawwa

jestem jaka jestem :O)

• Bywalec
  • 6114 postów

Napisano 19 maj 2022 - 12:25

To jak geny za wsjo odpowiadają... To czy jak matka z ojcem za młodu byli imprezowi, rozrywkowi to dziecko będzie double imprezowe czy będzie przeciwnością rodziców? 

"Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej." Paulo Coelho